Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

andreahan
2. kvě 2013

No já se nechci hádat,já bych to nekoupila,prostě to nechápu,mně děti i brečej,že chtěj přebalit,což jim je u jiných plen fuk (myslím jen počůraný),já jsem je vrátila a už to domů nechci,každý to musí zkusit sám,ale připadá mi,že každý mluvíme o jiných plenkách😀

honzulka
2. kvě 2013

@raculka my byli s Tesko taky spokojení,hlavně po narození,že byli docela široké,kdežto vychvalované Pampers jak jsou slabé,nepřišli mi kvůli kyčlím ideální.. 😉 Myslím si,že to záleží hlavně na tom,co se osvědčí tobě,co posoudíš,že ti vyhovuje-do toho počítám hlavně to,že mimčo neproteče,neopruzí se apod.každému dítěti sedí něco jiného.. 😉 Mně třeba Sleep kluci pročůrali snad hned první várkou a Terezka ne.. 😉 Jinak já kdybych měla čtvrté dítě,šla bych do látkovek... 😀 Teď když to všude vidím,tak bych ty peníze vrazila raději do toho.. 😉

sasina1982
14. kvě 2013

synovi jsem dávala v podstatě jen Huggies a Tesco pleny (v zeleném obalu) - Huggies mu perfektně seděly, Tesco taky, akorát ty byly o něco tlustší, takže prostě když byly levné Huggies, koupila jsem zásobu, když nebyly Huggies, byly Tesco pleny...Pampers mít nemohl, protože měl velký pupík a neseděly mu vůbec, škrtily ho...vyzkoušela jsem Happy, ty byly šíleně nekvalitní, trhaly se jim sucháče, takže jsem jich spoustu vyhodila nepoužitých, taky Babylove, ty jsou nepružné, takže je mít taky nemohl, Pampers Sleep&Play byly nějak parfémované nebo co, krom toho, že pořádně neseděly, se v nich šíleně opruzoval, Huggies Classic byly dobré, ale nepružné...
teď se nám narodila dcera a máme to tak, že jsem na začátku koupila Huggies, které jsou super, ale pak kvůli ceně jsem pořídila Pampers a kupodivu jí sedí dobře, taky jsem měla dva balíky Tesco plen a ty jí nějak nesedí nebo co, mockrát jí protekly...dopadlo to nakonec tak, že jsem přešla na látkovky a jsem spokojená úplně nejvíc 🙂

pccolor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pccolor
14. črc 2013

No jelikož má syn již od roku 20Kg, tak kupujeme pouze pampers 6. Do jiných se nevleze.
Dnes ve dvou letech se už naštěstí vytáhl a tak se vleze na nočník a trénujeme bez plen. Ale byl jsem z toho nešťastný, na nočník se nevlezl, na záchodě měl histeriské záchvaty a plena pro něho stojí 6-8kč ....

hojda
20. lis 2013

Koukala jsem v tescu na nějaké jejich nové plenky se sovičkou. Byly tam rozbalené a vypadali opravdu dobře, hrozně měkké a poddajné, žádný igelit. Občas tam kupuju ty jejich zelené essentials, ale tyhle mi přišly teď lepší. Nezkoušel je někdo?

hojda
20. lis 2013

Jsou to tyhle

glimmer
20. lis 2013

my jsme používali u obou dětí Pampers Sensitive je první 2-3 měsíce. Pak jsem přešla na Tesco pleny (ten zeleno-modrej obal), taky se mi osvědčily pleny Tourours z LIDLu a v Tescu mají i pleny GAGA, ty jsou taky dobrý a stojí taky kolem 250,-kč.

glimmer
20. lis 2013

@hojda pochopila jsem to tak, že tohle jsou stejný pleny jako essentials, akorát v jiném balení. Zítra jedeme na nákup, tak balík zkusím.

hojda
20. lis 2013

@glimmer Mě přijdou tedy měkkčí, než ty původní.

leeela
20. lis 2013

@hojda my jsme je ted měli a jsou dobre - za nás stejně jak zelené essentials 🙂 neprotekly a ani neoprudily.

abalajda
20. lis 2013

Po narozeni jsme pouzivali na den Tesco pleny a na noc bile Pampersky,mala v noci nikdy nenakala a vydrzela v celkem suche plince celou noc,kdyz jsem ji davala na noc Tesco,vzdycky se procurala.Postupne jsme zustali u Pampersek,protoze jsou preci jen tenci,tak ji tolik neomezovali,kdyz zacinala chodit.. Ale je na uvazeni a vyzkouseni kazdeho.

blahova_andrea
20. lis 2013

@hojda já se na ně chtěla taky juknout jaký jsou. neměla by to být náhrada za ty essentials, protože mají v nabídce oboje. leda, že by ty původní ještě doprodávali a časem je nahradí sovičkové. snad se juknu v pátek. akorát teda ještě doma nějakou zásobu mám a snažíme se odplínkovávat, tak už jich není taková spotřeba, tak asi uvidím až budou v akci příště.

hojda
20. lis 2013

@abalajda Tyhle nové z Tesca mi přijdou slaboučké, essentials byly víc naducané.

elielizabeth
20. lis 2013

@hojda My kupovali v Tescu také ty essentials a před pár týdny jsme vzali z regálu poslední 2 balíky trojek a pak tam měli místo nich kupu těch v novém obalu. Je to to samé. Koupili jsme jeden balík čtyřek na noc a jsou na nich akorát jiné obrázky a vevnitř je na tom bílém zelený pruh asi aby bylo mimčo líp v suchu nebo možná tam je aloe nebo tak něco, nezkoumala jsem je. Ale jsou super jako staré essentials 🙂

abalajda
20. lis 2013

@hojda Uz jsme je dlouho nepouzivali,snazime se malou naucit na nocnik,takze nam zasoba plen vydrzi dele,ale siky za typ...🙂

natalka1234
3. čer 2015

Ahoj, nám absolutně nejvíc vyhovují plenky české značky MonPeri. 😉
Dostali jsme na ně tip od kamarádky a jsme víc než spokojení. Po Pamperskách se mi syn osypal a Huggies se nedají skoro nikde koupit.
A oproti Pandám a Baby baby Soft udrží všechno, co mají. Mají elastický pas na zádíčkách a kolem nožiček.
Nejsou ničím napuštěné, vydrží nám bez problémů celou noc.
Cena také příjemná!
Jsme více než spokojeni!

jitulina81
9. čer 2015

Ahoj, já používala jako jedničky Bella Happy a byla spokojená (kamarádka používá do teď). Pak dlouho Pampers (oranžové, zelené i bílé), neřekla bych že cena odpovídá kvalitě. Malá nebyla opruzelá, ale nic extra to nebylo. Přešla jsme na šmoulí z Alberta a největší spokojenost.

katiikk
25. dub 2016

Pampers ty bile jsou nejlepsi dobre tvarovane a mekoucke

milcak
26. dub 2016

Ahoj. Pouzivame nejvic pleny MonPeri. Jsou neparfemovane, bez ftalatu, chloru, latexu atd. Kupuji je jeste levnejsi nez na jejich e-shopu. Potom jsou super Bella Happy.

natalka1234
27. dub 2016

@milcak kde? kde? kde? 🙂

kachnicky
27. dub 2016

Ahoj používam Dada pleny z Polska (ja přímo z Ontexu) a když zrovna dojdou tak jsou super špoulí z Alberta 🙂 Špatnou zkušenost mam s Pampers oranžové - to je jedna velká umělotina, mala byla opruzená a otlačená od gumiček, a Pampers modré - to byla teda jen otlačená od těch gumiček 😉

milcak
27. dub 2016

@natalka1234 v Kutne Hore Domexim. Balik za 209 a ty jejich vlhceny ubrousky za 30 kacek. 😉

milcak
27. kvě 2016
fejtka
18. srp 2016

Zdravím všechny 🙂
Chystám pomalu výbavičku a přemýšlím nad značkou plen .. Jaké byste mi doporučily ? Děkuji

marumarun
18. srp 2016

@fejtka Nam se osvedcily Pampers Premium Care (pouzivame tedy zatim jen necelych 6 tydnu).

lennus
18. srp 2016

Baby love eko

milcak
18. srp 2016

@lennus Zeptam se, jsou tyto eco babylove mekoucke? Prijemne?

tegilb
30. srp 2016

Nám dělali neplechu oranžové pampers a Tesco smoulovy po tom měl chudák zadeček až do krve :( a super pro nás zelený a bílý pampers, baby love a Bella happy. 🙂

cell
30. srp 2016

U prvního syna jsem poctivě látkovala a jednorázovky minimálně a když už tak Babylove nature a nebyl problém. U dcery už jsem lenivější a ta se mi po Babylove totálně opruzovala. Nakonec nejvíc vyhovují Tesco loves, ty zelené, co je obrázek nahoře