Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

macejka
19. únor 2007

alis

já pleny z dm také občas používám a vyhovují mi,ale tesco jsou o něco lepší a pak pampersky.

vrtule83
12. dub 2007

Ahoj,my čekáme a tak zjišťuji jaký plenky. Určitě vyzkoušim tesco. Jo co tu často čtu, že jste koupili v tescu špatný plenky nebo si nejste jistý jestli to jsou ty hodně fialové tak si nechte účet. Nerozbalený vám je na informacích vemou zpět a vrátí korunky. A nemusí to být hned druhý den. Vím krátce jsem tam na infu dělala.

miskam
12. dub 2007

Ahojky, plenky z tesca jsou dobrý, ale ty tmavo fialový, potom máme radi pampersky, ale ty jsou docela drahý, sleep and play jsou také v poho.

kaoli
13. dub 2007

ahojky,mě se narodila holčička 21.2.2007 a za tu dobu jsme vyzkoušeli pampers,fixies a huggies,ty se mi zdají zatím nejlepší,ale pozor jsou dva druhy jedny takový obyčejný,ty mají blbý zapínání a druhý s disney postavičkama,ty jsou úplně skvělý,parádní zapínání a dají se dobře natahovat.Ještě máme doma hellen harper,ale ty jsme ještě nepoužili. 🙂

loryna
21. dub 2007

Ahojky nám vyhovují Pampers aprý jsou dobré taky Fixies

akcul
22. dub 2007

Ahoj,
my jsme nejdříve používali Pampers a teď jsme přešli na fialový Tesco plenky a jsou dobrý. Řekla bych, že jsou srovnatelný s těma dražšíma plenkama. Suchý zipy lepí dokonce líp. Jsme s nimi spokojení.

gabinka
23. dub 2007

vyzkoušeli jsme Pampers,Huggies,Fixies,Bybylove a další druhy,ale nejvíc nám vyhovují fialové tesco-připadají mi lepší než pampers,jsou za dobrou cenu,často bývají v akci a někdy k nim dávají vlhčené ubrousky...

lilourich
3. kvě 2007

Tak nám nejvíc vyhovují HUGGIES Super-flex. Když plenka nemá vzadu ty gumičky, tak jsme byly časo počůraný až na zádech. Zajímalo by mě, jestli jsou ty fialový od Tesca taky s gumičkou vzadu? Ještě jsem se po nich nekoukala, ale slyšela jsem je dost chválit.

akcul
3. kvě 2007

Ahoj lilourich,
fialové Tesco plenky právě ty gumičky vzadu taky mají. Jsou opravdu srovnatelný s těma drahýma. Nám se líbí moc. 😀

jankatr
3. kvě 2007

gumičku vzadu sice nemají, ale my jsme s nimi spokojení víc než s pampers. Malému je 2 a 1/4 roku a většinou spí od půl deváté tak do sedmi ráno někdy i dýl - a vydrží. Zkusili jsme i sleep and play, ale připadá mi že ty zachytí spíš vzdušnou vlhkost 😠 než něco jiného, hned jsme je měli pročůrané.

anavka
3. kvě 2007

Fialové plenky Tesko gumičky vzadu mají, právě proto je kupujeme 😉

kristi
3. kvě 2007

Takze po 3 mesicich muzu rict, ze nej jsou Tescovky, vyzkouseli jsme Pampers a Huggies, tedka mame i Babylove,ale Tesco vedou..jsou super.

misa82
4. kvě 2007

Pridavam se k priznivcum fialovych Tesco. Zacinala jsem na Pamperskach, ty jsou taky dobre, ale o poznani drazsi. Vcelku nam i vyhovovaly Huggies, ale ty jsou mensi. Takze se musi pouzivat u spodni vahove hranice...Mam ted jeste Pampers Sleep and play a ty jsou hrozne, jeste se mi nestalo, aby kdyz se mala po..., aby to nevyteklo pres zada.

honzi
4. kvě 2007

Nejvíce nám vyhovujou fialové Tesco, používali jsme i Pampers, ale na zádech nemají gumičku, tak nám přetíkají, Huggies mají sice gumičku, ale jsou takové tvrdé a hrubé a taky se mi zdají menší a mezi nožičkama užší.

doubek
4. kvě 2007

Nam vyhovuji Schlecker. Z jinych mela otlacene nozicky.

mady
16. kvě 2007

Používám tesco a jsem spokojená 😉

jabjunka
16. kvě 2007

Nám nejvíc vyhovují Fixsis a Hellen harper,na Pampers máme šílenou alergii a Huggies nás bohužel dřou.Chtěla jsem se zeptat,ty fialové Tesco nejsou igelitové?

dashak
16. kvě 2007

ahoj jabjunko
fialové tesco - musíš koupit ty dražší (na obalu vždycky foto maminy s miminem, běžná cena 259, v akci 199 a teď je ode dneška dokonce akce 2+1 za 518,-) a jsou výborné - papírové, suché zipy, gumičky atd.

ty druhé tesco pleny - teď dělají taky fialový obal, ale trošku jiný než u těch dobrých jsou prý igelitové. Dřív byl obal bílý

jabjunka
16. kvě 2007

Dashak,díky moc.Já měla totiž ošklivou zkušenost u předchozího dítěte s těma igelitovejma a o těch druhých nic nevím,protože jsem teď Tesco hned zavrhla.Tak ozkouším.

ikuska26
22. kvě 2007

ahojte, tak pridavame sa k priaznivcom tesco fialovych plienok...skusili sme Pampersky zo zaciatku len tie, teraz na noc, su take jemne a male...potom Huggies, drahe...babylove, celkom ok, ...happy od belly su tiez super, ale maju ich v hypernove, tz sa k nim nedostaneme, kupovala som ich ked sme boli na slovensku...a este sme skusali aj clever z billy a tie su skoro rovnake ako tesco modre, pridu mi take igelitove a hodne pretekali... tz tesco fialove su the best :D 😀

verde
23. kvě 2007

Ahoj,vyzkoušela jsem skoro všechny,jen ty "pogumované" jen jednu značku. Nejlépe dopadly Huggies a fialové Tesco a pak taky Happy. Taky mi vycházejí posloupně v akcích, takže střídám tyhle 3 značky.Jo, teď jsem dostala DM-kové.Sice se Filipovi zadek nezapařil, ale jseou dost tuhé.Pa*

blongie007
30. kvě 2007

Ahoj maminy(a tátové), můj malej má skoro tři měsíce, takže plínek už jsem taky vyzkoušela víc,navíc mám čtyřletýho bráchu, tak si ještě celkem živě pamatuju jeho plínky... 🙂
Takže bych se s váma chtěla podělit o svoji zkušenost. První jsem měla Pampers New born-velmi dobré,ale potom jsem měla sleep and play a z těch jsem vážně byla celkem na mrtvicu.Jenomže je ještě před porodem měli v dost dobré akci ve Sparu,tak jsemjimi bohužel předzásobila.Tak je budu muset nějak spotřebovat.Jinak potom jsem měla tmavo bordó plínky z Rossmana a s těma jsem teda byla spokojená nadmíru,ale malý z nich už bohužel vyrostl,tak je podědila kamarádka.Potom jsem koupila v akci v Kauflandu Huggies za 209,- takže dobrý a plíny mě velice pozitivně překvapily.Malý jde spát v 7 večer a vstává v 7 ráno,plínka je větší a těžší než on, ale nikdy neměl mokrý záda ani nic, což se běžně stávalo u sleepek.No a potom mám v zásobě ještě Huggiesky ty lepší s PÚ em superflex,tak na ty se těším a jinak pampersy větší, takuvidím.Ale takymusím dopotřebovat zásobu Sleepek 3 balíky, tak na¨to se fakt netěším ☹ No apak setedaasi nachystám na ty tolik chválený Tesco.Ale u mě opravdui asi vedou Huggies a ty z Rossmana.Byly asi za 240,-,tak je vyzkoušejte,jsou moc dobry.

eleanor911
30. kvě 2007

ikuska26 happy mají i v Globusu,jestli tam nějaký máte 😕

dashak
30. kvě 2007

Happy má i Albert 🙂 a tesca, které jsou bývalý carrefoure.

Rossmann plínky jsme měli taky, ale jen ty 2-4kg a jsou fakt výborné, ale vypadají naprosto totožně s plínkama tesco, jen mají jiné obrázky, dokonce bych řekla, že je to stejný výrobce.

Jinak pro ty, kdo nemají v blízkém okruhu tesco:
- výrobce fialových tesco plínek - firma Ontex dělá plínky i pro LIDL, který je určitě v každém městě. Jsou taky výborné (jsou stejné, jen jiné obrázky), akorát asi nemívají takové super akce jako tesco (2+1, nebo akční cena 199 tj. 2,90ks) a mají i menší balení, třeba midi 4-9kg mají 16ks, což je zas dobré když jedete někam na víkend. Ale možná mají i větší balíky.

zdenicka
1. čer 2007

chtela jsem si ty tesco plinky koupit,ale meli jich tolik a skoro vsechny fialovy,nenapsala by jste mi nektera treba kod tech nejmensich plinek,abych nekoupila ty spatne.Dekuji moc.

iza
1. čer 2007

zdeni já koupilatesco fialové 2..myslím že tamje napsáno mini a jsou na miminka do 5kg..teda myslím 😕 😅
holky nevíte jaké jsou ty tesco ubrousky na prdelku?osypalo se vám z nich mimi?jedno balení jsem taky vzala..bylo dost levný 😀

iza
1. čer 2007

teď jsem zatrnula jestli nemám ty blbý fialový..na těhle je maminka s miminkem, jsou od 3-5kg, Mini 2, a je tu popis že mají elastický pásek, široký elastický a suchý zip a vnitní barierku(to asi budou ty gumičky ne ? ). tak snad jsem koupila ty dobré..poradíte některá?

vlastovka
1. čer 2007

izo, četla jsem, že na těch horších není maminka s miminkem, ale miminko (nebo maminka?) s kačenkou. Tak se dají rozeznat. Asi se taky vypravím do tesca. Už asi nemají tu akci, že?

iza
1. čer 2007

no já je tam koupila minulou sobotu...a měli jich dost

iza
1. čer 2007

vlaštov tak po kachničce na balíku ani stopy 😉 to jsem si oddychla, děkuju 🙂