Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

beruska2x
20. únor 2009

100% v DM a myslim ze v kazde vetsi drogerii + Globus, Hypernova Tesco atd....

minda
20. únor 2009

Já je vídávám v Albertovi, Hypernově, Intersparu.

spetra
21. únor 2009

nám zatím vyhovují všechny co jsme vyzkoušely, jen ne helen harper...

reni7
21. únor 2009

artepeli-jestli sou o ty pepmprs Happy newborn 2-4kg,tak ty sem koupila včera v Tescu 😉

beruska2x
24. únor 2009

holky tu docela chvalily Huggies tak jsem je zkusila ale zklamani, proti Pampers nebe a dudy do tech teda uz nikdy nejdu 😝 😝 😝 😝

nety
24. únor 2009

Nejvíce mi vyhovují Pampersky,dobré jsou i pleny z DM.

artepeli
24. únor 2009

tak jsem obehla DM a Tesco kvuli tem Happy Newborn a nic ☹ napadlo me podivat se primo na stranky vyrobce, tak snad sezenu Hypernove nebo Kauflandu.

Jinak Reni - prave ze nechci Pampersky, ty nemaji vyrez na pupicek. Je to znacka Bella.

matilko
24. únor 2009

artepeli, ja som Happy tiež skoro nikde nevidela, nakoniec sa mi ich podarilo zohnať na MMB. Mala som ich v pôrodnici, ten výkroj na pupík bol boží! Nedokážem zrovnať s inými plienkami, ale myslím, že sú fajn 🙂 Akurát dnes malá pustila hodne veľkú nálož a pretieklo to vrchom 😖 Už mám ale posledný kus, ďalšie balenie mám Huggies s medvedíkom Pooh, tak uvidíme 🙂 Inak látkujeme a s tým nie je žiaden problém 😉

smardik
24. únor 2009

matilko happy jsou v hypernově, v kauflandu tam je kupujem my a neměli jsme nejmenší problém. Naopak nám nevyhovují hodně vychvalované fialové tesco

bebulka1
5. bře 2009

já jsem zkusila snad všechny plíny (fixies, happy, huggies, tesko, helen harper....)
pampersky - náš mladej se po nich oprudil, navíc tam měli nějaký kuličky, který zachytávali tu moč a když jsem mu plínu sundala, tak vypadal, jako kdyby seděl na nějakejch šutrech. Pravda měli jsme ty pro starší děti s nějakou tou speciální vložkou proti protečení, ale nikdy více.
U nás vedou huggies premium, určitě ne klasiky, to jsou jen papírovky bez ničeho a protejkají. No a pak hned v závěsu fialové tesko a babylove z DM.

radkar
5. bře 2009

Ahoj, taky se přidám. Já používám nejvíc fialové Tesco plíny. Jsou perfektní a když jsou v akci, tak jsou fakt levný. Huggieskama mi protýkala nohavičkama a Pamperskama zase na zádičkách 😀 . Ale od 7 kilo už maj ty Pampersky takový ty pružný pásky, tak je to lepší.

mispuli
5. bře 2009

U nás taky vjednoznačně vyhrávaj huggies premium

geminis
5. bře 2009

Na prvním místě jsou to fialové Tesco plíny, ale ty v zahraničí nedostanu, takže na druhém místě jsou to babylove z DM drogerie. Ostatní se nám neosvědčily, Anička je všechny pročůrala během chvilky...

agness02
5. bře 2009

tak jsem konečně vyzkoušela babylove z DM a zatím jsem fakt moooc spokojená 😎 ,
když jsem u kámošku ty plíny viděla, raději jsem koupila midi 4-9 kg a stačí i když má malej přes 9 kg
takže díky za tip 😉

eatygrenee
12. bře 2009

asi největší úspěch zde mají Tesco plínky a Huggisky koukám 🙂 To jsou pemprsky tak špatné? 😖

vrana
12. bře 2009

Tak nám pampers vyhovují, active baby, s těmi pružnými pásky po straně. Huggies jsou taky fajn, protože mají gumičku na zádech, ale oproti pampers mají zase volnější gumičky kolem nožiček, takže tam často protékala přes noc. Jinak když měla malá období, kdy kakala i v noci, tak to proteklo vždycky a bylo úplně jedno, co měla za značku plen. Šlo o to, že během noci, měla plenu nasáklou a tudíž těžkou a když se do toho ještě vykakala, tak to ta plena prostě nezvládla.

Tesco fialové jsme zkoušeli a nic moc, v porovnání s pampers a huggies mi přijdou tvrdé a neforemné. Babylove byly super, ale měli jsme je jen 2-5 kg, 3-6 nám byly malé a ty větší u nás nikdy nemají 😠 . Pak jsme měli i takové žluté z penny marketu, jako šlo to, ale nic extra. Huggies Classic mi přišly podobné jako tesco fialové.

Ale myslím, že každému vyhovuje něco jiného, takže to chce zkoušet a scoji značku určitě najdete 😉 . Jo a ubrousky používáme Nivea Sensitive bez parfemace a jsou super. 😉

minda
12. bře 2009

Taky jsme toho už hodně vyzkoušeli a po zkušenostech střídám podle akcí značky: Huggies Premium, Babydream z Rossmannu a Babylove z DM.
U Pampersek mi vadí ta parfemace, Háppy jsme taky párkrát měli, ale jednou jsem koupila nekvalitní balení, všecny pleny měly uvolněné gumičky u nožiček, takže nám tím pádem všechno protékalo a prosakovalo 😠 , teď už nemám odvahu je koupit. Fialové Tesco hodnotím jako průměr, navíc se dají koupit jen v Tescu a ten zrovna u domu nemáme.

mavaset
20. bře 2009

Čauky mi používáme jedině pampers když se koupí v akci tak to tak draho nevyjde a naprosto nám vyhovujou naší Barborce je 8.5 měsíce a neměli jsme jediný problém. dneska jsem koupila sleep and play na zkoušku nemáte nějaká zkušenost jaký je rozdíl s klasickýma pamperskama?

lena27
20. bře 2009

my jsme nejvíc spokojený s fialovýma Tesco. zkusili jsme i Pamprsky a Huggiesky, ale zůstali jsme u tescových - výborná kvalita za super cenu

iivik
30. bře 2009

Ahoj holky a chtěla jsem se zeptat, možná to tu už proběhlo, ale přiznám se, že jsem nečetla celou diskusi. Jsem v 28tt a nevím, jaké mám koupit plenky s sebou do porodnice a na první týdny domů? Ty Happy newborn nebo ty Tesco pleny? Jinak jsme koupili Pampers 2. Díky moc za rady a odpovědi.

beruska2x
30. bře 2009

1 balik pampers new born sebou doporucuju a pak uvidis jak je mimi velke, bud sedi vel 1 nebo ta same ale na 2 mas tak 2 mesice cas 😉

iivik
30. bře 2009

Berusko2x - díky moc a nevíš, jaké jsou huggiesky newborn?

beruska2x
30. bře 2009

to nevim ja mela ted huggies ve velikosti 4 a nikdy vic je nekoupim, za tu cenu jsou to shity, uplne obyc, jako Tesco nebi Penny plynky, ja kupuji Pampers a obcas na Lidl toujours ale jen tak na kratsi noseni - treba kdyz prebaluju a jde se za pul nebo 3/4 hodky koupat tak dam tu obycejnou..

beruska2x
30. bře 2009

jezi plinky 😅

jeudi
30. bře 2009

tak mi kupujeme pampers ty jsou opravdu nej ,ale taky se pekne prodrazi a ktere pleny me nezklamaly a ani nejsou cenove drahe jsou hellen harper fakt jsou super

beruska2x
30. bře 2009

ja je kupuju v akci jen a vyjdou na 4,2 jedna vel 4 a myslim ze vel 3 jsem kupovala za 2,90 ale i pra babylove z DM jsou super, hodne je holky chvyli, chystam se je zkusit, ale do porodky a na ty prvni 2 - 3 mesice bych nesetrila, to muzes potom, kdyz se neosype a tak tak neni problem dat nejake obycejnejsi 😉

marku
30. bře 2009

Vyzkoušeno máme: Pampers, huggies, tesko pleny a DM babylove,Albert quality.....a kdybych to měla zesumírovat, ani jedny nebyli špatné a u všech zadeček bez problémů, ale nejlíp sedí... pro miminečko Pampers New born a pokračovat DM babylove...DM-káče jsou supersavé za bezva cenu... 😉

mi.fa
30. bře 2009

U nás jednoznačně vedou fixies. Jsou sice dražší, ale fakt super. Občas to prokládám pamperskama a taky se chystám vyzkoušet ty DM-kový babylove. Jinak tesco byly pro mě moc tvrdý a huggies nám neseděly. Víc jsem nezkoušela. Vlastně ještě ty happy...dostaly jsme je v porodnici a byly celkem fajn, ale pak se nedaly sehnat ve větší velikosti.

iivik
31. bře 2009

Tak holky díky moc všem, já abych to nekoupila blbě. Moc jste mi pomohly, fakt. Tak krásný den, dnes u nás svítí sluníčko.

martii07
1. dub 2009

Taky bych se přidala k otázce jaké plenky jsou nejlepší do porodnice?mají ty pampersky otvor na pupík?jde mi o to aby to nějak mimču nevadilo když se mu to bude třít o nezahojený pupíček!díky za rady a tipy