Pitný režim
jeudi
11. črc 2009

Umělá výživa a pitný režim. Mám du dávat i čajík?

Chci se zeptat, když nekojím a dávám malému umělou výživu, jestli potřebuje ještě čajík nebo stačí jen to mléko?? Děkuji
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
hubinka
11. črc 2009
taky si to tak myslím, počuraných plen má dost, a pokud by měla větší žízen, tak si dá, měla dny, kdy třeba dala čajíku ne jeden zátah i 50ml, a s tím jídlem, porad si z toho dělám hlavu, jestli jí dost, a tak snad jo 😞 , jinak je to zlaté mimi, jen ty naše věčné boje s jídlem 😞
soanpe
11. črc 2009
hubinko,
já Sofi do jídla nenutím.Mě od mala nutili dojídat a dnes mám problémy s nadváhou momentálně už s obezitou ]-( :-p
Hlavně si pamatuju, jak mi u toho bylo blbě a jednou jsem se i pozvracela,.
když do mě táta cpal míchaný vajíčka :-p :-p :-p
soanpe
11. črc 2009
ty jo,na tom odkazu je spoustu zajímavostí 😉
hubinka
11. črc 2009
u nás je to trošku s nucením, ale ne moc, protože,když si malá řekne, že nechce, tak hotovo 🙂 , jí to všechno asi tak jak to má stačí 🙂 a když to vidím celé tak napsané v globálu, tak se mi ani nezdá, že by baštila málo 🙂
soanpe
11. črc 2009
neboj,hlady nám neumřou 😉
hubinka
11. črc 2009
taky doufám, ze začátku jsem hrozně řešila, že pomalu přibírá a když někdo rekl, jakého máme drobka, tak mě brali mory 🙂,ale teď už to nereším, hlavně, že je ona spokojená 🙂
hubinka
11. črc 2009
jooo, a taky jí nejvíc chutná to co nemuže, jak někdo něco jí, tak už kroutí pusinou a tak dlouho hypnotizuje, až jí kousíček něčeho dám 🙂
soanpe
11. črc 2009
Sofi miluje moruše.Je to takový to ovoce,co vypadá jako maliny, je to bílý a žíví se tím borec morušový 😃
Tchýně to má na zahradě a tak jsem toSofi zkusila dát. Pak se mi líbí,když papá kukuřičný křupky 🙂 to si po nich olizuje i ručičky x-) x-) x-) má je romočený v tý malinký dlaničce a loví jazýčkem ty pucky mokrý 😃
hubinka
11. črc 2009
kukuřičný křupky má taky ráda,a hrozně dobre se jí papkají, říkám si, že jak bude starší a bude mít tu stravu víc různorodou, že to s tím jídlem bude lepší a lepší, protože jinak jsem si s ní už užila dost, od bojkotu kojení, atd.....
soanpe
11. črc 2009
bud ráda, že máš drobečka. nechápu ty 4měs mimina, co maj 9kg a maminky je futr futrujou :-p
jeudiautor
12. črc 2009
holky a jeste otazka musi se kojenecka voda prevarovat mamka porad rika ze jo a ja si myslim ze ne..jak to je
soanpe
12. črc 2009
jeudi , určitě
nikdy nevíš, jak dlouho stála na sluníčku před uskladněním a kolik tam je mikrobů. Do 6m.určitě 😉
jeudiautor
13. črc 2009
dekuju 🙂
soanpe
13. črc 2009
není zač 😉
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další