• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Doporučíte praktický koš na pleny?

19. května 2016 
Prosím o radu zkušenější maminky! Doporučíte nějaký koš na pleny? Případně jste s ním spokojení? :wink: děkuji předem za rady a tipy :slight_smile:
5. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
IKEA Filur (střední velikost má kolem 25l - používáme na látkovky a toto je akorát do jedné pračky), protože se dá otevřít a zavřít jednou rukou a taky dobře těsní, absolutně nic ven nezapáchá.
5. srp 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
já si nemohla vynachválit koš na jednorázovky AngelCare. Měla jsem dva (jeden v koupelně a druhý hned u přebalováku v pokoji) Díky náplním do koše jsem nikdy neřešila zápach, nebo něco podobného. V koupelně jsem ale moc nepoužívala, proto nabízím v mém bazárku, kdyby jsi měla zájem, můžeme se domluvit :slight_smile: je to velice praktická věc i s prckem v ruce... :sunglasses:
5. srp 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
podle mě je to zbytečnost... plenky dávám do igelitky na terasu a pak večer vynesu. koš se také musí vynášet... upřímně si myslím že těch cca 700,-- kč se dá využít mnohem líp za jiné věci... ale je to jen můj názor...
6. srp 2012 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
My používáme Sangenic a jsme spokojení, vynášíme jednou za dva dny...Jinak když jsme měsíc bydleli u rodičů v rodinném domku, tak jsme koš nepoužívali, protože jsme to měli pár kroků k popelnici, ale v paneláku je to neocenitelný pomocník...
6. srp 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem spokojena s Korbellem http://www.slune-cz.cz/korbell-kos-na-pleny-plus/. Je sice trosku drazsi, ale ve finale vyjde levneji, napr. co se naplni tyce, v nouzi lze pouzit i obycejne sacky do kose, a jako jediny se pak da pouzivat bezne v domacnosti. Nesmrdi, vsude se vejde. Proste paradni. (mmch, jedna napln mi vydrzela cca 3mesice).
6. srp 2012 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáváme do kovového koše, stejně to musíš každý den vynést, zápach je cítit pouze, když koš otevřeš a to je přebalování tak na 3 vteřiny..
6. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.baby-line.cz/index.php?menu=15&idProduktu=535&zalohamenu=1&detailvyhledani=1&vyhledavaniclanku1=1;

My máme tento a naprostá spokojenost, nesmrdi a nemusí se kupovat speciální sáčky :slight_smile:
6. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. dub 2014 ve 20:03 • wrok
U druhého dítěte jsme začali vybíhat s pokakanou plínou rovnou do popelnice :slight_smile: A byl klid. Naštěstí jí máme blízko před domem.
15. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame doma Diaper Champ medium velikost (ten prostredni) a naprosta spokojenost! :slight_smile:
Nejsou potreba zadne vymenitelne kazety apod., staci klasik odpadkove pytle. Jedno baleni pytlu je i ke kosi pri koupi.
Mame ho v obyvaku, nesmrdi, celo-omyvytelny. A to uz mala jede i normalni stravu i kdyz jeste mixovanou a plina je diky tomu citit dost pri vyprazdneni :sweat_smile: z 13teho patra je to do popelnice daleko a i kdyz mame velky balkon, tak na nem skladovat pred vynesenim fakt ne :slight_smile:
15. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě taky Diaper champ, nejdřív jsem měla Sangenic a Diaper je nesrovnatelně lepší. Koupila jsem si ho na bazárku, tak mě ani nestál tolik
24. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My využili něco jako plastovou dětskou popelnici na hračky z Mobelixu za 149,- víko těsnilo, nic nesmrdělo. Něco podobného jako na obrázku. Časem se vymyla a mám ji na úklid v technické místnosti.
31. črc 2014 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. zář 2014 v 15:41 • myska88
Sangenic. Já jsem koš na pleny nechtěla, přišlo mi to jako zbytečné vyhazování peněz, ale dostala jsem ho od tchýně a musím říct, že to je super věc. Bydlíme v paneláku, tak nemůžu s každou pokakanou plenou hned běžet do popelnice. Kupuju fólie Sametic, které jsou levnější než originál.
23. zář 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Podle mně zcela zbytečná věc...
23. zář 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Mě ten koš taky přijde úplně zbytečný. Já to dávám do obyčejného koše s víkem k normálním odpadkům z domáctnosti, pořádně to zabalím do takové koule a není skoro nic cítit. Navíc s plínama je ten koš stejně za chvíli plný, takže někdy ten koš vynášim každý den. :wink:
23. zář 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám igelitové sáčky, pleny do nich zavážu (pokakané) a cítit není nic :o) s odpadem chodím obden... Koš jsem měla a letěl z domu dost brzo...
23. zář 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. lis 2014 v 18:20 • zojka227
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
4. lis 2014 v 00:58 • marikaes
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
4. lis 2014 ve 12:37 • dorota25
Prosím o radu, máte doma některá konkrétně přímo tento koš? https://www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/Kose-na-pleny-a-naplne/Angelcare-Disposable-Diaper-System-Deluxe máte zkušenost jak funguje?Prý stačí sešlápnout pedál hodit plenu a pustit, plena by měla propadnout, to znamená, že se nemusí točit žádným kolečkem což je pohodlnější. Chtěla bych vedet zda tomu skutečně tak je :slight_smile: další výhoda je, že se tam vejde více plen. Děkuji za radu
19. kvě 2016 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek