České pleny Sketch. Máte zkušenost?

plami
30. dub 2009

Ahojky maminky, chtěla bych vyzkoušet látkové pleny, studuji všechno možný kolem tohoto tématu a narazila jsem na novinku těchto českých plenek značky SKETCH, přijdou mi za super cenu, ale nidke jsem zatím nenašla zkušenosti maminek. Nemáte je náhodou už někdo doma vyzkoušené? 🙂

lentilka11
30. dub 2009

zkus se poptat v sekci Výbava - Látkové pleny..

kkomtesa
5. říj 2011

Ahoj Plami, prosím zajímalo by mne, jestlis nakonec koupila Sketch a jak to dopadlo. Já se s nimi budu soudit o vrácení peněz. Díky za odpověď.

drahuskat
8. led 2012

@kkomtesa prosím tě, můžu se zeptat z jakého vůvodu se budeš soudit o vrácení peněz? Nebyly ty plínky v pořádku?

janula28
10. led 2012

ahoj holky,
já sama jsem měla plenky AIO Sketch a byly v pohodě, musela jsem tam teda přidat savé jádro a měla jsem moc ráda, dávala jsem je Davídkovi ráno, když jsem věděla, že bude kakat a nebylo mi jich líto jako těch ostatních s krásnými obrázky atp.

kkomtesa
11. led 2012

@drahuskat ahoj, psala jsem to na látkovkách str. 844. tečou, našili tam gumičky kolem nožiček, které nepomohly, vrátila jsem je znova a poslali mi pro změnu nové plínky, takže je peru, aby byly 5x prané, pak zjistím, že tečou (nevydrží mi ani hodinu a ted v 7. m tekly všechny, co jsem dala, předtím tekly hlavně kolem nožiček). dávat něco dovnitř (čtvercovku) jsem zkoušela, nepomohlo to.

pajinka85
4. lis 2012

@kkomtesa mohu se prosím zeptat, já si chci ušít plenky sama, narazila jsem na látku která je používaná právě na sketch plenkách....potřebuju radu, jestli je chyba v materiálu (tom vrchním-PUL) a nebo ve střihu.... Provlhá ten PUL nebo to teče kolem nožiček? děkuji moc za odpověď. Moc mi to pomůže. 🙂

kkomtesa
4. lis 2012

@pajinka85 Ahoj, PUL nejsem si úplně jistá, ale řekla bych, že ne. Myslím si, že mají špatný střih, teklo to hlavně kolem nožiček, ale taky horem u bříška.
Myslím si taky, že uni kalhotky od narození až .. je blbost, že každé takové nejspíš taky tečou kolem nožiček, ale ostatní uživatelé o nich nic takového nepíšou, hlavně Anavy jsou chválené, tak možná by to bylo jen u některého miminka.
P. S. nové plínky poslané na druhou reklamaci jsem vrátila a pak mi konečně poslali zpátky peníze.

filipatereza
5. lis 2012

@pajinka85 Já bych radši když už taky šila plenky podle Anavy či něčeho podobného. Tady i na emiminu je diskuze maminek, co si šijí plenky a rády ti určitě poradí...

mina_
5. lis 2012

@pajinka85 ahoj, nemůžu nepřispět.... Sketch mají totálně špatný střih a uváděné savé jádro je spíš výměch, mám doma 3xAIO a jednu froté.... díky Bohu jsou na inzerát za dobrý peníz, takže na zkoušku to nebyla tak velká částka... ne všechny patentky fungují, plenka vydrží tak jedno počůrání a je z toho mokej kus čehosi, co protýká....
PUL materiál je dobý a obecně se používá jako svrchní materiál, je to nepromokavá látka, která nemůže za "neschopnost" plenek Sketch.

tanea
24. únor 2017

ahoj všem, máte ještě někdo sketchky doma?

marcelaska
1. bře 2017

@tanea mám. A už je nepotřebujeme.

bednaluca
9. lis 2017

dámy, mluvíte o těchto? :D já jsem asi jediná, komu maximálně vyhovují a stále dokupuji další 🙂 na uplně malé mrně asi nejsou, látkujeme až od roku a jsem z nich nadšená 🙂

tanea
9. lis 2017

@marcelaska jaké a za jakou cenu?

marcelaska
9. lis 2017

fleecové plenky Sketch AIO - vel. 1 . Jsou měkoučké, bez fleků, prané v ekologickém prášku bez aviváže.
Cena za 5 ks je 275 + pošta

tanea
11. lis 2017

@marcelaska děkuji nemám zájem, jsou skvělé, ale nakoupila jsem za 25 kč/ks

bednaluca
11. lis 2017

@marcelaska jak velkému mimču sednou? 🙂

marcelaska
11. lis 2017

Pro novorozeně jsou velké, a také záleží, jestli má plínku hubeňour nebo cvalíček. Kdy ji nosil náš syn si už přesně nepamatuji. Přeměřila jsem je a od zad po břicho mají 40 cm (délka), šířka i se zapínáním v natažení 42 cm. Když je zapnu na maximální šířku, vnitřní obvod v natažení je cca 50cm.