Doporučíte praktický koš na pleny?

pampeliska36
5. srp 2012

Prosím o radu zkušenější maminky! Doporučíte nějaký koš na pleny? Případně jste s ním spokojení? 😉 děkuji předem za rady a tipy 🙂

katyxq
5. srp 2012

IKEA Filur (střední velikost má kolem 25l - používáme na látkovky a toto je akorát do jedné pračky), protože se dá otevřít a zavřít jednou rukou a taky dobře těsní, absolutně nic ven nezapáchá.

onetka
5. srp 2012

já si nemohla vynachválit koš na jednorázovky AngelCare. Měla jsem dva (jeden v koupelně a druhý hned u přebalováku v pokoji) Díky náplním do koše jsem nikdy neřešila zápach, nebo něco podobného. V koupelně jsem ale moc nepoužívala, proto nabízím v mém bazárku, kdyby jsi měla zájem, můžeme se domluvit 🙂 je to velice praktická věc i s prckem v ruce... 😎

eimmy
5. srp 2012

podle mě je to zbytečnost... plenky dávám do igelitky na terasu a pak večer vynesu. koš se také musí vynášet... upřímně si myslím že těch cca 700,-- kč se dá využít mnohem líp za jiné věci... ale je to jen můj názor...

lolap
6. srp 2012

My používáme Sangenic a jsme spokojení, vynášíme jednou za dva dny...Jinak když jsme měsíc bydleli u rodičů v rodinném domku, tak jsme koš nepoužívali, protože jsme to měli pár kroků k popelnici, ale v paneláku je to neocenitelný pomocník...

lena.k
6. srp 2012

Ja jsem spokojena s Korbellem http://www.slune-cz.cz/korbell-kos-na-pleny-plus/. Je sice trosku drazsi, ale ve finale vyjde levneji, napr. co se naplni tyce, v nouzi lze pouzit i obycejne sacky do kose, a jako jediny se pak da pouzivat bezne v domacnosti. Nesmrdi, vsude se vejde. Proste paradni. (mmch, jedna napln mi vydrzela cca 3mesice).

maudn
6. srp 2012

dáváme do kovového koše, stejně to musíš každý den vynést, zápach je cítit pouze, když koš otevřeš a to je přebalování tak na 3 vteřiny..

leeela
6. srp 2012

http://www.baby-line.cz/index.php?menu=15&idPro...

My máme tento a naprostá spokojenost, nesmrdi a nemusí se kupovat speciální sáčky 🙂

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
margeta
15. dub 2014

U druhého dítěte jsme začali vybíhat s pokakanou plínou rovnou do popelnice 🙂 A byl klid. Naštěstí jí máme blízko před domem.

gepe
15. dub 2014

Mame doma Diaper Champ medium velikost (ten prostredni) a naprosta spokojenost! 🙂
Nejsou potreba zadne vymenitelne kazety apod., staci klasik odpadkove pytle. Jedno baleni pytlu je i ke kosi pri koupi.
Mame ho v obyvaku, nesmrdi, celo-omyvytelny. A to uz mala jede i normalni stravu i kdyz jeste mixovanou a plina je diky tomu citit dost pri vyprazdneni 😅 z 13teho patra je to do popelnice daleko a i kdyz mame velky balkon, tak na nem skladovat pred vynesenim fakt ne 🙂

evab.
24. črc 2014

Za mě taky Diaper champ, nejdřív jsem měla Sangenic a Diaper je nesrovnatelně lepší. Koupila jsem si ho na bazárku, tak mě ani nestál tolik

kachidlo
30. črc 2014

My využili něco jako plastovou dětskou popelnici na hračky z Mobelixu za 149,- víko těsnilo, nic nesmrdělo. Něco podobného jako na obrázku. Časem se vymyla a mám ji na úklid v technické místnosti.

myska88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja01k
23. zář 2014

Sangenic. Já jsem koš na pleny nechtěla, přišlo mi to jako zbytečné vyhazování peněz, ale dostala jsem ho od tchýně a musím říct, že to je super věc. Bydlíme v paneláku, tak nemůžu s každou pokakanou plenou hned běžet do popelnice. Kupuju fólie Sametic, které jsou levnější než originál.

vesele_pleny
23. zář 2014

Podle mně zcela zbytečná věc...

meo
23. zář 2014

Mě ten koš taky přijde úplně zbytečný. Já to dávám do obyčejného koše s víkem k normálním odpadkům z domáctnosti, pořádně to zabalím do takové koule a není skoro nic cítit. Navíc s plínama je ten koš stejně za chvíli plný, takže někdy ten koš vynášim každý den. 😉

anetka1701
23. zář 2014

mám igelitové sáčky, pleny do nich zavážu (pokakané) a cítit není nic :o) s odpadem chodím obden... Koš jsem měla a letěl z domu dost brzo...

zojka227
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marikaes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dorota25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andreaaa1
19. kvě 2016

Prosím o radu, máte doma některá konkrétně přímo tento koš? https://www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/Kose-na... máte zkušenost jak funguje?Prý stačí sešlápnout pedál hodit plenu a pustit, plena by měla propadnout, to znamená, že se nemusí točit žádným kolečkem což je pohodlnější. Chtěla bych vedet zda tomu skutečně tak je 🙂 další výhoda je, že se tam vejde více plen. Děkuji za radu

dobramaminacz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz