Šťávičky pro děti. Kupujete je nebo vyrábíte?

erunka
30. srp 2007

ahojky holk, nevim, zda tu jiz toto nema neni, ale nenasla jsem ho. Davate svym mimiskum stavicky? Jake? Kupovane nebo si je delate doma? V jakem veku jake ovoce nebo zeleninu? Dekuji za rady

kupinka
4. zář 2007

Nilitko- mam jich spis nadbytek 😝 Hned zitra to teda vyzkousim,ale jak maleho znam,nebude to problem,jeste se nestalo,ze by mu neco nechutnalo 😀 Holt BURTIK,no

nilita
5. zář 2007

4auky Kupi, no já kdybych jich měla nadbytek,jako ty tak by jablka asi vedly 😀 😀 Určo mu chutnat bude 🙂 😉

kupinka
5. zář 2007

Chutna,chutna 😀 Pil to jak o dusu.......

nilita
5. zář 2007

No vidíš 😀 OD maminkny vždycky musí chutnat!! 😝 😀

kupinka
5. zář 2007

Nili-a co Vaneska,vubec o ni nic nepises? 😉

nilita
5. zář 2007

Ahoj Kupi, Vaness v poho.. tak tedy napíšu,jů Tak lezeme, už se stavíme na nožičky a čekám ,kdy už konečně začne chodit a běhat hrozně se na to těším. 😝 I když to bude honka.. 🙂 Jinak s papáním si nemůžu stěžovat zblajzne prostě vše,..ted vypila kaši a je tuhá 😀 😀 😀

kupinka
5. zář 2007

Nili-jak to tak vidim,tak uz si tu pisem jenom my dve 😝 Se stane,no.
S Vanou uz to mas fajn,ja uz se na to taky strasne tesim,no a jestli bude po tatinkovi,ktery pry chodil uz v 9mesicich,tak si to uziju uz brzo. S tim jidlem jsme na tom stejne,maly nevi,kdy ma dost. Maly uz je i ted docela raubir,tak to pak bude asi docela mazec 😉 Kde jsou ty casy,kdy jenom lezel a kukal,ale zas ted uz se s nim da i pomazlit a vidim,ze se mu to libi,predtim byl takovy netecny. Prave dneska jsem mu rikala,ze uz toho tatku ani nepotrebuju,maly totiz umi perfektni francouzaky 😅

nilita
6. zář 2007

😀 😀 no máš pravdu jsme mu asi zbyli jen my dvě.., já si to také říkála, jsem za to ráda 😉 😉 😉 no mi s tim mluvením ,někdy mám co dělat aych to i já přeložila 😀 😀

kupinka
6. zář 2007

To ti jako mala tak brzo vstava? Mi maly az do deviti,te teda lituju ☹

kupinka
7. zář 2007

Nili-poslala jsem ti tady na nilitu meila,doslo ti to? At vim 😎

nilita
7. zář 2007

Kupi, jojo došlo, zapomněla jsem ti odepsat 😝

lenkaluu
19. led 2015

Ahoj holky a od kdy jste zacinali s tema stavickama??