Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

kozimura
9. pro 2008

Tak u nás už jen Huggies Premium.Pampers měla Terka od začátku zároveň s Happy.Nejdřív se oprudila z Happy plen a pak ošklivě z Pampers.

martimarti
9. pro 2008

Annynko, já měla z těch fialových Tesco plen úplně stejný pocit, napoprvé se mi zdáli OK, ale časem jssem změnila názor, je fakt, že jsou dost tvrdé, zdají se mi divné. Už nebrat. Máme normální pampers a jsme v pohodě.

mobina
10. pro 2008

Tak mi vyzkoušeli Pampersky, Háppy, fialový Tesco a Babylovi z DMka. Pampersky a Háppy nám seděli jako novorozeněti, ale u Pampersek mu začala vadit ta aloe vera nebo co to je a nějak nestačili kapacitně na jeho hovňouse. Háppy zase každou chvilku pročůral, ty už mu jako většímu neseděli vůbec. Tescovky ákož tákož. Jsou trochu tvrdé a nepružné, ale střídám je s Babylove,když jsou zrovna vyprodané. No a ty musím říct jsou bezkonkurenční. Měkkoučký, heboučký a neuvěřitelně pružný. Takže já doporučuju DMko 😉

matru
10. pro 2008

U nás je jasný favorit Huggies premium 🙂 je strašně důležité, aby seděla velikost, my měli ze začátku Pampersky a já na ně nadávala, ale bylo to tím, že jí byly velké, pak přibrala a byly ok 😉 chce to vychytat....

alca22
10. pro 2008

Nemáte někdo zkušenosti s Babysmile z Droxi. Mě je koupila tchýně tak nevím co od nich očekávat.

frog
11. pro 2008

\Musím říct,že Huggies premium mě docela zklamaly.Tedka je nějaká nová várka,maj nové obrázky,ale děsně pevné gumičky,že má malá po nich uplně strašné opruzeniny.Když jí plenku sundám,tak má vydřený pruhy na stehýnkách a ma to rudý až fialový..a kolem krajů plínky se jí dělají pupínky a nejsem jediná,kdo si na to stěžuje.Kupovala jsem je před měsicem v akci v penny za 269,-..tedka jsme max spokojený a AH quality z alberta a rossmann babydream.

agness02
11. pro 2008

my teď používáme pamper active baby, sleep and play jsou taky o.k. co má tuhý bobany 😀
dřív jsme měli huggies premium, ale velikost 4 nám nesedí, jsou široký kolem nožiček 😒 a o nové várce nevím, měli jsme zásobu a ty nám jsou zatím velký

mkr
12. pro 2008

jak doporučuje mobina tak babylove jsou supr, neměnila bych 😉 kupujem je v Německu tam vyjdou levnějc 😉

minda
12. pro 2008

Tak Huggies Premium používáme nejčastěji a zatím si taky nestěžujeme. Vyjímečně špatnou zkušenost jsem měla s Happy plenami, i když jsem je kupovala často a byly bez problému, tak jsem zrovna koupila nějaké špatné balení, ve kterém byly volné ty zelené gumičky a Patrik je věčně pročůrávával.
Babydream od Rossmanna jsou taky super, aspoň teda nám celkem dobře seděly. Nám naštěstí nedělají žádné plínky opruzeniny, zatím !

lucenek
12. pro 2008

frog teda já mám taky ty nové a v poho? nekápla jsi na blbý balík???? 😲

gabrielamikes
15. pro 2008

U prvního dítěte jsem si řikala jak budu používat klasické plenky po jedné noci jsem od toho rychle opustila...Ted používám pampersky podle mě hugies žádná sláva..Ty fialový tesco jsem používala když byl malý větší a nebyli špatný...

aneriska
19. pro 2008

Používaly jsme Huggies Premium - občas protekly. Pak dlouho Happy, jsou prostorný, ale poslední dobou když je pokaká, gumičky jsou moc volný...Možná taky špatný balík, používaly jsme je skoro půl roku 😖. Otestovaly jsme teď nově plenky od Rossmanna Babydream - a jsou výborný, pěkně sedí, netlačí, neprotékají, takže teď budem chvíli používa zase tyhle.

cazadora
19. pro 2008

naprosto bezkonkurenční sou Babydream od rossmana do jinejch už nejdu

shaolin
3. led 2009

100% pampers. po narození byly excelentní Happy plenky (before newborn, zelené z lékárny)
jinak válčím s huggieskama, máme k šesti kilům a 5-9 jsou nám velké přes zadeček a zásadně protékají. ☹

beruska2x
3. led 2009

pouzivame pampers vel. 3 ale ted ty s ti unicefem mi prijdou nejaky mensi ☹

llucisek
3. led 2009

Střídám Pampers, Huggies a Babylove a naprostá spokojenost. Happy byly super ty úplně nejmenší, ty větší mi stejně jako plenky Tesko přijdou takový tvrdý, ale Ondrovi je to asi jedno v čem je, páč opruzenej nikdy nebyl a když se mu zadaří, tak prokajdí každou plínku - prostě si tu "hořčici" vytlačí až na záda, případně do nohavice... 😉

maxkatka
4. led 2009

Shaolin, taky jsem takto válčila s Huggieskama... měla jsem úplně stejný problém a nadávala jsem jak špaček... ale teď má beruška něco k osmi kilům a jsou super... prostě do nich musela dorůst...

Jinak já používám Huggies Premium i Classic, Pameprs vel. 3 a to jak české tak rakouské - ty z rakouska mají pružné boky v ČR jsou až od vel. 4 a pak jsme zkoušeli různé od Hypernovy ten Euroshoper - obyčejné, ale celkem o.k. taky Happy bella - ze začátku dobrý, teď mi příjdou, že jsou dost mokré, když se malá počůrá, Babydream od Rossmana taky, ale zdají se mi dost silný a k jedněm nej mi příjdou z Hypernovy pod značkou Albert sv. modrozelený obal... byly super, ale celkem dost drahé...

beruska2x
4. led 2009

no prave ze ted maji pruzne boky i ve velikosti 3, coz je super ale prijdou mi mensi nez ty puvodni 😅

maxkatka
10. led 2009

berusko, kde jsi v ČR sehnala ty Pampers vel. 3 s pružnými lemy? Já je ještě nikde tady neviděla...

martimarti
10. led 2009

Ta nová řada s logem Unicef má pružné lemy, jen to na obalu není zvýrazněné.

romana29
11. led 2009

Ahoj, my od narození používáme jenom Tesco plíny. Jen u našich měl občas Huggies nebo Pampers. Rozdíl vidím pouze v ceně 😉

andy80
11. led 2009

Fialové Tesco plínky a Pampers Active Baby. Jiné nemají vzadu gumičku, tak nekupujeme.

beruska2x
11. led 2009

jojo jsou to ty od Unicef a koupila je je v Globusu ale jsou mensi nez byly ty "normalni" vel 3, tak jsem na ne nastvana...kupuju to ve velkem a nastesti uz mam posledni balik...

dneska nam nasi privezli plinky z Lidlu zn. toujours a jsou taky bezva, mekke pekne sedi a 50ks za 209,- 😀

iris
12. led 2009

babydream jsou super, zklamaly mě huggies, málo toho nasáknou, jsou rychle mokré

beruska2x
12. led 2009

je mozny ze ty babydream jsou stejne drahy jak pampers?? kdyz je tak chvalite, koukla jsem na ne ale sok 😅 😝

sayast
13. led 2009

ahojky holky,
chtela bych se zeptat na vasi zkusenost. Co si myslite o plenkach babylove pro novorozence?
Moc dekuju

andy21
13. led 2009

ahoj sayast, já je měla do porodnice a jsou podle mě absolutně v pohodě 😉

sayast
13. led 2009

moc dekuju 🙂

motylek
13. led 2009

Ty nový pampersky trojky s pružným lemem jsou o dost horší než ty původní. Jsou užší a rychleji jsou pročůrané 🙄 🙄 🙄 . Škoda, jiný nekupujeme, ale asi se budeme muset porozhlédnout po jiných.

beruska2x
13. led 2009

motylek....stejny nazor mam, at si je strcej za ty penize 😝 😝 😝 😝 ☹