Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

markibie
15. únor 2007

luciass a proc chces kupovat zrovna takovou velikost kdyz teprve mimi cekas jinak v jsem jich videla za 269

luciass
15. únor 2007

marki, spíš na doporučení známých, během těhu nakupovali plínky pár balíků od každé velikosti, pak přišly vhod, takovej trošku křeččí nápad 🙂
jinak diky to je docela rozdíl 😉

dashak
15. únor 2007

Luciass, já myslím, že tenhle křeččí nápad je ale zbytečný, než mimi doroste do téhle velikosti, tak ty plínky budou v akci ještě třikrát. A taky nemusí být dobré, obzvlášť když jde o pamersky. Já když byla těhotná, tak jsem si nakřečkovala 2 jumbo balíky pampers mini 3-6kg a pak jsem byla ráda, že se mi podařilo je střelit, samozřejmě jsem na nich ještě prodělala, ale hlavně, že jsem se jich zbavila.

Radši jdi a kup si midi z Tesca 68ks za 199,- kus tě vyjde pod 3Kč a jak si možná z téhle diskuze zjistila, jsou to jedny z nejlepších (já tvrdím, že nejlepší) plínek.

luciass
15. únor 2007

jo tesko jsem taky slyšela, určitě je taky vyzkoušíme 🙂
ja myslela, že papmpersky jsou dobré, teda určitě v těch malých velikostech, tak na střídačku s teskem 😉
možná fakt plašim moc dopředu, ale zase říkali že bylo dobře že je nakoupili...
jen ještě kolik baj voko je dobrý koupit do začátku těch malých?

dashak
15. únor 2007

Tak s tím ti neporadím, my měli porodní váhu 1180g, takže my měli mini plínky snad do 6 měsíců 😀
Ale moc bych toho nekupovala, stačí tak 2 balíky a pak prikupiš 🙂

kristi
15. únor 2007

dasho, my meli ty Happy v porodnici,ale zaboha jsem neprisla na to,kde je prodavaji? help., pls!!!!

dashak
15. únor 2007

Kristi, Happy má hypernova a albert, možná i Tesco-ale jen ty co jsou bývalý carrefoure, myslím že jsou i v intersparu

markibie
15. únor 2007

my jsme meli koupene pampersky 3-6kg jeden jumbopack a porodni vahu jsme meli 2810g a uplne nam to stacilo protoze do mesice jich mel male takze jsme zacali kupovat 4-9kg ktere kupujeme do ted a maly vazi 5,53 jo a ty plinky happy meli v hypernove ve sleve ale nevim jestli ta sleva na nich jeste je

raculka
autor
15. únor 2007

Já myslím,že opravdu je zbytečný nakupovat toho moc.Akce jsou pořád a lepší je zjistit,který vám vyhovujou.Taky mi říkala DR,že pokud jedna značka vyhovuje,je lepší u ní zůstat a zbytečně neměnit,to se týče i ostatních věcí.
My jsme např. 2 velký balíky plen dostali,tak třeba vám taky někdo dá takhle praktický dáreček. 😉

macejka
15. únor 2007

kristi

happy plenky mají i v globusu,já je tam jednou kupovala,když jsme potřebovali tu nejmenší velikost 2-5kg

luciass

já taky myslim,že kupovat plenky takhle dopředu(myslim více balení)se moc nevyplatí,protože každému vyhovují jiné pleny a miminku taky nemusí vyhovovat,třeba by se mohlo oprudit a co pak s nima 😀
tesco pleny jsou dobrý a pampersky třeba nám vyhovují,ale až větší 4-9kg,s těmi menšími jsem nebyla spokojená.Já malýmu Pampersky dávám hlavně na noc a musím říct,že fakt neprotékají.Takže tesco a pampers chválim a ještě nám docela vyhovují pleny s DM drogerie

raculka
autor
15. únor 2007

macejka-tak to vidíš, nám zase ty newborn od pampers seděly dobře,ale ty větší nám byly moc velký,seděly(neprotékaly) až když vážil tak 6 kg 😅

macejka
15. únor 2007

raculka

trochu jsem to popletla,nám také vyhovovaly newborn,potom ty další ne a teď 4-9 zase jó 😨

adamek
16. únor 2007

😅 nazdárek maminy nám nejvíc vyhovujou pampersky ale začla jsem kupovat tesco ale ty fialové a jsou výborné řekla bych že jako pamprsky tedˇjsou zrovna v akci za 199,- zkuste a uvidíte ale musí být fialové protože mají ještě ty bílé a to jsou takové ludry 😒

dashak
16. únor 2007

adamek, právě že bílé se už dělají taky ve fialovém obalu, tak se už stalo, že některé holky hmátly trošku vedle ☹

adamek
16. únor 2007

ty dobré jsou celé fialové a ty hnusné jsou tak na půl a stojí méně

rarasek
16. únor 2007

Ahojky, dneska mi tchýně chtěla udělat radost a tak mi koupila Tesco pleny, ale samozřejmě ty levnější jelikož byly v akci☹. Chtěla bych se zeptat těch z vás které již s nimi máte zkušenosti jestli jsou opravdu tak hrozné. Jak jsem se již dozvěděla moc nelepí, ale mě jde hlavně o ty opruzeniny. Nechci si dělat zbytečně zle, ale zase nechci trápit malého. Já osobně nedám dopustit na Tesco plínky fialové a taky jsem se to tchýní pokoušela vtloukat do hlavy stále dokolečka, ale jak je vidět tak málo🙂.Díky

dashak
17. únor 2007

rarasek, tak tchýně se asi spletla, oni jsou v tom tescu pajtaši, nechápu proč změnili ty obaly, předtím to bylo jasné - dobré fialové a ty horší bílé. My jsme je nezkoušeli, takže nevím jaké jsou, ale já když dostanu takový danajský dar, tak to střídám s normálníma plenkama, že třeba dám těch horších jen 2 za den a zbytek dávám moje oblíbené tesco. Když ji v tom nebudeš nechávat 5 hodin, tak se snad nic nestane. O lepítka asi ani nejde, ale prý jsou igelitové - já takové dostala od švagrové - Helen Harper, ale ty mají aspoň suchý zip.

kyri
17. únor 2007

raarsek: já bych to té tchýni radši řekla, neriskovala bych, že mi je příště přinese znovu 😀 😉

rarasek
17. únor 2007

Moc děkuju,nechtěla jsem si dělat zbytečně zle ( říká se darovanému koni na zuby nekoukej), kdyby to byl jeden balík tak to ještě překousnu,ale tohle je na hodně dlouho🙂. Jinak jak už jsem psala, říkáme jí to s manželem furt, ale prostě byly levné☹. Ještě jednou díky

paula
17. únor 2007

Holky co rikate na pleny Babylove z drogerie DM? Ja jsem doted kupovala mini a byla jsem s nimi moc spokojena a ted jsem koupila midi,ale jsou asi jeste moc velky, uz me taky protekly. Jinak jsem s nimi mooc spokojena. Takovy maly tip pro ty, co to maji daleko do Teska 😉

macejka
17. únor 2007

paula

já jsem také zkoušela dm plenky 4-9 kg a také jsem s nimi byla spokojená 😀

eleanor911
17. únor 2007

Kristy Happy jsme kupovali v Globusu,ale mě přišli hrozné,tak nevím.

My používali pampers newborn,ale větší už nám nevyhovovali,ani p.play,pak Huggies a samozřejmě fialové Tesco,tyto dvoje teď střídáme podle akce 😉

lucias opravdu nemá smysl jich kupovat tolik,pak nebudou vyhovovat a co s nimi??radši si tedy dejte peníze třeba mimču do kasičky a pak z toho berte 😉 akce jsou opravdu téměř každé 2měsíce,alespoň u nás 🙂

wipaja
18. únor 2007

Používáme plenky babylove...jsou dobré, včera jsme koupili fialové s tesca a ty jsou super.

dashak
18. únor 2007

eleanor911, happy jsou výborné, mají je víceméně v porodnicích, my jsme museli mít 1-3kg, takže to dělá jen happy a pak 2-5kg byly taky dobré. Teď máme midi a ty už jsou jiné - jakoby jiný "střih", takže ty nám taky tolik nesedí, ale ty maličké jsou fakt výborné.
Babylove z DM máme akorát do vody, tak tam se to moc nepozná jestli protečou 😀 a normální jsme nezkoušeli, my máme tesco 10min pěšky od baráku a DM bych musela složitě cestovat.
Jinak já jsem byla extra spokojená s newborn 2-4kg z drogerie Rossmann, ale větší už jsem tam nezkoušela kupovat, bo jsem pak objevila tesco.

luciass
18. únor 2007

tak akce byla na všechny velikosti, takže jsme nakonec koupili pampers mini 3-6 98ks za 359,- 😉 a k tomu ubrousky na kaďák 😉
to s tim do zásoby..., to dělali naši známí, věděli, že prostě bude menší příjem a chtěli mít prostě něco předem nakoupenýho 😉 přivedla nás na to tešící se babička a mě to nepřišlo jako špatnej nápad mít něco dopředu, je jasný, že akce se opakují 😉
papa

berruna
19. únor 2007

holky, můžu se zeptat, jak si ty tesco pleny můžete splést?
já jsem tam včera viděla jen jednu barvu fialovou 🙂 pořád se bojím koupit ten balik, že to budou zrovna ty špatný.. 😀 stály 199Kč, slevněný z 259Kč.

jess
19. únor 2007

berruna,tak to jsou ty dobré 😉 100%

Ty blbé stojí běžně 179,-nebo 176,- tak nějak.Ty lepší jsou myslím víc fialové.

alis
19. únor 2007

Holky, jaký názor máte na pleny Babylove z DM?? Jedna kamarádka je chválí, druhá na ně nadává.......

womann
19. únor 2007

Na plenky nevim,ted mame ubrousky,vylozene spatne nejsou,jenom mne proste ,nevoni' 😝 . S Niveou se nedaji srovnat...

haluskacz
19. únor 2007

Ahoj,
jednorazovky moc nepouzivam, ale kdyz uz, tak mi nejvic vyhovuji plenky Moltex, ktere jsou kompostovatelne. Nechci po svych detech nechavat tuny nerozlozitelneho odpadu, a tak jsem rada, ze existuji i jednorazovky pratelske k prirode. Nejsou belene, takze maji takovou nahnedlou barvu, ale to jim na kvalite nijak neubira. Vyuzivam je ale dost malo na to, abych dokazala posoudit, zda maji vychytane vsechny takove ty veci, jako jestli protekaji (zatim jsem si nevsimla), ani se mi v nich deti nikdy neoprudily.