Doplňuji látkovou výbavu, co poradíte?

ev.ka
1. dub 2013

Máme 19 m chlapečka a potřebovali bychom ještě před odplenkováním doplnit výbavu.
Syn má 82 cm a sotva 10kg, takže docela hubeňourek... faldiky jsme doma neměli nikdy 😀

Máme 20 vicevrstvých plínek a 2 HP kalhotovky a 6 popoliny kalhotovky biofrotacky.
Pak taky 3 ks kapsových plínek, používam na cesty a k doktorce. (Popoliny pocket)
Svrchni kalhotky máme od ruznych značek. (bambino mio, baby lucy, popoliny, doma šité)

Syn začal být často mokrý až na oblečení. Převlékám body i 3x denně a už mě to vážně štve. Bohužel jsem zatím nepřišla na to, jestli je to svrchňáky nebo zvýšením močení. Svrchňáky vypadají dobře a stejně provlhají, přestože plínu má mokrou dost,
ale konce pleny jsou kolikrát ještě suché. Protíká okolo nožiček.

Nevím tedy, jestli se dát cestou nových svrchňáků nebo zvýšením savosti pleny - bambus.

Docela se mi líbí systém bamboolik, tak bych možná poskládala něco od nich.
Co poradíte?

svha
1. dub 2013

Bamboolik batolecí set mám doma a mohu doporučit, mají testovací verzi http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latk... a stojí to určitě za to, nebo jsou dobrými, ale dražšími savci mezi plenkami Blueberry či Swaddlebees Econappi, jde o AIO plenky
kalhotkové dost savé doporučuji Anavy nebo TotsBots, u nich si zakoupit bambusové, mají různé materiály, určitě na zkoušku seženete něci i zde na bazárku
u nových svrchňáčků bych zkusila HaipaDaipa, mají dobré zapínání kolem stehýnek a tak by se dalo předcházet protékání kolem nich, taky se dají koupit tady na bazárku, právě teď jsem tu chytla jedny větší pro dceru, jak nám povyrostla, tak jí to kolem stehánek už tlačí 😉

ev.ka
autor
1. dub 2013

bazarové určitě kupovat nechci, jedině kdyby byly nové... ale jak je to používané, tak už jde nepromokavost do věčných lovišť

elana
1. dub 2013

@ev.ka já bych doporučovala kalhotkový jednovelikostní Anavy....to jsou fakt savci a navíc krásný. Se svrchňákama Blueberry Covealls nebo Best Bottom-neprůstřelná kombinace, mýmu skoro 22m starýmu dítěti stačí i na noc.