Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

bertica.h
16. črc 2008

my sme používali,ked bola Viktorka ešte malinká pampers..asi v roku sme natrafili na fialové Tesco.A tie su podľa mna rovnako dobré,akurát lacnejšie.tak sme kupovali tie.Potom sme sa raz pomýlili a omylom zobrali také tie hnusné,igelitové,to bolo strašné.Nikdy by som to na sebe nezniesla 😠
Teraz naštastie už nepotrebujeme.ale dúfam,že zachvíľku zas budeme kupovať pre novorodencov.
Asi v Tescu 😉

marselina
16. črc 2008

nám nejvíc vyhovovali tesco pleny,pampersky jsme měli pokaždé durch až na oblečení pročůrané a přitom samotná plena byla téměř suchá.

berunka
24. črc 2008

ahojky maminky, nemate nektera vyzkousene jednorazove plenky Babysmile? maji je ve Schleckeru - byvala Droxi.

vojtisek2007
25. črc 2008

Ahoj maminy,
tak my pro Vojtu (teď 1,5roku) používali jen pampers nebo huggies - ale cca poslední měsíc nám začali protékat - malý hodně pije - tak jsme vyzkoušeli fialové tesco - a zatím dobrý, ještě neprotekly....Pro malou Elišku zatím kupujeme pampersky, ale zrovna včera manža dovezl taky fialové tesco,tak uvidíme, ještě jsme je nanačli,ale myslím, že jsou srovnatelné s paperskmama, akorát jsou levnější 🙂

sisan
27. črc 2008

Ahoj, my používáme od narození Pampersky a jsou úžasné 🙂 Jednou jsme měli Huggies, ty ale protekaly.3
Švagrová zkusila nějaké ty levné z hypermarketu, Tesco, Dm atd....a hrůza 😖 A nedávno jsem viděla v Tv, jak rodiče našli v Tesco plenách nějaký drát nebo co, a za nějakou dobu zase něco.Brrr.Raději si připlatím za kvalitu.Na dětech se nemá šetřit.Takže ja hlasuji pro Pampers. 😉

sonik05
28. črc 2008

Ahoj, přidám také svou zkušenost, i když malé jsou teprve 2 měsíce. V porodnici jsme měli papmers new baby 2-5 kg a spokojenost. Poté jsme najeli na sleep&play a už po rozbalení jsem měla šok z toho smradu. Jak jsem předpokládala po dni používání byla malá opruzená, takže jsem je ani nedopoužívala. Do teď mám načatý balík a smrdí to dost výrazně. Jsem moc spokojená s fialovými plenami tesco, i když se mi zdá, že jsou také něčím cítit, nikdy se mi po nich malá neoprudila. Ještě používám papmers new baby 3-6kg, ale ty jsou také parfémované. Zatím jsou v pohodě, ale pro jistotu je střídám s Tesco plenama.

Co se týče vlhčených ubrousků, tak jsem jich moc nevyzkoušela, ale naprosto nám vyhovují z DM drogerie Babylove v bílém balení. Zelené jsou také v pohodě, ale ty modré jsou dost parfémované. Sice jsem s nimi problém neměla, ale raději je nekupuju. Navíc cena je super 80 ks za 50 Kč a nebo ve výhodném balení je 4x80 ks a stojí 160 Kč.

sonik05
28. črc 2008

Jo, ještě jsem chtěla dodat, že fialové tesco jsou vyráběny v Německu a pampers tuším, že v Polsku. No a já osobně bych ve kvalitě rozhodně věřila více němcům, než polákům 🙂 Je myslím všeobecně známo, že poláci sice dělají levné věci, ale jejich kvalita zrovna ohromující není.

frog
28. črc 2008

Sisan já bych neřekla že čím dražší,tím kvalitnější.Je tady spousta mimin co se osype po Pamperskách,jen si to přečti nazpět.. a ty jsou jak je známo vyhlášený a přitom teda fakt nic moc.Já používám pleny z Lidlu,Tesca,DM,Rossmana a Penny Marketu a jsou pro mojí malou nej.A ne v každém balení ten drát je.Já je používám už skoro rok a nikde nic..to je prostě náhoda, a kdyby nahodou,tak kvůli tomu nevyhodím celej balík.Naučila jsem se kontrolovat každou plínu proti světlu,zabere mi to tak 3 vteřinky a je po problému.

sisan
28. črc 2008

Frog tak určitě každému vyhovuje něco jiného.Četla jsem si skoro celou diskuzi 😉Napsala jsem jen svůj názor, že hlasuji pro Pampers, protože mi vyhovují naprosto po všech stránkách.Malá se mi po nich neosypala ani jednou, ani náznak opruzeniny, nikdy neprotekly.Právě mé okolí má zase velmi negativní zkušenost s těmi levnými: Tesco, Babylove, Lidl.....A taky každé dítě ma jinak citlivou pokožku.Pro mě je Pampers jednička, takže si za ně i ráda připlatím 😉 A kdybych našla v pleně hřebík nebo drát, tak bych opravdu vyhodila celý balík.Vždyť bezpečnost a zdraví našich dětí je na prvním místě.Po tomhle bych v tuto značku už opravdu neměla důvěru.Ale každý to vnímá jinak, máme jiné hodnoty.A jinak vlhčené ubrousky nám vyhovují také Pampers nebo v poslední době také Nivea. Pěkný den 😵

mcbeal
28. črc 2008

Ahoj, taky kupujeme Pampers a spokojenost největší.

berunka
28. črc 2008

sisan: i kdyz nemam jeste mimi a tudiz vyzkousene zadne pleny neda mi to nereagovat. ono totiz zejmena u tech Tesco plen jsou 2 druhy. kdyz koupis opravdu ty hodne levne verim,ze to nemusi byt exra kvalita.ale ty fialove si tu opravdu hodne maminek chvali. navic co se tyka toho dratu,nezlob se na me,ale kdyz plenku prohmatnes a prohlednes proti svetlu jak uz psala frog tak nemusis vyhodit cele baleni.drat bys tam podle me proste nasla 😉

berunka
28. črc 2008

ono kdyby se tady spocitaly negativni reakce na Tesco FIALOVE a Pampers tak to bude tak 50 na 50,takze asi nebudou zas tak spatne

frog
28. črc 2008

Však já to sisan nemyslela zle,jen jsem reagovala..

kacka.va
28. črc 2008

taky bych nevyhazovala celé balení. Stejně vždycky plenu prohmátnu, protože jsou v těch baleních "slisované" k sobě, takže jí pěkně "načechrám", tkaže bych asi cítila, kdyby tam něco bylo. 😀

bambulik
28. črc 2008

já mám nejradši Fixies

kacka.va
28. črc 2008

bambulik: ty jsou hooodně podobné těm fialovým teskáckým

mipa30
1. srp 2008

Ahoj, reakce na vaše příspěvky. Tesco plenky se vyrábějí v České republice společností ONTEX CZ, v Turnově. Stejně jako plenky Lidl, DM, Spar, Hypernova atd. Co se týče hřebíku v plenkách, nemůžete věřit všemu co je v televizi.

coriven
1. srp 2008

Ahojky,
moje zkušenost - nejprve jsem používala Happy plenky - s otvůrkem na pupík - byla sem s nimi spokojena, pak jsme přešly na Huggies a malá měla opařeninky, pak Pampers - ale jak psala Kacka.va mám podobnou zkušenost, že 2 mně připadly lepší než 3, které máme nyní - většinou při větším nášupu kakání nám to zádíčkama projede
chystáme se používat Tesco fialové, tak uvidíme 😉
ubrousky - pro začátek nám byly doporučeny pampers senzitiv (bílé) - spokojenost, dostali jsme Nivea - a ty pravda jsou skvělé - supr vlhké, dobře se zavírají - ale cena 😖

sisstin
1. srp 2008

já taky používám ubrousky Nivea..jsou bomba 😀

prada
1. srp 2008

Coriven, nám pampers 3 taky nevyhovují, č.2 byly lepší. v těch š nám taky hovínko projelo skrz a pročůrané byli skoro ob plenu.

sisstin
1. srp 2008

jinak používám Pampers 3 asi dva měsíce..předtím furt new born 😝 a já jsem s nima spokojená 🙂

berunka
1. srp 2008

sisstin a kolik jsi potrebovala plinek na mesic tech new born?dnes jsem byla u kamaradky a ta si Pampersky taky nemuze vynachvalit.

coriven
1. srp 2008

¨barunko ono asi záleží jak je mimčo těžké, podle toho se i py newborn potřebují, ale moc jich potřeba není, to spíš když sou mimča malinká

kubinkov
5. srp 2008

Mame chlapečka 7 měsíců, cca 8 kg. Používám různé pleny, ale vedou fialové Tesco. Kvalitou nemají chybu a cena to ještě násobí. Stále s rezervou používám velikost 5-9 kg. To u Pampers jsem už před dvěma měsíci měla problémy se zapínáním u stejné kategorie a museli bychom přejít na větší a taky dražší velikost. U Huggies mi malý provlhá přes! plenku ne kolem okrajů, ty už kupovat nebudu. Měla jsem z Dm babylove a byly taky výborné i dost velké. Z Lidl nejsou špatné, ale měla jsem jen 16 kusů na zkoušku. Teď jen čekám na akci v Tescu a koupím si zase fialové a na zkoušku jedny bílé, protože si je známá chválila. Tak uvidíme. 🙂 Ubrousky používám co nejlevnější DM, Schlecker, Interspar, Rossmann a nemám s nimi problémy, jsou dost silné i velké a netrhají se a malý se mi ještě neoprudil. Mažeme jen Rybilkou. Ubrousky z Tesca nepoužívám jsou dražší, ale lepší nejsou.

misakulicka
8. srp 2008

Tak my začali s Pemprskama-ty u ne! pak Huggies-ty jsou bezva-ale začneme používat Popoliny-no a ještě teď jsme zkusili Helen Harper-a nedoporučuju-pokaždé se mi na jedné straně rozlepí-jako by utrhne to jedno lepítko a je to nahouby....

lucenek
8. srp 2008

tak my máme odzkoušeno pampers newborn, huggies a babylove....
vedou huggisesky pro super tvarovatelnost a ten proužek vzadu nemá chybu...pampersky ok mám jich asi 5 megapacků..ale jsou tvrdší ale taky ok 😉

misakulicka
8. srp 2008

u těch pemprsek se mi nelíbí ty lepítka-že jsou takové zubaté....

lucenek
8. srp 2008

miso to je fuk zubaté hlavně že dobře drží 😀 😀 😀

coriven
9. srp 2008

ahojky, tak sem si koupila Tesco fialové pleny a asi máme nějakou atypickou prdélku, ale malá často protekla - v zadu na zádíčkách (a to v nich dlouho nebyla, při kojení pustila do gatí a než sem ji přenesla k přebalováku, už byla bodíčka špinavá) a párkrát prosákla plenka i skrz - asi máme agresivní hovíško 😀 jinak jsou při nasáknutí močí tvrdší a víc nabobtnají, ale nejsou špatné - ale jak už jste psaly - každému vyhovuje něco jiného
porovnávala sem cenu Pampers a Tesco - a když se kupují v akcích, tak to až takový rozdíl není - cca 15 kč na balík...

mirka755
9. srp 2008

Tesco, Clever a teď jsem poprvé vyzkoušela Babylove z DM a také super. Pampers jsou vždycky jak houba ☹