Červené suché fleky od plen. Co pomáhá?

poupe
29. pro 2007

Ahoj,je tady nekdo kdo mel cervene,suche fleky od plen(mame je na zadickach),co vam pomohlo?Nejsou to potnicky.

poupe
autor
30. pro 2007

Nikdo se s tim nesetkal?

lukin
30. pro 2007

Já teprve budu mít mimi, ale co vím z diskuzí, tak pomáhá nechat normálně zadeček větrat. A taky jak obtíráš zadeček, tak aby byl vždy suchý a ne mokrý do plenky. Jaké vlastně používáš plenky?

poupe
autor
30. pro 2007

to je trosku jiny problem,ale diky

johanda
30. pro 2007

poupe, popis to podrobněji. je to nějaká plenková dermatitida nebo alergie?

eva265
30. pro 2007

A neni to atopicky ekzem? U syna taky zacinal cervenymi suchymi fleky.

gabca1
30. pro 2007

Infadolan, normálně ho koupíš v lékarně. A 3x denně mazat. Nám pomáhá na všechny problémy s pokožkou. Je fakt SUPER!!! 🙂

kacka79
30. pro 2007

Ahojky, to máme taky - pomáhá mazat mastným krémem...třeba indulonou

poupe
autor
30. pro 2007

je to na zadech a na nozickach,mazu bepafenem,zlepsi se to a opet objevi.suchy cerveny flicky.

eva265
31. pro 2007

Poupe, jak to popisujes, tak to opravdu vypada na ten atop. ekzem. Zkus to ho hodne promazavat (modra indulona je na to vyborna) a ukaz to doktorce.

ocicka
31. pro 2007

ahoj mozna ze to je neco jineho, ale ja mam stejny problemy se svoji pokozkou. Mam ji hodne citlivou a taky se mi delaji vysusena cervena misa. Nejak se to jmenuje, uz nevim jak, ale je to z vody.Mne nevyhovuje prazska voda (pochazim z Hradce) a tady jsem s tim zacala mit problem. Tak mi poradili na koznim, ze co nejmene koupat-nalozit se ve vane, a na oblicej pouzivat-pro neutralizaci borovou vodu

ildik
31. pro 2007

jestli to nema nikde jinde po tele, tak to bude asi z plen, ne? jestli pouzivas jednorazovky, tak zkus zmenit znacku. u nas na citlivou pokozku pomohly latkovky.

chechta
31. pro 2007

eva nestraš předčasně 😉
poupě může to být aůergie na pleny a nebo dermatitida - my měli dermatitidu - nějak na s se jmenuje aůe už nevím jak a normálně obvodačka napsala takovou mastičku z lékarny a do týdne sme měli vše pryč. Jinak jak už tu holky říkají promazávat 😉

lu777
31. pro 2007

já četla, že na tohle pomáhá tzv. léčivá vlna..

http://www.latkovky.cz/product_info.php/product...

kamarádka to používala jak od jednorázovek, tak do látkovek.. a pomohlo jí to i na podrážděná prsa a manželovi na ekzém

ale určitě bych taky zašla k dr.