Alergie na papírové pleny. Podělte se o zkušenosti

romankav
30. kvě 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli měla vaše mrňata někdy alergickou reakci na jednorázové pleny. My používáme napůl látkové a napůl jednorázky. Nedávno jsem koupila pleny Pampers Sleep and play a malej se z toho hrozně osypal a evidentně ho to dost svědilo. Ta samá reakce byla taky na pleny babylove z DM drogerie. Zdá se mi, že obsahují nějaké chemické látky, které tam jsou na vázání vlhkosti a na to je náš malej alergickej. Jinak v pořádku byly pleny Tesco fialové, Huggies, Pampers Newborn. Podělte se o své zkušenosti 🙂

terkaz
30. kvě 2008

ahoj my take pouzivame na pul latkove a napul jednorazovky, ty se nam osvedcili huggies. po pampers jsme se take osypali.

minea
30. kvě 2008

viz diskuze - Průzkum-jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lamia
30. kvě 2008

Holky nám Pampers taky vadí a hlavně ty nové s vůní...zpruzená jak jetel,jinak taky střídáme látku a papírovky,ty hlavně na noc....malá mi snáší Tesco a Huggies v pohodě

lennetfrigg
12. bře 2013

U nás špatná reakce na Pampers Sleep and play, ty ostatní v pohodě. Malá má osypaný celý zadeček☹

speedygon
12. bře 2013

kamarádčin syn nemohl mít jiné pleny, než Huggies Premium-z ostatních prý měl opruzeniny.....malá neměla problém s žádnýma...jen neuznávám teda ty pleny, co mají tu neprodyšnou igelitovou fólii...ty jsme kdysi jednou koupili a nikdy víc....

mafeska
24. bře 2013

co jsem tak vyčetla tak sleep&play téměř nevyhovují, i když malá je snáší dobře, já u nich postrádám elastické zapínací pásky a sem tam protečou. Používám pampers active baby od narození a max. spokojenost. Látkovky mám jen na blinkání.

svha
24. bře 2013

my se ze sleep and play neosypali, ale 2 kamarádky, tedy jejich děti 😉, ano
dcera se osypala z plenek z DMka Öko-Windeln a z plenek od Rossmanna, jejich značky
jinak jsme neměli problém s Pampers active baby i premium care, Huggies ale nevím jaké (ty šedé novorozenecké, jelikož protékali kolem nožiček, už jsme více nekupovali tuto značku, Babylove z Dmka taky dobré