• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

30. srpna 2016 
alis

já pleny z dm také občas používám a vyhovují mi,ale tesco jsou o něco lepší a pak pampersky.
19. únor 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my čekáme a tak zjišťuji jaký plenky. Určitě vyzkoušim tesco. Jo co tu často čtu, že jste koupili v tescu špatný plenky nebo si nejste jistý jestli to jsou ty hodně fialové tak si nechte účet. Nerozbalený vám je na informacích vemou zpět a vrátí korunky. A nemusí to být hned druhý den. Vím krátce jsem tam na infu dělala.
12. dub 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, plenky z tesca jsou dobrý, ale ty tmavo fialový, potom máme radi pampersky, ale ty jsou docela drahý, sleep and play jsou také v poho.
12. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,mě se narodila holčička 21.2.2007 a za tu dobu jsme vyzkoušeli pampers,fixies a huggies,ty se mi zdají zatím nejlepší,ale pozor jsou dva druhy jedny takový obyčejný,ty mají blbý zapínání a druhý s disney postavičkama,ty jsou úplně skvělý,parádní zapínání a dají se dobře natahovat.Ještě máme doma hellen harper,ale ty jsme ještě nepoužili. :slight_smile:
13. dub 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nám vyhovují Pampers aprý jsou dobré taky Fixies
21. dub 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my jsme nejdříve používali Pampers a teď jsme přešli na fialový Tesco plenky a jsou dobrý. Řekla bych, že jsou srovnatelný s těma dražšíma plenkama. Suchý zipy lepí dokonce líp. Jsme s nimi spokojení.
22. dub 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkoušeli jsme Pampers,Huggies,Fixies,Bybylove a další druhy,ale nejvíc nám vyhovují fialové tesco-připadají mi lepší než pampers,jsou za dobrou cenu,často bývají v akci a někdy k nim dávají vlhčené ubrousky...
23. dub 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám nejvíc vyhovují HUGGIES Super-flex. Když plenka nemá vzadu ty gumičky, tak jsme byly časo počůraný až na zádech. Zajímalo by mě, jestli jsou ty fialový od Tesca taky s gumičkou vzadu? Ještě jsem se po nich nekoukala, ale slyšela jsem je dost chválit.
3. kvě 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lilourich,
fialové Tesco plenky právě ty gumičky vzadu taky mají. Jsou opravdu srovnatelný s těma drahýma. Nám se líbí moc. :grinning:
3. kvě 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gumičku vzadu sice nemají, ale my jsme s nimi spokojení víc než s pampers. Malému je 2 a 1/4 roku a většinou spí od půl deváté tak do sedmi ráno někdy i dýl - a vydrží. Zkusili jsme i sleep and play, ale připadá mi že ty zachytí spíš vzdušnou vlhkost :angry: než něco jiného, hned jsme je měli pročůrané.
3. kvě 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fialové plenky Tesko gumičky vzadu mají, právě proto je kupujeme :wink:
3. kvě 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze po 3 mesicich muzu rict, ze nej jsou Tescovky, vyzkouseli jsme Pampers a Huggies, tedka mame i Babylove,ale Tesco vedou..jsou super.
3. kvě 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam se k priznivcum fialovych Tesco. Zacinala jsem na Pamperskach, ty jsou taky dobre, ale o poznani drazsi. Vcelku nam i vyhovovaly Huggies, ale ty jsou mensi. Takze se musi pouzivat u spodni vahove hranice...Mam ted jeste Pampers Sleep and play a ty jsou hrozne, jeste se mi nestalo, aby kdyz se mala po..., aby to nevyteklo pres zada.
4. kvě 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíce nám vyhovujou fialové Tesco, používali jsme i Pampers, ale na zádech nemají gumičku, tak nám přetíkají, Huggies mají sice gumičku, ale jsou takové tvrdé a hrubé a taky se mi zdají menší a mezi nožičkama užší.
4. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam vyhovuji Schlecker. Z jinych mela otlacene nozicky.
4. kvě 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám tesco a jsem spokojená :wink:
16. kvě 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám nejvíc vyhovují Fixsis a Hellen harper,na Pampers máme šílenou alergii a Huggies nás bohužel dřou.Chtěla jsem se zeptat,ty fialové Tesco nejsou igelitové?
16. kvě 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jabjunko
fialové tesco - musíš koupit ty dražší (na obalu vždycky foto maminy s miminem, běžná cena 259, v akci 199 a teď je ode dneška dokonce akce 2+1 za 518,-) a jsou výborné - papírové, suché zipy, gumičky atd.

ty druhé tesco pleny - teď dělají taky fialový obal, ale trošku jiný než u těch dobrých jsou prý igelitové. Dřív byl obal bílý
16. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dashak,díky moc.Já měla totiž ošklivou zkušenost u předchozího dítěte s těma igelitovejma a o těch druhých nic nevím,protože jsem teď Tesco hned zavrhla.Tak ozkouším.
16. kvě 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak pridavame sa k priaznivcom tesco fialovych plienok...skusili sme Pampersky zo zaciatku len tie, teraz na noc, su take jemne a male...potom Huggies, drahe...babylove, celkom ok, ...happy od belly su tiez super, ale maju ich v hypernove, tz sa k nim nedostaneme, kupovala som ich ked sme boli na slovensku...a este sme skusali aj clever z billy a tie su skoro rovnake ako tesco modre, pridu mi take igelitove a hodne pretekali... tz tesco fialove su the best :D :grinning:
22. kvě 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vyzkoušela jsem skoro všechny,jen ty "pogumované" jen jednu značku. Nejlépe dopadly Huggies a fialové Tesco a pak taky Happy. Taky mi vycházejí posloupně v akcích, takže střídám tyhle 3 značky.Jo, teď jsem dostala DM-kové.Sice se Filipovi zadek nezapařil, ale jseou dost tuhé.Pa*
23. kvě 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy(a tátové), můj malej má skoro tři měsíce, takže plínek už jsem taky vyzkoušela víc,navíc mám čtyřletýho bráchu, tak si ještě celkem živě pamatuju jeho plínky... :slight_smile:
Takže bych se s váma chtěla podělit o svoji zkušenost. První jsem měla Pampers New born-velmi dobré,ale potom jsem měla sleep and play a z těch jsem vážně byla celkem na mrtvicu.Jenomže je ještě před porodem měli v dost dobré akci ve Sparu,tak jsemjimi bohužel předzásobila.Tak je budu muset nějak spotřebovat.Jinak potom jsem měla tmavo bordó plínky z Rossmana a s těma jsem teda byla spokojená nadmíru,ale malý z nich už bohužel vyrostl,tak je podědila kamarádka.Potom jsem koupila v akci v Kauflandu Huggies za 209,- takže dobrý a plíny mě velice pozitivně překvapily.Malý jde spát v 7 večer a vstává v 7 ráno,plínka je větší a těžší než on, ale nikdy neměl mokrý záda ani nic, což se běžně stávalo u sleepek.No a potom mám v zásobě ještě Huggiesky ty lepší s PÚ em superflex,tak na ty se těším a jinak pampersy větší, takuvidím.Ale takymusím dopotřebovat zásobu Sleepek 3 balíky, tak na¨to se fakt netěším :frowning2: No apak setedaasi nachystám na ty tolik chválený Tesco.Ale u mě opravdui asi vedou Huggies a ty z Rossmana.Byly asi za 240,-,tak je vyzkoušejte,jsou moc dobry.
30. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska26 happy mají i v Globusu,jestli tam nějaký máte :confused:
30. kvě 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Happy má i Albert :slight_smile: a tesca, které jsou bývalý carrefoure.

Rossmann plínky jsme měli taky, ale jen ty 2-4kg a jsou fakt výborné, ale vypadají naprosto totožně s plínkama tesco, jen mají jiné obrázky, dokonce bych řekla, že je to stejný výrobce.

Jinak pro ty, kdo nemají v blízkém okruhu tesco:
- výrobce fialových tesco plínek - firma Ontex dělá plínky i pro LIDL, který je určitě v každém městě. Jsou taky výborné (jsou stejné, jen jiné obrázky), akorát asi nemívají takové super akce jako tesco (2+1, nebo akční cena 199 tj. 2,90ks) a mají i menší balení, třeba midi 4-9kg mají 16ks, což je zas dobré když jedete někam na víkend. Ale možná mají i větší balíky.
30. kvě 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem si ty tesco plinky koupit,ale meli jich tolik a skoro vsechny fialovy,nenapsala by jste mi nektera treba kod tech nejmensich plinek,abych nekoupila ty spatne.Dekuji moc.
1. čer 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni já koupilatesco fialové 2..myslím že tamje napsáno mini a jsou na miminka do 5kg..teda myslím :confused: :sweat_smile:
holky nevíte jaké jsou ty tesco ubrousky na prdelku?osypalo se vám z nich mimi?jedno balení jsem taky vzala..bylo dost levný :grinning:
1. čer 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem zatrnula jestli nemám ty blbý fialový..na těhle je maminka s miminkem, jsou od 3-5kg, Mini 2, a je tu popis že mají elastický pásek, široký elastický a suchý zip a vnitní barierku(to asi budou ty gumičky ne ? ). tak snad jsem koupila ty dobré..poradíte některá?
1. čer 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
izo, četla jsem, že na těch horších není maminka s miminkem, ale miminko (nebo maminka?) s kačenkou. Tak se dají rozeznat. Asi se taky vypravím do tesca. Už asi nemají tu akci, že?
1. čer 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je tam koupila minulou sobotu...a měli jich dost
1. čer 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlaštov tak po kachničce na balíku ani stopy :wink: to jsem si oddychla, děkuju :slight_smile:
1. čer 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek