Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

petja
27. bře 2008

Holky já vlhčený ubrousky nepoužívám vůbec,malýmu při každým přebalování utřu prcku malou plinečkou namočenou v teplé vodě,nad to není,voda teče skoro všude,tak to není problém.Mám doma taky zásoby ubrousků,ale to tak na ruce na léto,když si je budu pořebovat utřít...nevyhovuje nám vůbec žádná značka!

marinka
28. bře 2008

petjo, nám taky ne, po všech vlhčených ubrouskách se opruzovala, tak taky omývám vodou..
Jinak od narození jsme používaly Pampersky a Sleep and play, ale teď se mi začala hodně opruzovat, zkusily jsme vyměnit plíny za Huggies premium a opruzení bylo hned pryč a nevrací se a jsem s nimi i moc spokojená, narozdíl od Pampersek nám neprotékají, jsou silnější a líp drží..

sarka11
3. dub 2008

Tak kamarádce ten divný puch z Bella Happy už skoro vyprchal, říkala že ještě to nechá tak týden a bude to snad v poho. No ještě, že je koupila s předstihem, že se jí do nich malá ještě vejde. 😒

lu777
3. dub 2008

tak my taky ubrousky nepoužíváme.. ráno a po kakání omeju pod kohoutkem, jinak nechávám být.. přebaluju často,kromě noci, takže pohoda 😎
jinak opruzeninku měl jednou a to z Pampersek a léčila jsem to léčivou vlnou, protože mastička od dr. nezabrala..
teď jedem tak ze dvou třetin na látkovkách a dobrý

sonije
4. dub 2008

Bella Happy, nikdy neprotekly a v akci stojí dvě stovky..

ivousek
6. dub 2008

BABYLAND jsou to plinky od výrobce COOP.Jsou super i cenove.Akle asi kazdému mimcu jde po chuti neco jiného.

binki
14. dub 2008

ted jsem spokojena s huggies...

michlas
14. dub 2008

Ubrousky doma nepoužíváme,vozíme je sebou jako jistotu.A to jen ubrousky HUGGIES jiné nám nesedly.
Jinak doma myjeme vodou a používáme PERLAN(ten co používají v porodnici) zakoupený ve zdravotních potřebách.Používáme ho i na koupání místo žínky.Plínky nám nejvíce vyhovují HUGGIES premium.Prdelku
mažeme mastičkou dělanou v lékárně s rybím tukem (také se používá v porodnici). 😉

elisss
14. dub 2008

Nám nevadí žádné plenky ani ubrousky.... 😉
Ale nejvíc mám ráda Pampersky s pružnými pásky a Huggies premium... 😉 a Nivea ubrousky
Prdelku mažu Aviril krémem... 🙂

Holky ty plenky Babyland Z COOPu jsou prodyšné nebo mají ten igelitový povrch?

prada
14. dub 2008

Nám vyhovují nejvíc plenky Huggies premium, Happy a ty babylove z DM jsou taky fajn.

marcim
14. dub 2008

Já používám na noc Pampers a během dne buď fialové Tesco nebo plíny z Lídlu.Ty z DM se mi zdály,že jsou tak divně chemicky cítit.Naštěstí malý nemá nějak moc citlivou pokožku a tak jeho prdelka snese jakékoli přípravky.Od mastí až po vlhčené ubrousky. 🙂

luciehl.
15. dub 2008

Ahojky ,já používám vlhčené ubrousky Pampers a někdy koupím i od Nivea(ty jsou taky super) plínky taky Pampersky(2),jednou sem koupila na zkoušku Huggies premium a malá měla opruzeniny,tak sem jí začla omývat vodou a žínkou,Huggiesky sme rychle zdělali a už nikdy!Na zadeček používáme bephanten mast,nebo infadolan,ale mám vyskoušený i Sebamed a Nivea.

Od spousty lidí slyším o plínkách fialových z tesca a happy,tak je chci vyzkoušet! 🙂

minea
15. dub 2008

marcim: Už jsem si myslela, že mám halucinace s těmi DM Babylove a ty potvrzuješ, že fakt smrdí - přesně jak píšeš, nějakou chemikálií, ne parfémem. Je to ale jediný jejich nedostatek, jinak se mi zdají super, jsou měkoučký a perfektně tvarovaný. (Ani mně se po nich malá neosypala, takže se ten zápach asi dá ignorovat 😎) .

jitka83
15. dub 2008

Ahoj, tak já mám vyzkoušený happy, babylove z DM, babysmeille ze Schlekera, pemprsky a řeknu vám, že ty troje první trumfli pemprsky na plný čáře. Pemprsky se mi nelíbí tím, že jak teď Ondra hodně pije, tak se nacucnou a on pak má plínu až u kotníků. A dneska se mu dokonce utrhlo lepítko a byl pak durch. Takže tady neplatí to, že co je dražší, to je kvalitnější. 😒 😉

marcim
15. dub 2008

Mineo,to jsem ráda,že nejsem na hlavu.Bylo mi to taky divné,ten odér 😀 u DM plín,takže nejsem sama.Souhlasím s tím,že to ale nijak na kvalitu nemělo vliv.Ani mrňous neměl námitky. 😉 Problém je v tom,že když se u nás dostanu do DM,tak je tam nemají,nebo jen malé balení a to se nevyplatí. 😒

lollaj
16. dub 2008

Chtěla jsem zeptat, zda znáte plenky Sevena (prodávají je v Lidlu) a jaké máte s nima zkušensti. Od zítra má být na ně akce.

frog
16. dub 2008

já znám z Liedlu jen Cien a ty jsou super..

frog
16. dub 2008

Minea zkoušela jsi ty pleny z liedlu?

minea
17. dub 2008

Jj, dokončuju první balík. Baví mě na nich ten proužek 😉 . Jsou fajn, líbí se mi, že ničím nesmrdí - ani parfémem, ani chemikálií a rozhodně se dají použít (možná by mohly mít trošku lepší tvar, ale to není nic zásadního). Právě testuju Háppy a zatím jsem taky spokojená. Musím ale říct, že fialový teska z první příčky zatím nic nesesadilo 😎 .

marcim
17. dub 2008

Můžu mít dotaz??Byla jsem v Lidlu a už neměli zn.Cien,ale nějaký Toujours. Už jste je měly??Jsou stejné jako Cien??Jinak ty Cien byly docela dobré.Na den úplně stačily.
Ty Happy jsem slyšela,že jsou dobré,ale ještě jsem je snad ani nikde nevyděla.Jenom jsme je měli v porodnici.Kde jste je kupovaly?A jak jsou cenově?

minea
17. dub 2008

Marcim, ty hápíčka mám z Alberta, ale viděla jsem je i u Schleckera. Ceny jsem moc nezkoumala, ale balík, co mám (velikost Midi), stál cca 220 Kč/68 ks - myslím, že to byla nějaká akce. Jinak zdají se mi o trošku větší než midi velikost u jiných značek.

lollaj
18. dub 2008

mimo téma - jak často jste přebalovaly v šestinedělí,po a teď? Díky 🙂

zdenucha
18. dub 2008

Marcim-happy mají v Globusu a jsou fakt super.lollaj v šestinedělí i po jsem přebalovala skoro furt 😀 až když se malé upravilo kakání tak stačí méně častěji,ale to uslyšíš neboj 😀

marcim
18. dub 2008

Souhlasím se Zdenuchou.V šestinedělí jsme měli naděláno snad v každé plíně.Teď je to tak 2-3x za den.Ale záleží na mimču a jeho trávení,taky jestli kojíš nebo dáváš UM.

ewelina
21. dub 2008

Ahoj, tak my jsme teď vyzkoušeli z Lidlu plenky Toujours. Jsou podobné jako Cien. Jen nemají vzadu gumičku, ale pružné pásky. Zatím jsou v pohodě 😉

nikitazak
21. dub 2008

ted jsou happy v akci v hypernove ( do 22.4). balik midi velikosti 5-9kg (90ks) za 299,- a jsou fakt super.

pipisek
21. dub 2008

ohledně plen Babylove z DM ....první balíky ve vel. 4-9kg super, spokojenost velká. teď jsem koupila poprvé 7-18 kg a jsou strašný! malá se 2x počurá a plena se uvnitř jakoby rozpadne, výplň vůbec nedrží pohromadě. jsem zklamaná a už je nikdy nekoupím. nevím, jestli byla jen špatná várka a jiné jsou dobré......
můj favorit jsou fialový pleny z tesca, můžu i huggies, sleep&play.

marcim
21. dub 2008

Ewelino, tak jsem vyzkoušela ty Toujours a jsou fajn.I ty zapínací pásky a dobře sají.Ale taky ti byly tak cítit??Podobně jako ty z DM?

ewelina
21. dub 2008

Marcim... nám jsou plínky cítit až po použití 🙂 Po rozbalení nebyly cítit ničím. Zkusili jsme i ty obyčejnější (teď se jmenují Sevena), ty jsou taky bez zápachu a takový "normálka". Rozhodně bych řekla, že obojí jsou lepší, než pampersky, přijdou mi tak nějak pevnější ... Luky teď vždycky před spaním vypije celou flašku čaje a plenky zatím vydržely až do rána (a že to je pak fakt tíha)...

frog
21. dub 2008

Nám ty z Liedlu taky vydržej celou noc.teďka jsem dostala na vyzkoušení vzorek nových pampers a už je víc nechci ani vidět.Anička měla ráno mokrej overalek i spací pytel 😠