Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

lajla
7. lis 2007

tak my mame nejradeji huggies, a pampers sleep and play..tesko fialove jsme taky zkouseli, ale nejsem s nimi spokojena..musim je menit co hodinu, jsou hned procurane 😝

bera
7. lis 2007

Pampersky nám taky protíkají, pro nás jsou nejlepší Tesko plínky 😉

pucik
7. lis 2007

nám nejvíce vyhovují Huggies a Tesco plenky fialové, teď zkoušíme i sleep and plays od pampers, jsou jemňoulinké, ale nevím upřednostňujeme výše uvedené 🙂

med
7. lis 2007

Ahojky, my jsme spokojený s plínkama Pampers Sleep&Play. Vůbec nám nevyhovovaly Huggies Classic - malá byla úplně opruzená. Pak taky nejsou špatný ty Happy od Belly. Párkrát jsem je koupila a dobrý, akorát se nedají nikde moc sehnat.

terezkaaa
7. lis 2007

Námm vyhovují od Helen Harper,přijde mi, že jsou docela kvalitní a přitom nejsou předražený jako pampersky.

vrtule83
7. lis 2007

Nám teď vyhovují tesco fialové, Jinak ty dražší huggies jsou také supr ale nám zrovna nesedí velikost. Zkoušela jsem Pampers sleep and play a supr na čurání ale kakání nepochytali vždy to zádíčkama vylezlo.

nikitka26
7. lis 2007

Tak já zatím vyzkoušela jen Pampersky (newborn a new baby) a Huggiesky . Ty Huggiesky mi přijdou lepší,jak mají ty pružné pásky. Ale jsou bohužel dost drahé, tak na ně přijde asi jen když budou v akci.Zatím se nám nestalo, že by protekly ani jedny. Ještě mám koupený balík fialových tesco, tak jsem na ně zvědavá 😉 Malej se mi oprudil v 1 měsíci, zrovna v době, kdy jsem přešla u Pampersek z velikosti 1 na 2 (přijdou mi úplně jiné než ty jedničky), ale asi to nebylo plenkama, po zahojení zadečku jsme se na ně vrátili a žádné opruzeniny se mu znova neudělaly. Přestala jsem kvůli tomu používat i vlhčené ubrousky a myji ho pod vodu a nebo otírám žínkou. Dr říkala, že se oprudil z důvodu, že má agresivnější kakání, to je ovlivněno tím, co jím 😉

leni96
9. lis 2007

Ahoj holky, my používáme plínky Rossman, po pamperskách měla malá opruzený zadeček. Chci se zeptat na ty tesco plínky, já jsem si jednou v Tescu prohlížela a přes malou dírečku na obalu jsem zjistila, že jsou takové "igelitové" jak sáček 😅 , vím, že je tady hodně maminek chválí, v jakém jsou obalu a co je na nich napsané? 😒 dík 😉

vrtule83
9. lis 2007

leni96 v tescu mají 2 druhy ty dobré jsou v jasně fialovém obalu

petaska
9. lis 2007

Ty dobré tesco jsou běžně za 259 Kč-to je asi nejlepší ukazatel, protože i ty igelitky jsou už do fialova...
Jinak my je používáme od narození a malej neměl na prdýlce ani pupínek 😉

bielanevesta
9. lis 2007

Na tých dobrých fialových Tesco by mal byť obrázok matky s dieťaťom 😉

malovani
10. lis 2007

nejlepší pro nás jsou rozhodně Huggies a fialové Tesco - oboje super 😉 .

denousek
10. lis 2007

ahoj....no segry mala mela z fialovych tesco pupinky ale buhvi z ceho to mela ze...jinak ja mam nachystane huggies chtela sem pampersky ale slysela sem ze stoji za ... 😅

bielanevesta
10. lis 2007

Inak 3 Pampersky nemajú vzadu také pružné...neviem ako to presne nazvať....Pritom Huggiesky a Tescovky to majú 🙄

myschka
10. lis 2007

Tak nám vyhovujou nejvíce huggiesky a fialové tesco pleny ale až trojky s dvojka ma z tesca jsem spokojená nebyla. Pampersky naše Aduš skoro vždycky pročůrala nebo prosrajdila, jsem pořád jen převlíkala a v noci jsem si jí vždycky tím převlíkáním vzbudila.

bielanevesta
10. lis 2007

Presne Natálka keď vypustí nálož tak skoro vždy Pampers pretečú 😝 Už mám iba posledných pár kusov a potom jedine Huggies. Aj keď sú teda drahé(manžel na to nadáva 😔 )ale na malej šetriť nebudem 😎

denousek
10. lis 2007

no ja jsem rikala ze na nejmensi mimisko urcite radsi priplatim na plenkach a az bude vetsi tak se mooozznnaa dostanem k tescovejm 🙂 ale zatim pro neho budu chtit to nejlepsi,tesco pleny se pry nehodi na nejmensi mimi 😉

bielanevesta
10. lis 2007

Nám tescovské aj malé celkom vyhovovali, ale bojím sa ich odvtedy čo v nich jedna pani(dokonca chodí sem na Koňa) našla drát 😠

denousek
10. lis 2007

coo,?? 😕 to snad ne....

bielanevesta
10. lis 2007

Bolo to aj v TN 😕 Ale už je to vyriešené

myschka
10. lis 2007

no s tím drátem je to divný. přece když vytáhnu plenu tak jí prohmatám a rozbalím aby se mi do ní dobře balilo ne? jak přehlídla 15 cm drát co říkali v tv?

petaska
10. lis 2007

A jak to dopadlo? Mě se to totiž nějak nezdálo, jak ani neukázali, že je malá poškrábaná a že na to nepřišla, když jí tu plínu dávala...Nebo je to asi jen můj postup, že tu plínu nejdřív prostě natáhnu a projedu oběma rukama... Ale samozřejmě nechci tvrdit, že je to jinak 😉

myschka
10. lis 2007

podle mě si všimla a prostě to jen rozmazli.

denousek
10. lis 2007

ja jsem to teda nevidela ale rekla bych ze si toho matka musi vsimnout ne??no ale co vy vite tŕeba prebalovala narychlo v noci a to clovek rafne plenku strci miminku pod zadek a zalepi a je to...treba to tak bylo ... 😒

bielanevesta
10. lis 2007

No možno bol iba dobre "zamaskovaný" 😝

paolin
10. lis 2007

Pampers nam tedy absolutne nevyhovovaly. vzdy je syn procural. Huggies jsou moc drahe. nejvic nam vyhovuji plenky Tesco. vyrabi je Helen Harper, takze jsou od dobre firmy.

bara_d
10. lis 2007

Ahojky, my používáme Huggies a jsem s nima naprosto spokojená. Pampers nic moc,protože většinou je malé pročůrala a taky zadní strana plíny není moc pevná, tak když se malá pokadila, tak byla i přes oblečení. Tesco plýny taky nejsou špatné, ale u mě na 1. místě vyhrávají Huggies.

romana27
10. lis 2007

my Tecso už od porodu 🙂 a maximální spokojenost na obou stranách 😀

viona
10. lis 2007

S tim drátem v plínce jsem to taky viděla,to snad ani není možný,že si toho ta mamina nevšimla,když jí zabalovala,osobně si myslim,že se to stát může,nemělo by,ale stane,když si vezmete,jaký množství plen vyrobí za den,a jedna ze strašně mnoha byla vadná,neřešim to a tesco pleny kupuju pořád,vyhovujou mi,občas koupime i Pampers,ale spíš,když jsou v akci,Huggies mi vůbec nevyhovovaly,jednou jsem je dostala,ale už si je nikdy nekoupim 🙂

nasticka
10. lis 2007

jak to tu ak čtu, tak většinou haníte Pamersky 😒 nám teda jako jediný vyhovujou...taky jsem používala Tesco, ty byly super, ale teď už nám nesedí velikost..2 moc malý 3 moc velký...a Pampersky sedí dokonale, neměla jsem ani jedinkrát problém s pročůráním..asi tu plínu měním častěji nebo malá nenačurá tolik 😅 a Sleep and play jsou mi taky sympatický, jsou moc příjemný na dotek 😵