Zkusily jste dát 14ti měsíč. mimi mošt? Je to vhodné?

misakulicka
17. kvě 2009

Mám dotaz: zkusila jste některá dát 14 měsíčnímu kulíškovi mošt? nebo je to nevhodné? poraďte prosím.

motylek
17. kvě 2009

Pokud je čerstvý, proč by to bylo nevhodné. Vždyť je to jako nastouhaný jablko např.. Je to jenom vymačkaná šťáva z ovoce. Nedávala bych ho určitě moc, aby neměl průjem.

shaula
17. kvě 2009

misakulicka: myslím, že ho klidně můžeš dát (nikdy jsem mošt doma nedělala, tam se nedává cukr, že?). Ale určitě bych ho zředila čistou vodou, ono to sice je jako nastrouhané jablko, jak píše motýlek, ale je to mnohem koncentrovanější.

andyalukasek2008
17. kvě 2009

Dala bych a dám. Jen zředěný vodou, ať není tak "silný" 🙂...

misakulicka
autor
18. kvě 2009

No mě se ty instantní čaje totiž moc nezdají-a třeba by ten mošt nemusel být špatný-když je přírodní....že?

sisi.v
18. kvě 2009

myslím, že zředěný mošt je určitě lepší než instantní čaj, kde je kromě cukru jen zlomek dalších prospěsných věci 😒.

vendy01
20. kvě 2009

Mošt jsme dávali asi zrovna v těch 14 měsících. Malýmu chutnal, nemá žádný konzervanty ani umělý sladidla 😀

kapulet
21. kvě 2009

ahoj mošt určitě jo ale pozor MUDr. říkala ředit 50:50 s vodou, samotný mošt je na drobečky moc silný,nezapomeňte, že je to koncentrát

katuska85
25. kvě 2009

ahojky.I my naší 14-ti měsíční bublině mošt dáváme.Ne teda pořád ale občas jo.Ani ho neředím.Jednou jsem to zkusila ale malá to nechtěla