Ekologické jednorázové pleny. Jaké se vám osvědčily?

marcela72
12. led 2012

Potřebovala bych poradit, jaké pleny se vám osvědčily. Chtěla bych nějaké ekologické. Malá má plenu už jen na spaní. Používala jsem pro ní pleny Alana z DM a byla jsem spokojená. Teď je přestaly prodávat a nahradily je jinými a po těch se mi malá osypává. Je atopik.

bbn
12. led 2012

@marcela72 a kolik tvoje malá váží? Já mám doma zásobu (několik balíků) plen Alana, ale už je nevyužijeme, je bez plen, tak kdybys chtěla odkoupit. Samo že za menší cenu než v dm.

marcela72
autor
12. led 2012

Malá má něco přes 14 kg. Používaly jsme ty s beruškou. Na obale bylo něco růžového. Ty větší jsme zkoušely a ty jí moc neseděly.

jop
12. led 2012

@marcela72 s těma novýma plenama v DM mě taky naštvali, malý se mi po tom taky opruzuje, Alana byly mnohem lepší ☹ Řešíme to látkovkama.

bbn
13. led 2012

@marcela72 Tak těch růžových s beruškama (7-18kg) máme odhadem 6-8 balíků, teď nevím přesně, protože jsou v pokojíku, kde dcera spí. Tak jestli budete chtít, ráda Vám je prodám.

katyxq
13. led 2012

My měly v porodnici Attitude (vyrábějí se i větší), malá se mi po nich neosypala, neprotekly (teda protekly jen jednou a to byly málo dotažené), nejsou vůbec parfémované. Teď už jedem v látkovkách, poslední balík těch Attitude dojedem na cestách a k doktorce.

kjajule
13. led 2012

http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/ekologic...
zkušenost bnohužel nemám...v porodnici nám davaly moltex, ale taky nejsou 100% odbouratelné...

marcela72
autor
26. led 2012

Díky za vaše reakce. Zatím mám od bbn zásobu Alan a uvidím, jestli budeme potřebovat nějaké další. 🙂