Syn má 9 měsíců a skoro nepije. Máte nápad?

blahovka.cz
1. dub 2010

Prosim maminky o rady,nas klucina je totiz linej pit,rano pije mlicko a vecer zapiji mlickem kasi ,ale pres den mi nechce vubec pit,nas rekor byl 100ml,ale z toho bylo tak 30 rozcmrdanych,uz nevim,no zkousela jsem ruzne trenovaci hrny,lahve,caje,vodu,stavy,domaci odstavnenou stvavu a nas malej proste nic nechce,nekdy ma den,ze mi neco vypije,ale je to zalostne malo,pak to do nej musim doslava cpat!
mate nejake napady jeste???

petronelie
1. dub 2010

Ahoj blahovko,
já jsem měla ten stejný problém.Davídek pil mlíčko, ale vodu či čaj moc nechtěl. Ještě v 11 měsících mi přes den vypil třeba jen 50 ml.Paní doktorka říkala,že pokud nejsou vedra, at si z toho nedělám hlavu, že do pitného režimu se započítává i mlíčko. A dnes vypije třeba 250 ml,což je také málo,ale čurá normálně, a prý se rozpije. Jinak já dávám jen z lahvičky avent s dudánkem a držátkem, protože z hrníčků apod mi moc nepije.

neu.sona
1. dub 2010

mě taky Mates moc nechtěl pít. teď, jak už začíná být vedro, tak se rozpil. Pokud pije ještě mlíčko, přikrmuješ ho a ještě k tomu vypije průměrně těch 70ml, tak bych to neřešila. Já mu každý den vařila 120 ml čaje a prostě mu nabízela přes den a teď se mi rozpil, že dávám 200ml převařené vody a ještě k tomu vypije asi 150ml čaje přes den. Už ho nekojím, takže UM má ráno a večer.
Já myslím, že můžeš být v pohodě. Hlavně mu nedávej hodně sladké nápoje, pak si na to zvykne a nebude Ti chtít nic jiného.

blahovka.cz
autor
1. dub 2010

malej je holky taky na UM ,moc dlouho jsem nekojila,ja vim,ze se zapocitava do pitneho rezimu i tekutina obsazena v jidel,treba v ovoci,takze se mu snazim delat pyre ze stavnatych druhu ovoce

petru taky jsem zkousela,s tvrdym dudlikem,s pitkem,no proste nikde se ne a ne ustalit,jak to kouse,tak mu pulka vytece ven
neu.son kezby to byla ta 70ml denne,jenze on vetsinou nechce,ma rano 250 ml mlika a vecer 120 ml mlika a pres den se snazim do nej neco dostat

singid
2. dub 2010

ahojda holky, já mám sice mladšího synka (skoro 7 měs) a už kojím jen ráno a večer, mezitím 3x příkrm, ale pití je u nás také problém, když nepočítám ranní a večerní kojení a vodu v jídle (třeba kaše se dělá ze 120ml vody) tak vypije s bídou 200 ml, jeden čas frčela obyč voda, dneska hodně naředěná hrušková šťáva... někdy po lžičkách, jindy normal z lahve, teď objevil hrneček s pítkem a dost ho to baví (teda jeho asi baví cintat to po sobě, ale přitom něco dostane i do sebe🙂. Ale je už vyčůranej, když prostě nechce, tak to plive ven, ať už pije lžičkou, stříkačkou, z lahve....herec jeden 😅
My máme navíc problém se zácpou, takže fakt pít musí, aby neměl bobky tuhý ☹

heliik
28. dub 2010

Ahojky, jestli můžu poradit, my hodně pijem čajíky ale vlažné, né studené, ty moc nechce, a nebo milujem šťávu z bílého melouna.

brisalek
6. kvě 2010

Ahoj vsem, mala take nechtela nic, zadny dudlik ani flasku, vse bylo jen hracka.... Zkouseli jsme na caj vsemozna pitka, brcka, velke diry do dudliku, ale to byla porad mokra....a nic az dnes jsem koupila lahvicku baby nova a funguje to. S timhle dudlikem !!
http://eshop.lekarnice.info/shop.php?action=sho...