Syn pije víc než dospělý. Setkali jste se s tím?

anetaalex
9. zář 2011

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s dítětem co pije víc než dospělý.Mám syna rok a půl a strašně moc pije,vypije mi denně skoro 2 litry a někdy i víc 😖 Vyloženě to vyžaduje a když mu to chci sebrat tak brečí.Doktora už jsem se ptala,ale ten mi řekne,že když má žízen tak at mu prostě dám,ale já se bojim aby pak neměl moc zatížené ledviny a pak v dospělosti s nimi něco neměl.Díky předem za rady

radule82
9. zář 2011

@anetaalex ahojky 🙂 já ti sice neporadím, ale já mám právě opačný problém, mám roční dceru a tekutiny odmítá, takže ředím svačiny obědy, prostě co se dá 😒 je to pro mě dost onervy, i když byly ted v létě ty pařáky, tak prostě tekutiny něchtěla. Tak snad se najdou maminy, které ti poradí 🙂

anetaalex
autor
9. zář 2011

jo díky,skoro pokaždé když mluvim s kamarádkama co mají holčičky tak si všechny stěžujou,že jim nepijou a ty co mají kluky jsou na tom podobně jak já.Tak nevim,ale možná i to na to má trochu vliv.

hasky24
9. zář 2011

@anetaalex ahoj mám 22 měsíčního chlapečka a vypije přes 2 litry tekutin denně 🙂 🙂

anetaalex
autor
9. zář 2011

@hasky24 tak nejsem sama a ty ses ptala doktora jestli je to v pořádku?

radka35
9. zář 2011

taky mám doma holku co moc pije,ale je to zřejmě jen zlozvyk.Všimla jsem si,že si s pitím hraje,nechává v puse,pak v nestřežené chvilce vypustí třeba do lego kostky a podobně.Takže jsme došli do fáze pití pouze pod dozorem a jakmile drží v puse,tak seberu.Ach jo...

hasky24
9. zář 2011

@anetaalex ano záleží na tom co pije pokud nic hodně slazeného tak je to o.k pijeme vodu,čaje,vodu se štávou 🙂

anetaalex
autor
9. zář 2011

začnu dávat samotnou vodu a uvidim 🙂

coxa
9. zář 2011

ahoj, já když jsem se ptala mudry, že se mi zdálo, že malý hodně pije tak říkala, že 2 litry jsou v pohodě, kdyby to bylo víc, bylo by nutné vyšetření ledvin a cukrovky

crca
10. zář 2011

@radka35 jako by jsi psala o mojí holce 😀 Vypije ale i tak hodně,kluka musím "hlídat-respektive mu nabízet" jinak by nepil,ale holka ta je totální průtokáč 😀

radka35
12. zář 2011

nejhorší je,že ani hořký čaj ji od toho neodradí.Vodu má nejradši.A když jí babička přiveze nějaké to pití z reklamy,tak jí ho ředím.Ale občas se divím,proč se mi lepí podlaha v kuchyni....pak podle stop zjistím,že se byla obsloužit štˇávou sama.....je schopná vypít i vodu z bečky od zelí 🙂

jajina.c
13. zář 2011

Ahoj holky, náš syn loni odmítal veškeré pití, byly vedra a on nepil, byly to nervy, kdo to zná, tak ví. Letos pije jako o život a já mám nesmírnou radost, dva litry vypije určitě a vůbec mě nenapadne, že bych mu to brala, jsem za to šťastná 🙂 .