• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červené suché fleky od plen. Co pomáhá?

31. prosince 2007 
Ahoj,je tady nekdo kdo mel cervene,suche fleky od plen(mame je na zadickach),co vam pomohlo?Nejsou to potnicky.
29. pro 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo se s tim nesetkal?
30. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teprve budu mít mimi, ale co vím z diskuzí, tak pomáhá nechat normálně zadeček větrat. A taky jak obtíráš zadeček, tak aby byl vždy suchý a ne mokrý do plenky. Jaké vlastně používáš plenky?
30. pro 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je trosku jiny problem,ale diky
30. pro 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe, popis to podrobněji. je to nějaká plenková dermatitida nebo alergie?
30. pro 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neni to atopicky ekzem? U syna taky zacinal cervenymi suchymi fleky.
30. pro 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Infadolan, normálně ho koupíš v lékarně. A 3x denně mazat. Nám pomáhá na všechny problémy s pokožkou. Je fakt SUPER!!! :slight_smile:
30. pro 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to máme taky - pomáhá mazat mastným krémem...třeba indulonou
30. pro 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to na zadech a na nozickach,mazu bepafenem,zlepsi se to a opet objevi.suchy cerveny flicky.
30. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe, jak to popisujes, tak to opravdu vypada na ten atop. ekzem. Zkus to ho hodne promazavat (modra indulona je na to vyborna) a ukaz to doktorce.
31. pro 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mozna ze to je neco jineho, ale ja mam stejny problemy se svoji pokozkou. Mam ji hodne citlivou a taky se mi delaji vysusena cervena misa. Nejak se to jmenuje, uz nevim jak, ale je to z vody.Mne nevyhovuje prazska voda (pochazim z Hradce) a tady jsem s tim zacala mit problem. Tak mi poradili na koznim, ze co nejmene koupat-nalozit se ve vane, a na oblicej pouzivat-pro neutralizaci borovou vodu
31. pro 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli to nema nikde jinde po tele, tak to bude asi z plen, ne? jestli pouzivas jednorazovky, tak zkus zmenit znacku. u nas na citlivou pokozku pomohly latkovky.
31. pro 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eva nestraš předčasně :wink:
poupě může to být aůergie na pleny a nebo dermatitida - my měli dermatitidu - nějak na s se jmenuje aůe už nevím jak a normálně obvodačka napsala takovou mastičku z lékarny a do týdne sme měli vše pryč. Jinak jak už tu holky říkají promazávat :wink:
31. pro 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já četla, že na tohle pomáhá tzv. léčivá vlna..

http://www.latkovky.cz/product_info.php/products_id/222

kamarádka to používala jak od jednorázovek, tak do látkovek.. a pomohlo jí to i na podrážděná prsa a manželovi na ekzém

ale určitě bych taky zašla k dr.
31. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek