Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
andik
12. led 2007

My taky kupujeme fialové Tesco a musím říct,že jsme s nimi velmi spokojeni.Cena je také super!

dashak
12. led 2007

Ahoj holky, my taky používáme tesco plínky. Jsou výborné a to by musela být už extra nálož, aby protekly. Někdy mi připadá, že má ta plínka 3kila a je to v pohodě. Pampers a spec. sleep and play mi přijdou nejhorší. Malá byla vždycky v noci počůraná. Taky jsou dobré z Lidlu, ale nevím kolik stojí. Dostali jsme od někoho z rodiny 2 balíčky po 16ks (což je dobré balení, když jedete někam na víkend ..) a jsou stejné jako tesco. Možná je to stejný výrobce.

jess
12. led 2007

Jo no,ty tesko plíny-fialové jsou za tu cenu bomba.O hodně lepší než huggies či helen harper.Jinak fixiesky jsou taky skvělé ale jen ty nejmenší od 2-5kg.A pampersky mi pročůrávala taky.Byla na ně asi moc živá🙂

dendisa
13. led 2007

ahoj, můžu se zeptat, kolik tak kojenec za den těch papírových plínek prokadí a pročůrá?

msunny
13. led 2007

Tak mě zatím vyhovovali nejvíc Pampers a Happy-koupila jsem je v Albertu.Jinak Huggies ani Helen Harper nic moc. Přemýšlím nad těmi Tesco,ale zatím mám dost zásob,tak možná později.

dashak
13. led 2007

Jo Happy jsou taky dobré. Jsou myslím jediné, které se dělají "before newborn" 1-3kg, což my jsme potřebovali, protože mám nedonošené miminko. Ale většinou kupuju tesco, protože když se zadaří, tak v akci vyjde ks midi 4-9kg za 3,20. A posledně jsme se předzásobili - byla akce 2+1, takže ks za 2,50. Happy midi máme teď taky doma, ale jsou o dost větší než tesco a malá je 6ti kilový drobek, tak je zatím schovávám. Jinak malá moc nekadí, takže máme 4-6plínek za den. Ovšem někdy se zadaří 😀

dashak
13. led 2007

Jo a bacha na to. Ty levnější tesco plínky už mají taky fialový obal, tak kdo bude kupovat poprvé ať kouká jestli mají suché zipy. Ty levné nemají a nejde to prý už znovu zalepit, když se podíváte, jestli je tam nějaké nadělení. 😕

jess
13. led 2007

To je pravda asi 2měsíce jsou v nových baleních.Rozeznáte je tak,že ty příšerky jsou za 170,-(používá je kámoška aby ušetřila a jednou jsem si u ní půjčila-hrůza,nelepí,jsou jak sáček=samá potnička po prvním použití 😠 ) a ty co si vychvalujeme + - 260,-

zany1
13. led 2007

Jo jo, taky používáme ty fialky tesco pleny a vždy čekáme až jsou v akci a pak je nakupujem ve velkém. Nám teda vyhovujou víc než huggiesky....

votice
17. led 2007

Ahoj maminky, koupila jsem všemi vychvalované Tesco plenky. Noční nápor vydržely, ale trochu mě odrazuje, že jsou igelitové. Nezapaří se v nich miminko? Neexistují ještě jiné Tesco, ale ne igelitové? Díky 😒

jess
17. led 2007

votice:tys to popletla 😀 .O dva sloupky dál jsme upozornily,že co jsou v nových baleních(asi dva měsíce),tak jsou ty super tesko i ty igelitové tesko ve fialových baleních oboje. Ty igelitové stojí asi 180,- a ty fajné 259,v akci 199,- Ted' zrovna je v akci mají.Jsou ze stejného materiálu jak např pampersky.

bobuna
19. led 2007

Ahoj , já jsem začínala s Pampers a zkoušela jsem Tesco pleny a taky dobrý.Zatím se nestalo , že by protekly.

brunetka26
19. led 2007

ahoj mi používáme Hugges a super.. 🙂

atrep
26. led 2007

Ahoj-největší problém jsme měli s pamperskama.Osvědčili se nám plenky FIXIES,TESCO-fialové a nyní jsem objevila ještě plenky v LIDLU a ty odpovídají těm z TESCA. Huggies,Pampers nám vyšli úplně nejhůře-i když ty pampers,jak která velikost-ty active baby už celkem šly.

isacek
26. led 2007

Holky nám pampersky také protékají, ale jsou to jediný plíny po kterých se mi malá neoprudí 😒 !Tak ji dávám větší velikost a je to dobrý.Asi zkusím ty Tesco plenky, každý je tu chválí!

dashak
26. led 2007

Isacek, tesco plínky jsou fakt super. Malá je má celou noc a ráno je ta plínka těžší než ona, ale neprotečou. Leda když je špatně zapnu. A ty z Lidlu jsou taky dobré, dostala jsem dva malé balíčky po 16ks na vánoce a jsou stejné jak tesco a dobré balení, když člověk jede někam na víkend.
A co používáš na opruzeniny, dneska se tohle téma řešilo.

isacek
26. led 2007

dashak,
malá naštěstí opruzeniny nemá.Ale když byla menší tak jsem zkoušela jiné plínky a druhý den hned byla opruzená, takže teď už dávám jen pampersky.A taky mi na nich vadí, že dost smrdí, když jsou načůrané.To je tím, že jsou napuštěné něčím co chrání tu pokožku.Určitě ty tesco plínky zkusím!

markibie
27. led 2007

caute holky my jsme zatim vyskouseli jen pampersky a hugges a nejvic nam vyhovujou ty pampers hugges vubec nesajou

musko
27. led 2007

Tak my máme obyč. plienky - od firmy Spálovský Přerov, 30ks 107-129 Kč - sú super, Pampersky nám pravidelne pretiekli ☹ .

0401
27. led 2007

Ahoj holky,
naší malé Pampers 1 občas občas protekly a "vaječinka" byla přes celé záda. Teď má vel. 4 a Pampers jsou docela drahé. V Tescu teď mají akci na 2+1, ale jsou to takové levnější igelitové pleny. Zkusila jsem je jednou a malá z nich byla hrozně opruzená. Tesco má ještě jedny ve fialovém obalu a ty jsou O.K. Kvalitou jako Pampers. A teď jsou taky v akci! 🙂

hanah_2002
27. led 2007

Ahojky, tak v Tescu jsme dnes koupili tři balení plenek za 335,-Kč. Už jsem je měla řív a byla jsem moc spokojená, takže za tuhle cenu je to úplně supr. 🙂 🙂 🙂

dashak
27. led 2007

Hanah_2002 mají nějakou akci 2+1? A jsou to ty dobré, s těma suchýma zipama nebo ty levnější?

hanah_2002
27. led 2007

Dashak ještě jsem se do nich nekoukala. Koupili jsme větší velikost. Balík stojí 160,- a paltí na ně akce 2+1. Je pravda, že před tím stál balík 260,-.Tak snad jsme nakoupili dobře. No uvidíme.

wipaja
27. led 2007

Nám vyhovují plenky babylove z dm drogerie, ty nám zatím neprotekly.

dashak
27. led 2007

Hanah tak to máš ale asi ty levnější, teď v tom udělali zmatek, protože dřív byly ty levné v bílém a ty dražší ve fialovém balení. Teď jsou fialové oboje, takže se to plete. Ale ty lepší mají bez akce cenu 259 a v akci jsou za 199. Minule se mi ale taky zadařilo koupit 2+1. No zítra vyrazím do tesca, už jsem slyšela i reklamu.

Wipaja, babylove klasické plínky jsme nezkoušeli, ale máme ty do vody a jsou dobré. Hlavně dělají i velikost 4-9kg, což Huggies little swimmers jsou nejmenší od 7kg a navíc jsou podstatně dražší.

raculka
autor
27. led 2007

Taky jsem v letáku TEsco viděla akci do konce ledna,na ty naše oblíbené.Ale jak teď tedy poznám,které jsou ty lepší,když říkáte,že je dali do stejného obalu? Jedině dle té ceny ( 199 v akci nebo 259 bez akce..)? Výrobce je stejný-ONTEX.
Ještě se chci holky zeptat,jaké kupujete velikosti-spíš menší nebo větší?
Nám dřív právě pampersky po straně protékaly,ale když jsem je dala za měsíc,už neprotékaly ( ale kg na obalu seděly).Teď mi zase připadá,že na naši váhu asi 7,5 kg už nám ty Tesco Midi začínají být těsné(začínají ho dřít),ale přitom mají být do 9 kg, tak jak to tedy je a jaké máte zkušenosti?

dashak
27. led 2007

Raculka, obaly jsou oba fialové, ale ne stejné, ty lepší mají uprostřed fotku maminy s mimi v modrém pozadí (aspoň ty midi). My máme taky midi, ale malá má něco přes 6kg. Tak zkus ty větší, ty se dělají od 7-18, aspoň myslím.

carodkaa
27. led 2007

Raculka:k tem fialovejm tesco za 199 v akci jsou jeste zadara ty vlhceny ubrousky 😉

raculka
autor
27. led 2007

díky holky,snad nebudou vyprodaný 😉
carodkaa-my ty ubrousky máme většinou jen z těch akcí,ani je nestíháme spotřebovat 😀
kolik váží malej? ten náš teď asi 7,5 kg 🙂