Sirup vhodný pro děti, máte tip?

jarunkaxyz1
29. dub 2013

Maminky, chtěla jsem se zeptat - mám téměř dvouleté dítko a dávala jsem mu na běžné pití granulované šťávy typu Sunárek, Hipp atd.....Jenže mi teď už přijde, že to stejně cukr obsahuje a když to nahradím nějakým opravdu kvalitním sirupem, že může asi pomaličku přejít na klasickou "šťávu". Jak to mají Vaše děti? Nemáte některá typ na nějaký vhodný sirup pro děti (i kdyby byl dražší, tak myslím, že vydrží déle než ty granulky). Jde mi o to, aby neměl moc cukru. Děkuju moc 😉

evulinkab
29. dub 2013

@jarunkaxyz1 Já malému i sobě kupuji tyto sirupy
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...

Pozor, nesplést si s obyčejnými sirupy Hello.Musi to být presne tahle láhev, extra hustý..je vic druhý, za sebe doporučuji pomerančový a pak višňový.Jsou moc dobré.A bez konzervantů a um. barviv.

hofka1
30. dub 2013

cukr je asi ve všech sirupech, i těch, co si uděláš doma (nastane za chvíli čas rozkvetlého bezu). Tohle nějak neřeším, jestli mi dítě sní slazenej jogurt nebo vypije trošku sirupu. Přes dva roky (mám taky doma) už je velké a jinak moc sladkostí nejí.

betysek
30. dub 2013

Kupuju sirupy Jupi - extra hustý...Je bez umělých barviv, sladidel a konzervačních látek...Cukr bude ve všech, spíš bych hlídala, aby tam nebyla ta chemie...Dcera do 3 let pila vodu nebo čaje (ale ne granulované, ale normální dětské sáčkové). Na šťávu jsme přešli až po nástupu do školky, prtože mi neslazené pití nechtěla pít, ale i tak se snažím dělat šťávu co nejslabší...

vojtisek2007
30. dub 2013

já dětem kupuju YO - a moc jim chutnají, kolik mají cukru jsem nezkoumala, jinak sladkosti moc nedávám a šťávu jim dělám hodně "řídkou", jen tak cmrndnu....

veruska007
30. dub 2013

My kupovali Jupí, celkem dobrý. Teď máme relax, vyšel výborně v nějakém testu na netu a je ještě lepší. S YO mám špatnou zkušenost, v létě se hrozně rychle kazil, když jsem ho dala dětem do malé petky ráno, kolem poledne už smrděl.

betysek
30. dub 2013

Relax taky někdy kupuju.Buď Jupí nebo relax - co je zrovna v akci...🙂

monivo
30. dub 2013

@betysek podívejte se na přesné složení sirupu Jupí extra hustý - posledně jsem koukala, že je tam nějaká ta guma....nevim přesně ten název. To mě docela odradilo.

lucyvivien
30. dub 2013

tak holky ja jdu letos po prvé dělat domáce sirupy 🙂 jinak kupujem taky hello extra hustý, nebo děláme čaje 🙂

betysek
30. dub 2013

@monivo Kupuju tyto http://www.chemievjidle.cz/sirupy/jupe-lesni-sm... a tam opravdu žádná podezřelá přísada není...

betysek
30. dub 2013

@monivo Aha, teď koukám,že to není extra hustý, ale superhustý....V tom extra hustém myslím něco bylo..