• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Převařujete kojeneckou vodu?

8. června 2011 
Ahoj holky :slight_smile: Múžete mi poradit. Převařujete balenou kojeneckou vodu, když je na láhvi napsano, že se převařovat nemusí. Díky za odpovědi. :slight_smile:
7. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 6 měsíců jsem jí nechala vždycky 5minut převařit, po půl roce už nepřevařuju :wink:
7. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
převařuju v rychlovarné konvici, u starší dcery do půl roku, teď plánuju taky tak nějak... :slight_smile:
7. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřevařuju :o)
7. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřevařuji
7. čer 2011 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nepřevařovala jsem, kupovala jsem Aqua Anna koj. vodu a na ní bylo napsáno, že se nemusí převařovat. Měla jsem ji po otevření v ledničce. Od roku dávám převařenou vodu z vodovodu a teď už bez převaření vodu z vodovodu.
7. čer 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Převařovala jsem do šesti týdnů, potom jsem do dvou měsíců nepřevařovala. Následně jsem začala kombinovat kojeneckou s převařenou kohoutkovou a mezi 3 a 4 měsícem jsem kojeneckou vodu odbourala úplně, teď pouze převařuji kohoutkovou a od toho začínám pomalu taky ustupovat. Myslím, že po roce věku už převařovat nebudu ani kohoutkovou.
7. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvních pár měsíců ano, pak jsme přešli na filtrování kohoutkové vody konvicí Brita... myslím, že kvalitativně to vyjde nastejno (ta kojen. voda někde stojí v plastu bůhvíjak dlouho, takže z toho jsem taky nebyla stopro nadšená) a mně to dost usnadnilo práci, nemusela jsem sledovat kolik té vody mám a tahat to z krámu...
u druhého mimi jsme to tak dělali už od začátku
8. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Informovala jsem se na hygienicke stanici. Do 6m by se mela prevarovat, protoze nikdy nevis, kde ty PET lahve staly - napr. na slunicku se mnozi velmi rychle ruzne bakterie. Takze staci v rychlo konvici, ale mela by se prevarovat, obzvlast, kdyz ma miminko treba trapeni s bolavym briskem apod.
8. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepřevařuju od cca dvou měsíců.
8. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den ,já ze začátku holkám kupovala kojeneckou vodu ,ael jelikož bych musela vodu kupovat v paletách,tak jsem se bavila s Dr. a on říkal,že klidně můžu používat vodu s kohoutku a převařit nechat odstát a spotebovat do 24 hodin pak za nanovo.Holky dodneška pijí převařenou vodu s kohoutku a nic se neděje,ale zase záleží jako vodu máte v regionu tady máme výbornou.Jinak kojeneckou jsem nepřevařovalaa,ale sledovala jsem datum spotřeby.Markéta a holky
8. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 8 měsíců jsem převařovala kojeneckou vodu aqua anna(nikdy nevím jak dlouho kde stála) a +- od 8 měsíců už ji někdy nepřevařím a zatím všechno v pohodě, ale když vím že ji mám rozdělanou už dýl, tak ji převařuji...Kohoutkovou vodu nepijeme ani my s manželem a dítěti bych ji taky rozhodně nedala.
8. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojeneckou jsem nikdy nepřevařovala, jen vodu z kohoutku.
8. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, asi do 9.mesicu
8. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek