Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

evicka7
6. čer 2009

eaty, tady ještě fotka těch newborn na standardním tříkilákovi

http://fotoalba.centrum.cz/photo.php?pid=135445...

senja
6. čer 2009

soanpe, na latkove plenky jsou dezinfekcni prostredky, treba Mio Fresh od Bambino Mio 😉 Jinak jednorazovky prece funguji na stejnem principu jako menstruacni vlozky typu Always apod., coz bohuzel znamena, ze tekutina se zaparuje a je vybornou zivnou pudou pro bakterie (nazdar mykozy!) 😖

Ale mate pravdu, tato diskuze vazne neni o ne/vyhodach latkovek 🙂

frog, diky za informaci, do porodnice asi koupim Huggies nebo Pampers Newborn 🙂

eatygrenee
7. čer 2009

a ty tesco pleny, vyrábí se i jedničky?

schnek
7. čer 2009

ne, až dvojky 😉

eatygrenee
7. čer 2009

no asi je tedy zkusím, čtu tu na ně samou chválu 🙂

gingerlady
8. čer 2009

My začínali s Pampers...newborny byly ze začátku v pohodě, ale jak se začal malý zakulacovat, několikrát protekla, takže jsme zkusili Huggies a super. Maximální spokojenost, ani jednou neprotekly a na rozdíl od Pampersek je plína suchá nahoře, takže nedráždí kůčičku a to i v případě, že ji máme úplně narvanou. Pampersky byly mokré (hlavně Clean and pLay, to byl děs) a malý řval po každém "ucvrnknutí".

eatygrenee
11. čer 2009

ajoj, tak já zatím zkoušela Pampers, Huggies i Tesco pleny a připadají mi všechny srovnatelné

jannanatys
11. čer 2009

ja vyzkoušela znad všechny:pampers -moc tenke jako papir po každev vyčurani hned mokre!!huggies tenke javascript:addEmoticon('😝','vBody')stejně jako pampers ale zase pružne tecso nevim jaky maji obal hruza _material stejny jako izolepa a zapinani se trhalo 😢 😢 nejlip vyhovuji ty z alberta ty euro 179kč a super vydrži klidně celou noc a ani nikde kapka superrrr!!a ještě jsou dobre ty albert druhe stoji 249 kč nevim jak se jmenuji myslim že quality nebo tak nejak jsou o něco tlustši než pampers a super zapinani a dobra ceny a žadne opruzeniny nechapu jak někdo v dnešni době muže použivat latkove 😖 😖 😝 😝

misicka85
12. čer 2009

Tak já měla do porodnice Happy, pak doma 1 balík Huggies premium co jsem koupila od kámošky, ale nejčastěji používám fialové Tesco, Babylove z DM a nebo Toujour z Lídlu. A jsem max. spokojená. Ty Huggies co jsem měla malé několikrát protelky takže ty už bych nekoupila.

jana.sun
12. čer 2009

ahojky,

tak než jsme cca v 7.m přešli na látku, tak jsem používala Pampers active baby - a byla jsem celkem spokojená. V porodce jsme měli Bela Happy 2-5 kg a s těma jsem byla spokojená mooooc. Měli jsme i Pampers Newborn a po těch se Maty osypal - takže fuj. JInak fialové Tesco taky dobré.
Při Matyho asi 7kg jsme měli problém, jaké papírovky koupit - velikostně nic nesedlo, plenky do 9 kg byly najednou malé a protékaly, i tehdy jsem začala látkovat - měla jsem látkovou výbavu koupenou ještě jako těhu - ale dostala se k tomu až jak jsem psala (a ted mě to dost chytlo, ale to je na jiné téma 😅 )
takže pro novoška nejvíc spoky Bela Happy 2-5 kg
a dál Pampers active baby a Tesco fialové.
Ted máme doma Huggies,(ještě k látkování občas papírujem) a ty jsou docela taky fajn, ale tak nějak nám ty Pampersky act.baby sedly líp, se mi zdá 😉
jiné papírovky jsme nevyzkoušeli a už asi ani nevyzkoušíme 😵

kocka5
12. čer 2009

Hojte,
tak my jsme měli do porodnice Pampers. Ale jinak používáme Tesco fialové. Nedám na ně dopustit. Super. Nestlačují kyčle - jsou volnější a zdá se mi, že více dýchají. 😀
U Huggies 12h.... když čurnul, tak se tak nějak orosily na povrchu a měl z toho vlhké body už po 2 hodinkách. Asi tam je víc igelitu☹

simounah
20. čer 2009

Když se narodil používali jsme fixies a pak nejvíc Huggies. Teď jsou nám 4.měsíce a používáme Huggies premium a Happy. Plenky z ktrrých jsme měli pupínky v pase a na zádech jsou: Pampers, Babylove z DM a Babydream z Rosmanna.
Podle mě je třeba vyzkoušet, které budou komu sedět. každé mimčo snese jiné.

lenousek100
5. črc 2009

Ahoj.
Tak my už vyzkoušeli opravdu hooodně značek.
V porodnici nám dávali Fixies - skvělý. Pak jsme vystřídali Huggies Premium Newborn (taky super), Babylove newborn (báječný) a Pampers newborn - ty byly strašný, neustále protékaly.
Poté jsme dávali a byli jsme spokojený - Pampers active baby i Sleep and Play (ty jen přes den, noc by asi neustály), Huggies Premium, Babylove a fialové Tesco. Tyhle značky střídáme doteď, podle akcí.
Hrozný pro nás byly Happy, strašně neforemný a malá byla každou chvilku pročuraná. To samé Albert quality.
Každému mimču ale vyhovuje něco jiného, znám prcky, co se oprudí z jakékoliv papírovky nebo i látkovky. My naštěstí sneseme téměř všechny, přebalujeme často a často i větráme zadeček na vzduchu.
Látkovky jsme používali jen přes papírovku kvůli kyčlím (široké balení), jinak ne, pro mě jsou papírovky pohodlnější variantou... 😎

jaa
5. črc 2009

Ahojky.
Tak my střídáme tyto:Fixies-ty jsou dle mých zkušeností cca 9let.,nejlepší.jsou měkké a dobře sají.Dále to jsou:Pampers -pružné a Hugies premium.Zkusila jsem i jiné....Albert...dle mého nejspíše 2-3 jakost 😒 Každá strana plenky byla jiná...jinde končily gumičky ap....a malá se po nich pěkně osypala... 😲 ,pak z Lídlu Toujours.ty jsou celkem ok.Ale pro temperamentního prcka ,jako je naše Nella,jsou dost tuhé,stejně,jako Happy 😝 Hugies clasic, 😝 .

samik2008
7. črc 2009

ahoj.
Mi vyzkoušeli více značek a nejvíc malýmu vyhovují fialové plinky z Tesca 😉
Pampersky jsme skoro vždy pročůrali 😒

susik77
7. črc 2009

Ahoj, uvazuji, jake plenky budem pouzivat u 2.mimca. U male jsme zacinali s Huggies premium newborn2-5 kg. Byli super, ale drahe-jedina nevyhoda. potom jsme presedlali na Tesco. Ted mame Tesco dost od ruky-prestehovali jsme se, tak premyslim ze bychom po navratu z porodky kupovali Babylove. Jake mate zkusenosti s Babylove pro novorozence-od tech 3.5 kg? My jsme je zac. pouzivat pro malou az po roce a byli jsme az doted moc spokojeni. Asi pred 2 mesici je zac. uz precuravat-ale asi proto, ze v noci vypije hodne caje 😖

soanpe
7. črc 2009

holky , budu se opakovat , ale pampersky zásadně z německa.nejsou navoněné, jsou měkčí a připadá mi, že i dýl udrží moč
ted jsem kupovala 120ks vel.4 za 22€

soanpe
7. črc 2009

jo a ted maj fááákt super výprodeje.konkrátně v drážďanech. dětský hadry 2-5€ 😵 😵 😵 a le fakt hezký
hračky od FP tak o 30% levnější než tady a neskutečnej výběr

andy80
7. črc 2009

Holky, já kupuju Pampers sleep and play, Babylove z DMka a Happy. Ty kupuju nejvíc a pak všechny, které se dají pořídit po akcích: Huggies, Pampers, Fixies. Dřív jsem hodně kupovala Tesco fialové, ale kvalita šla hodně dolů, trhají se nám pásky. Na Jiříka jsem kupovala jen Huggies premium a Pampers, protože po všech jiných se mi osypával. Anežka snese většinu plen, jen teď měla vyrážku z Clever z Billy. Mám tady načatý balík a asi ho vyhodím, protože jak jí tu plínu dám, za hodinu je osypaná.

lenousek100
8. črc 2009

susik77 - my dávali Babylove od malinka, myslím, že na začátku velikost 2-5 kg. Dáváme je doteď a jsme moc spokojený, Deni je v nich jak v bavlnce, jsou krásně měkkoučký a vydrží i přes noc. My teda plínky střídáme, jak už jsem psala. Ale tyhle Babylove jsou jedny z nejoblíbenějších 🙂

susik77
8. črc 2009

lenousek: tak super, dik, ze jsi napsala 🙂

lenousek100
8. črc 2009

susik - ještě mě napadlo, jestli jsi přihlášená v tom jejich DM Babybonusu, tak tam byly myslím ve slevové knížce i kupony na tyhle malý plínky 😉

gabuse
8. črc 2009

ahoj,
tak nám vyhovuje a kupuji: Babylove z DM, Happy, pleny z Billy a z Alberta,Toujourse z Lidlu, sem tam Tesco fialové a Pampers Sleepand play,ale ty jsou navoněné.Huggies newborn jsme používali jako miminko 🙂

susik77
8. črc 2009

lenousek: jj, planuji se prihlasit 😉 my tam aj s malou hodne nakupujem ted 🙂 jsou tam aj levne hippky a bio-kosmetika 🙂

vercak.
8. črc 2009

Ahojky, my kupujeme jedině Pampers. jsou sice dražší, ale malej se po ostatních osypává.

Soanpe - kde v německu mají ty levný Pampersky? A to jsou ty klasický modrý? protože za ty peníze co píšeš se to teda maximálně vyplatí.

susik77
8. črc 2009

tak mala se porad po Pamperskach skrabala-svedilo ji to 😖 asi skutecne zalezi...
nejhorsi plenky co jsme meli byli Pampers sleep&play-prebalovali jsme po hodine 😝
klasicke pampersky perfektne saji a vydrzi dlouho, ale asi je ta napln co saje drazdiva...

kristi
8. črc 2009

my jedeme jeste stale Pampers, predtim dost Babylove, vsechno v pohode

lucie.krajcarova
11. črc 2009

tak my měli v porodce Pampers - na novorozence fakt velké, ale bezpečné. Pak jsem koupilka spořilky přes MMB, docela fajn za tu cenu, i když to byla 2. jakost, tak bez chybičky. My látkujeme, takže jednorázovky beru jen na návštěvy. Nedávno jsme se nechali unést ceou za Tesco plíny, ty obyč, no to je katastrofa! že to vypadá jak igelit, to bych ještě snesla, ale že ty lepky už nedají zalepit podruhé, to je děs, nebo to odlepuju i s plínou!!! no horší plenky jsem nezažila 😠 Teď jsem koupila zas pampers, kvalita dobrá a cena taky, za 58 ks chtěli 189 Kč. Kolik tak stávají ty fialové tesco - vel. 3 nebo 4? naše dítě váží 6 kg.

soanpe
11. črc 2009

holky pampersky kupuju v Drážďanech v Realu.jmenujou se tam BABY DRY a jsou fakt lepší.Hlavně nejsou napuštěný tou hnus chemií
v srpnu jedu zase
a musím tam najít rosmann drog. tam vezmu ty jejich pleny babydream.podle www stránek vyjdou na 155,- tady se pordávaj za 245,-

lenousek100
11. črc 2009

lucie - ty fialové Tesco stojí běžně 249, dost často jsou tam akce za 209 a tak jednou za 3 měsíce je superakce - 3 balíky za 499 (pokud si správně pamatuju). Ty obyč bílé jsem dostala od kamarádky zbytek po jejím klučíkovi, dala jsem je Dendě jednou a pak jsem zbytek vyhodila, byly strašný!!!

soanpe - a jak tam vyjdou ty Pampersky? A nevíš, jestli je mají i v Rakousku? To máme přece jen o dost blíž než Německo... 😉