Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

marcim
22. dub 2008

Díky.Tak to mám asi už z těch plín čichový halucinace. 😀
To že vydržely i noční zápřah,to je super.Taky se mi zdají,že dobře sají.Asi nejhorší se mi zdály ty z Plusu.Byly takové tvrdé a vůbec nesály.Všechno jsme měly na zádech. 😠

romca3
22. dub 2008

AHOJKY, TAK JÁ POUŽÍVÁM VLHČENÉ UBROUSKY Z PLUSU A JSEM SPOKOJENÁ. A plenky máme nejraději tesco fialové a huggies premium zkoušíme, protože máme přísun za velmi dobrou cenu, ale zatím si nestěžujem.

romca3
26. dub 2008

Tak musím dodat, že ty Huggies nejsou nic moc. Zlaté teskovky.Huggiesky jsem koupila z nejmenovaných zdrojů za super cenu a nenapadlo mě je zkusit v noci, protože žádná plena nám nikdy nic nepropustila. Nakoupila jsem jich pěknou haldu a teĎ budu muset koupit zase teskovky na noc. To jsou ty nákupy za super cenu!
Malá sice není ráno mokrá, ale ta plene je na zadečku jakoby vlhká a za dvě noci je to prádlo i cejtit močí. Tak jsem zkusila pokus s vodou nalila do ubou plen přehla a zkusila zatlačit. Z teskovek neproteklo tou poslední vrstvou nic, ale z huggiesek drobné kapičky protekly. Takže pro příště zůstat u staré dobré značky a na super obchody se vykašlat. Jinak jsem těch plen koupila 600. 😝

petule.h
26. dub 2008

rozhodně pampers a huggies a ubrousky huggies, všechny ostatní ubrousky jsou moc převoněné, nebo mi přijde, že tak neutřou.jinak mě nikdy dítě právě přes huggies neproteklo, neměla jsem opruzeninu nic, to jsem slyšela naopak o těch z tesca...takže názor je názor 🙂 . taky jsem jednou kupovala v nouzi z Lidlu a mile mě překvapili, byli jsme na dovolené, nikde žádný krám...ale prostě já střídám huggies a pampers, dle akce a teď jsem začala kupovat i kalhotky od huggies

romca3
26. dub 2008

PETULE, ty huggies co mám jsou nějaké divné, nemám je z obchodu.Je na nich napsáno huggies i ten obrázek na horním lemu, ale jinak jsou celé bílé a na reklamním letáku jsou nějaké proužky a molýli nebo co. Tak nevím no prostě super obchod.

petule.h
26. dub 2008

no tak to jsem nikdy neviděla, já kupuji ty zelené od malička a super.no tak to se nedivím, že si stěžuješ, rozhodně ty dražší okolo 400,- jsou dobré a pampers všechny jsou taky super 🙂

marinka
26. dub 2008

U nás jasně vedou Huggies premium. Huggies clasic nic moc, ale premium jsou super!

romca3
26. dub 2008

holky a jak vypadají ty huggies klasik? Koupila jsem je jako premium.

petule.h
26. dub 2008

premium jsou ty zelené že? 🙂 já te´d zkouším ty kalhotky, jsou ok také, když jdu ven...atd na noc normální, ale jak říkám, já koupila ty pampers te´d a taky bomba, já to holt střídám 🙂

romca3
26. dub 2008

márinka, díky moc, ale já je v takovém obalu neměla. Nekoupila jsem je v obchodě. Kraice je huggies premium. Každá je balená zvlᚍ MÁ I TY OBRÁZKY NA HORNÍM LEMU, ALE PAK JE CELÁ BÍLÁ.

petule.h
26. dub 2008

nevyplácí se ušetřit 😀

blacklucka
26. dub 2008

tak my huggies premium, nebo Pampers-s těmi pružnými proužky jsou k nezaplacení, a ubrousky Nivea-neparfémované. A na mimi co se má narodit mám připravené Fixies, neprotékaj 🙂

petule.h
26. dub 2008

já zase připravím ty huggies a pampers 🙂 Fixies jsem nezkoušela, ale já věřím tomu, že co je drahé, je kvalitní, tedy u dětí se to vyplatilo(pleny...atd) 🙂

blacklucka
26. dub 2008

já taky na těchhle věcech nešetřím 😉

petanah
26. dub 2008

ahoj, maličké nejvíce vyhovují Tesco pleny (fialove) myslím si, že jsou levné a splňují svůj účel.. používali jsme taky Huggies a ty se nám taky docela osvědčily.. jenže se nám v poslední době často promáčejí..

kapulet
26. dub 2008

ahoj, tak naší starší ze začátku Fixies a později Pampers a nejmladší zatím jen Fixies Pampers nám protíkají, nevydrží noc 😢 takže asi zůstaneme na fixies, jinak kosmetiku i ubrousky Nivea zvládají obě pefektně

romca3
26. dub 2008

Holky, mám prosbu, v albu mám fotku plenky a nevím jaké to jsou, koupené jsou jako huggies premium, ale zřejmě jsem naletěla na špek.

petraluk
26. dub 2008

Romco to jsou opravdu Huggies 😉

romca3
26. dub 2008

a jsou to premium nebo klasik. Protože ty premium mají také ty obrázky , ale nejsou celé bílé.

minda
2. kvě 2008

Zatím používáme Pampers Newborn č. 1 a jsme spokojeni, zatím nám nic neproteklo. V záloze mám ještě fialové Tesco pleny, ty nejmenší.

maakule
2. kvě 2008

Mě se ještě osvědčily DMkové - BABYLOVE. Ale až midi (trojky). Ty newborn nic moc. Jinak Huggies a teď skouším fialové tesko. Romca3 na té fotce jsou klasik.

nikitazak
2. kvě 2008

holky kdo ma rad huggies, tak na www.eva.cz je maji o 33% levnejsi
http://www.eva.cz/search.php?qr=huggies&whe=0

mihapiha
6. kvě 2008

a holky já prodávám taky huggies premium: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=59612

eva.konczynova
12. kvě 2008

zdravím holky, kupovaly jste pro novorozené mimi velikost plenek 1 nebo hned raději 2? Díky

vladimuraz
12. kvě 2008

Evo, já bych koupila rovnou dvojky. My samozřejmě používali jedničky, malá neměla ani kilo, ale když měla cca 3,5 kg, už jí ty jedničky od Fixies škrtily. Normálně narozené mimi má přes 3 kg a přibírá tak 20-30 dkg týdně, takže by Ti stejně ty 1 moc dlouho nevydržely.

katharin
12. kvě 2008

Ahojky,my používáme pampers sleep play,sou to ty oranžový.Začala sem pampers těma drahýma a ty nám teda vůbec nesedly.Byl pročuranej a ještě opruzenej,takže značku neměním a k těm levným nemám důvěru.Jo a začala sem taky 2

marcim
12. kvě 2008

Ahoj evo!
Ono asi záleží jak vypadá,že ten tvůj chlepeček bude veliký.Martínek měl 3,72kg a ty novorozenecký plíny nám byly asi 14 dní a pak jsem dávala 2.Doma jsem měla nachystané midi a když jsem se vrátila z porodnice koupila jsem jedno balení novoroz.Pak už jsme jeli na midi.

skuli
12. kvě 2008

My máme taky Tesco fialové a jsem moc spokojená.Nikdy neprotekly a v noci nepřebalujem.

frog
14. kvě 2008

Tak jsem vyzkoušela ty nové pleny Toujours z liedlu co nahradily Cien a jsou dobrý,jen nevydržej celou noc.Do rána se zcuckovatěly a protekly..a ty Sevena jsou taky fajn,ale na noc je radši dávat nebudu...Jinak prostě Tesco fialové vedou 😉