Detské jednorázové plenky Mamia. Máte zkušenost?

infor
29. zář 2006

Ahojte,chtela jsem se zeptat,zda nemate nektera skusenost s temito plenkama,narazila jsem na ne na netu,cena by byla supr,vypadaji taky pekne dokonce jsou obrazkove 😝 ,papirove,ale nevim jake jsou dekuji moc 🙂 😲 😲

sylvasik
29. zář 2006

ahoj ja osobne som o tejto znacke nepocula ani som ju nevidela, takze neviem.

infor
autor
29. zář 2006

🙂 No ja je prave taky neznam,ale narazila jsem na ne na MMB,a libi se mi cena,skusim se zeptat,zda by poslaly vzorek a uvidim 🙂

jajinak
20. led 2008

Plenky Mamia kupujeme v Německu v Aldi,tak nevím,jestli jsou to ty samé,ale tyhle jsou perfektní,dobře sajou jako Pampersky a jsou za dobrou cenu.

fizy
21. led 2008

normálně sice látkuji, takže moc velké zkušenosti s papírovkami nemám, ale zrovna mamii jsme vyzkoušeli a byly moc fajn, neměli jsme s nimi žádné potíže.

jajinak
21. led 2008

Já taky dávám látkovky,doma jedině a papírovky jen když někam jedem,protože nemůžu často přebalovat a pak ještě na noc,neb by byla pročůraná celá postýlka.A když papírovky,tak jedině Mamia a kdy je zrovna nemáme,tak Babylove z DM,ty jsou taky docela fajn. 🙂

25ka
18. dub 2014

mamia nepoznam ale pokial sme boli v nemocnici mali sme plienky znacky moltex (skor su to plienky pre predčasniatka) a pamatam si ze som si ich kupovala na stranke mamaja to su od 1-3kg boli suprove.

luciebx
18. dub 2014

ja ziji v UK a kupuji.. teda kupovala sem je v Aldi... uplne super plinky... jak pampersky... prez den sme vyuzili strasne d;louo.. dobre vydrzi.. fakt super.. pampersky smme meli pak jen na noc

dancha3
5. bře 2015

Ahoj! Plenky Mamia mi vozí z Německa a za mě musím říct super. Tenké, heboučké, dobře sají, pruží, bez parfému. Moje malá měla dlouho odřený zadeček a já pořád nemohla přijít na to čím to bylo, nakonec jsem zjistila, že to bylo plenkami Pampers premium care, asi jak sou navoněný. Od tý doby, co používáme tyhle plenky, máme zadeček zahojený. A super je samozřejmě i cena 🙂. Takže za mě a malou doporučujeme! 🙂

mysplys
5. bře 2015

taky je kupuji v Německu a za mě spokojenost 😉 a hlavně je velké plus ta cena za ně ... mě vyhovovaly i vlhčené ubrousky od téhle značky 🙂

krkyna
29. zář 2015

Prosím kolik stojí ty pleny mamia?

dancha3
30. zář 2015

mě je vozí soused: velikost 3, jedny vychází cca na 170 kč ( v balení je 56 ks) , velikost 4, za jedno balení (50 ks) cca 180 Kč. U menších velikostí už si ceny nepamatuju. Když se objednávaj přes net na nějakým e-shopu, tak tam stojí od 225 - 250 za balení

ojo
30. zář 2015

kupovala jsem je v Aldi pro kluky a teď už mám taky balíček v zásobě, super pleny, jak psaly holky, výborně sajou jak pampers 🙂

krkyna
1. říj 2015

Právě přemýšlím že je poříďím i ta cena je supet 🙂 Používala jsem little angels ale nedají se už nikde sehnat.A co pleny toujours?Nějaké zkušenosti??

listickamartina
12. říj 2015

Dobrý den, prosím, kde se dají koupit pleny Mamia? Tam, kam jezdíme nakupovat, jsou obchody Kaufland, Aldi, Edeka, Netto, ale ani v jednom je neprodávají ☹ Děkuji moc.

mysplys
12. říj 2015

@listickamartina v Aldi je mívají

listickamartina
13. říj 2015

U nas v Aldi maji jen plenky Vibelle :-/

vladkacl
6. črc 2016

Ahoj, doopravdy je mají v Aldi - ale je to řetězec ALDI SÜD, ten je v severním a v západním Německu.

nary
27. črc 2016

Dobrý den, já je kupovala v Aldi, jsou vynikající, ale už je nepotřebujeme a máme ještě dost velkou zásobu, takže kdyby měl někdo zájem o plenky vel. 4 ozvěte se. Domluvíme se na ceně

vladkacl
27. črc 2016

@nary Dobrý den 🙂 měla bych zájem 🙂 teda podle toho, co znamená "velká zásoba" 🙂

nary
29. črc 2016

Dobrý den, vladkacl tak mně napadlo po našem včerejším telefonátu, jestli se nedá tady zeptat maminek, jestli někdo nejezdí odsud z Plzne třeba k babičce do severních čech.

maggie68
1. srp 2016

Dobrý den Nary. Měla bych také zájem. Mohu poprosit o cenu a počet?

Předem Děkuji

nary
1. srp 2016

@maggie68 Dobrý den, mám ještě 24 balíků v jedno balíku je 50 ks. Cena za jeden balík je 220 Kč. Kolik by jste chtěla a odkud jste? Možnost předání je v Dobřanech, nebo při věčším množství odběru v Plzni.

nary
3. srp 2016

@maggie68 Při věčším množství a odběru v Dobřanech vám dám cenu 215 Kč za balík 🙂

vladkacl
5. srp 2016

@nary Dobrý večer, nebudeme to komplikovat 😉

miminka2016
15. srp 2016

Dobry,den.penky za kolik??

nary
18. srp 2016

@miminka2016 Dobrý den, už je nemám. Kdyby jsme neminuli, co jsme si nechali pro jistotu, tak se ozvu.

zambro_cz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz