Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

andreahrbacova
26. dub 2009

kaca jj to jsou ty fialové,teda já s inam nemám ještě zkušenosti,ale vychvalují fialové z teska 😉 jeden balík už máme doma

eva.85
18. kvě 2009

Všechny zdravím, chci se zeptat, někdo tady píšete, že se vám prckové po Pamperskách osypali? To jako jenom na zadečku, pod plínkou, nebo i jako po těle? Děkuju za odpověď.

leonik
18. kvě 2009

eva.85 mně se dcera osypala pod plenkou, na tělíčku ne. Ale jen po těch pamperskách napuštěných tím dětským krémrm 😖

reruna
18. kvě 2009

eva.85 ano po pamperskách s tím heřmánkem se osypal, ale po těch zelených ne, ty jsou naopak bezvadné. Jinak u nás teda vedou Tesco plinky.

ve24
18. kvě 2009

ahojky, já osobně nedám dopustit na plenky tesco. Jsou super, používala jsem je už u prvního dítěte a teďka je taky používám a jsou suprovní. Jako dárkem jsem dostala pampersky, ale s toho se mi malá osypala a kožní mi říkala, že hodně dětí mají s pampersek osypky a vyrážky.

sisi.v
18. kvě 2009

po pamperskách napuštěných nějakou hrůzou se mi malá taky kdysi osypala, koupila nám je babička, už nikdy, vyhodila jsem je. používáme eko plínky z DM drogerie a občas fialové tesco a naprosto vyhovují 🙂

jmalko
20. kvě 2009

Ahojky ... zkoušeli jsme Huggies Premium i Classic a už je nikdy nekoupím! Oboje nám několikrát protekly.

ijo
20. kvě 2009

IJO, holky neukamenujte mě, používám krásný látkovky, ale občas když vyrazíme mimo, nebo hlídá děda, máme z DMka zelený Alany. Jsou ekologický i ekonomický a navíc jsou fakt dobrý

ijo
20. kvě 2009

Ještě k těm opruzeným zadečkům - oni všchny plenky mají v sobě superabsorbční polyakryl a tak trochu kadmia...ale Pampers v tomhle vedou ☹ jednoznačně

marcelkad
20. kvě 2009

mně se malej také osypal (zadeček, stehýnka, bříško) po Pamperskách, které jsem dostala. Jinak používám látkové plenka a nedám na ně dopustit. Pampersky je jenom velká reklama, jinak nic. Doporučuji látku, je to Ekologické, Ekonomické a Estetické - prostě nádhera.

markytkaaa
20. kvě 2009

My jsme vyzkoušeli kde co ...

Jako miminku mu nesedli Pampers - měl z toho odřená třísla

Jinak naše BEST OF jsou takhle ...

fialové TESCO - na ty prostě tak nějak žádné nemají 🙂 dobrá cena, super sají, fakt jednička 🙂
Babylove, plenky z Lidlu - taky super, ale nekupujeme tak často (spíš když už nejsou zásoby Tescáckých a žádná dobrá akční cena v dohledu 😀)
Pampers - s heřmánkem ... tuším Active baby ... měli jsme pár balíků a dobrý ... fakt spokojenost, oproti NewBornům 😅
Huggies, Sleep and Play - ty nám protékaly, takže za mě NE-E ...

matra
20. kvě 2009

Ahojky, tak my momentalne použivame modre pampersky a dobiram hagisky clasic, ale ty mi moc nesedi kvuli chybejici gumicce v pase... Jinak jsme pouzivali od narozeni sleep and play a new bornky a pampersu, sice parkrat se stalo že protekly, ale jinak super.To se občas urcite stane u každe značky... 😒 A pokud jsem je koupila v akci tak me vysly vetsinou i pod 3 kačky za kus... Ale jak tak čtu tak se poohlidnu po tech fialových tesko plinach, jsem zvedava na kolik vyjdou, uvidime 🙂 JO a maji ty tesco pružný pas? A opruzený zadeček jsme měli trošku pouze jednou.

boglarca
21. kvě 2009

Ahojky, tak my u obou prcků jednoznačně fialové Tesco, jsou fakt vynikající 😉

smilena
21. kvě 2009

Když už papírovky tak eko Moltexky nebo Alany z DM - jsou krásně jemňoučké, ale většinou látkové kalhotkovky - je to mánie 😀

reruna
21. kvě 2009

matra tesco plinky mají pružný pas a vyjdou suprově, když nejsou v akci stojí 249, ale kdyý je akce tak jen 209 a když je super akce tak tři balíky za 499. 😀

peppapig
21. kvě 2009

Tak my jsme vyzkousely:
Huggies (ktere but protekly nebo se nam zarezavaly do faldiku)
Tesco (hrozny material, hrozne hrube, mela je jen jednou)
Pampers (Super dry a Active, nikdy nam neprotekly ani Newborn, nikdy se nezarezaly, tak jsme jim zustaly verne, ted ma obcas i pull ups neb zaciname ovladat nocnikovani)

Pro druheho mimouse planuju latkove plinky, jsou eco, pohodlne, krasne mekke a clovek hrozne usetri jak vlastni kapsu tak zemekouli 🙂 Pri prvnim jsem je vyloucila, neb jsme zili v malem byte a nemela bych to kde susit.

ve24
21. kvě 2009

tesco jsou super plenky, používala jsem je u syna a teď je taky používám. Je fakt, že obě děti chodily od půl roku na nočník kakat, tak nevím,co je to mít pokakanou plenku a nevím, co by jim to dělalo na dupce, ale čůranky v pohodě 🙂

ijo
21. kvě 2009

jedině látkovky, jednorázovky pouze jednorázově Alany nebo Moltexky....nikdo nechce být zabalený v plastu 24 hodin denně 😉

norma
21. kvě 2009

Tak jedině Pampers nebo Huggies v zeleném obalu.Vyzkoušeli jsme i fialové Tesco,ale nic moc.Střídám Pampers a Huggies.

ijo
21. kvě 2009

🙂 já bych plastové kalhotky moc nosit nechtěla, zvláště když vím, co tam výrobce přidal za vychytávky 🙂

zuzu_z
22. kvě 2009

V porodnici Fixies newborn super (1), doma Pampers Sleep and Play hrůza (5), postupně Huggies superflex do doby, než nám přes nožky začaly být "těsnější" taky fajn ale dvakrát protekly (2), potom Pampers s housenkou, pružným pasem a napuštěné bathfresh - naprosto bez problémů (1*), fialové Tesco taky fajn (1), Alana DM tvrdé, nepropustily nic, ale malá v nich nechtěla být (2), pleny z DM, Lidlu (Toujours) super pro starší děti, na mimi nemám vyzkoušené(1)
Ta čísla jsou známky, které bych jim dala, nicméně je to dost individuální.
ijo: to ti nikdo nebere, ale některé maminky zkrátka látkovat nechtějí, tak to je jejich věc, ne?

beruska2x
22. kvě 2009

ijo nekteri se zase nechteji vracet o 15 let zpet a pokrok vitaji 😵 ekologii to asi nezrujnuje, ekologove maji plne huby reci a taky jezdi autem, perou, piji z petek atd

marcelkad
22. kvě 2009

beruska, že je to krok zpět si rozhodně nemyslím. Ona totiž představa látkových plen jen jako bílých čtverců je dávno pryč.
http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai...
třeba tohle je také látková plena, kterou na dítě dáš stejně jako jednorázovku a jak je krásná 😀

beruska2x
22. kvě 2009

nejde o vzhled, ale ja radsi cas straveny pranim, zehlenim atd stravim s ditetem nehlede o skladovani, ten smarad si nedokazu predstavit .. prijde mi to jako ve stredoveku 😅

beruska2x
22. kvě 2009

nehlede na to ze hrabat se v hovinkach, byt vlastniho ditete, to opravdu nemusim 😵

beruska2x
22. kvě 2009

jinak my pouzivali Pampers ale ted nejak nesedi, takze Huggies Premium a fialove Tesco( ty me fakt prijemne prekvapily) a super 😉

schnek
22. kvě 2009

vyzkoušela jsem kdejaký papírovky, ale látka je látka 😉 z klasických papírovek Huggies classic i flexi, fialový Tesco, Toujours, ale všechno vyzkpoušený jenom v první půlroce 😉 z eko Moltex 😉 DM babylove měl Matouš jenu jedinou jedin krát na sobě a příšerně se oprudil, i po měsíci to pořád ještě má vidět 😠

beruško, to, co jmenuješ, je otázka cca 10 minut přesunu plen z kýblu do pračky a následně rozvěšení, žehlit se nemusí, nekteré se ani nesmí, kbelík nesmrdí, narodíl od puchu počůraný jednorázovky 😝 a v hovínkách se nehrabeš, resp. asi stejně jako s jednorázovkama. řeči o pracnosti jsou jenom řeči. Vím, o čem mluvím, měla jsem oboje plíny 😉 z látky jsem ani jednoho neměla nikdy opruzený, z jednorázovek jo, mj já bych taky nechtěla ležet s balíkem nacucnutýho chemickýho gelu na zadku, nebudu to dělat ani svým dětem 😉

astrane
22. kvě 2009

beruska-my jsme látkovali až od 10 měsíců....viděla jsem to stejně jako ty 😀 Netušila jsem,jak jsou ty látkovky dneska vymakaný a krásný(i když i drahý) a že dělají i jednorázovky,který dáš dítěti stejně jako papírovku,jen je po použití hodíš do pračky 😉 Tyhle a a ni většina ostatních se nežehlí 😉 Takže to je taky fajn...mě se líbí,že si dnes může člověk vybrat,jaký plíny chce používat a proč-každá k tomu máme nějaké důvody...Já jsem přešla na látku kvůli stále se opakujícím opruzeninám až do krve a věčně plné popelnici plín-za 14 dní jedna plná popelnice u rd...to mě fakt vadilo....takže jsme skončili na flanelkách a bambuskách a frité....🙂a bylo to měkkounké a krásné....už jsme bez plín,takže to mám vše schované na příště a papírovky si vezmu jen do porodnice,značku zatím nevím,buď neco z Dm nebo Moltex
Jinak teda fakt je,že než to vypereš tak to teda trochu smrdí,to máš pravdu-máme na to zavírací kýbl 😉

astrane
22. kvě 2009

Jinak my kupovali hodně Tesco fialový a Z penny marketu,ale už je tam nemají-měli pružnej pás vpředu i v zadu a pěkně malýmu sedly...ale už se k tomu nevrátím

sabuse1
22. kvě 2009

zatím jsme toho moc vyzkoušet nestihli, z papírovek nám vyhovují fialové Tesco, po pamparskách co jsme dostali se malá osypala takže už jí je nedávám a nedám dopustit na látkovky, po těch má zadeček úplně v pohodě a práce s tím opravdu žádná velká není. Nikomu nic nevnucuju jen píšu svůj dosavadní poznatek, v jednorázovkách asi nic moc dobrého nebude když se po nich dětičky tak osypou