Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

andy24
25. zář 2009

Ahojky
tak i já se připojím.Před 6 lety jsem u dcery kupovala jedině Pampers,Huggies byly hrozný.Tet se to obrátilo. 🙂
V porodnici a pak nějaký čas doma Happy-byly super,pak jsem koupila Pampers-sleep and play ti byly taky dobrý.
Kamarádka mě pak ukecala at koupím Huggies a jsou ohodně lepší než před lety.Nedá se to vubec srovnat. Pak jsem vyskoušela Pampers a ti už nikdy nekoupím,o hodně se zhoršily.Jo a co mě potěšilo před lety jsem hodně kupovala Tesco fialové-už tenkrát taky byly -tet jsou zelené tak ti taky hodně kupujem ale používáme hlavně jenom přes den,na noc Huggies. 😔

spimira
8. lis 2009

Já zatím vyzkoušela jen 3 druhy plínek. Nejvíce zatím malému vyhovují Huggies premium ty jsou skvělé i na noc vůbec neprotečou a dobře i sedí. Když jsem přijela z porodnice měla jsem 2 balíky plenek s DM Babylove newborn, ty byly taky docela fajn. Taky jsem koupila jeden balík tesco fialových plen, ale ty dávám jen přes den, několikrát nám protekly. Měla jsem i vzorek Happy a taky nebyly špatné.

lamarika
8. lis 2009

Zkoušeli jsme nové z teska a možná jsme měli nějakej špatnej balík nebo co, ale vůbec nám ty lepítka nedržely a rozlepovaly se. Shruba první dva měsíce jsme měli pampers a ty nám protíkaly, tak jsme přešli na huggies premium a ty máme doteď a maximální spokojenost 😉 Taky jsme ještě zkoušeli huggies clasic, ale to byla katastrofa.

aponchie
9. lis 2009

ty bile tesco pleny jsou ty nejlevnejsi ne?jednou sem je zkusila a hroznej humus igelitak

kubinkov
9. lis 2009

Protože používám látkovky, tak jsem chtěla vyzkoušet nějaké ekologické jednorázovky. Koupila jsem Alany z DM, ještěže mě jedna vyšla na 3,50 Kč, protože se kvalitou blíží plínkám Ája, které jsem jednou koupila na starší dceru. Savé jádro se sežmolkovalo doprostřed a jsem ráda, že se do nich malý nevyčůral. Už je kupovat nebudu. 🤐 🤐

lamarika
9. lis 2009

kubinkov: chtěla bych vyzkoušet nějaký ekologický plínky, ale moc se v nich nevyznám. Poraď mi prosím nějakou značku a kde bych ji sehnala. Děkuji 😉

helcenka
9. lis 2009

my vyzkoušeli různé plenky, nejvíc nám vyhovují Huggies premium - ty používáme na noc nebo, když někam jedeme, protože úžasně absorbují a nestalo se nám, že by protekly. Jsou trochu dražší, ale když natrefíte na akci, máte balík za necelý dvě stovky. 😉
Ovšem obyčejný Huggies - to je hrůza. Děsný se nám zdály taky Pampersky s heřmánkem. Tam se malej jednou počůral a už aby jsme přebalovali. 😝 Jinak potom nám vyhovují plenky z Billy. Nejdřív jsem se jich bála, ale pak je jednou koupila - a docela dobrý.

kubinkov
9. lis 2009

Jak jsem psala V DM drogerii mají ekoplenky Alana v zeleném obalu, pak jsou Moltex, ale ty neznám. Určitě jsou i jiné, ale já to moc nepotřebuju, tak to neřeším. Pro nás už je látka jasná jednička. 🙂

kozinka
9. lis 2009

Tak já mám vyzkoušené snad všechny druhy plínek a:
pampers: zpočátku docela dobrý, ale čím starší byla, tím více protýkaly ☹
pampers sleep and play: na prd, protekly rychle ☹
hugiess: ty obyč nic moc
hugiess premium: super, drží, neprotýkají 🙂
tesco: dobrá cena, kvalita taky
happy: cena super a kvalita snad ještě lepší, vydrží krásně celou noc a nekloužou dolů 😉

martu
10. lis 2009

tak nám vyhovují tesco pleny(ty fialové), pak Bella Happy Baby a také plenky Clever plenky z Billy

sturnus_vulgaris
10. lis 2009

Jak tak ctu diskuzi, tak co clovek, to zkusenost. Ja jsem zatim vyzkousela tyhle (pro predstavu uvadim v zavorce i porizovaci cenu za ks):

Bella Happy Newborn (3,30 Kč): OK, vykroj na pupicek se hodil.

Fixies Newborn (2,50 Kč): OK, ale koupila jsem je v dobe, kdy z teto velikosti dcera uz vyrustala. I tak ale vydrzely i "naloz" hovinek.

Pampers New baby (3,30 Kč): Nebyly nejhorsi, ale na muj vkus casto protekly zadama, sem tam nohavickou. Byly ji taky brzo male - prestoze se na obalu pise 2-5 kg (myslim), tak uz kolem nejakych 4 kg se ji zarezavaly kolem stehynek. Mela jsem jich ze vsech plen asi nejvic, protoze jsem v akci koupila cca 300 ks. Jsou i lepsi plinky, tak asi 🙂.

Huggies Clasic 2 (2,40 Kč): Po jejich vyzkouseni jsem se v duchu omlouvala Pamperskam New baby. Jednoznacne nejhorsi plenky z tech, co jsem dosud zkusila. Ne ani tolik kvuli vizualnimu dojmu (na tom podle me ani tak nezalezi), ale proto, ze protikaly bokem, a to tak 9 z 10. Bylo mi lito je vyhodit, ale obdobi, kdy jsem pomalu s kazdym prebalovanim musela i prevlekat (zejmena v noci), bych si uz nerada zopakovala.

Babydream Rossman 3 (3,- Kč): Sice trochu objemnejsi a nijak zvlast esteticky zajimave plenky, ale spolehlive, za cely balik se konala snad jen jedna nehoda.

Alana DM (cenu nevim, dobirala jsem podedeny balik, predchozi majitelce nevyhovovaly, ze pry byly moc tvrde a miminko rezaly kolem briska): Podobny dojem jako predchozi (= objemnejsi), akorat sem tam protekly bokem. Nechci je vsak smahem zatracovat, protoze to mozna bylo zpusobeno spatnou instalaci. Kupovat je vsak do budoucna uz nebudu, protoze cena, za jakou se bezne v DM prodava, moc kvalite neodpovida a nepresvedci me ani to, ze jsou ekologicke.

Pampers Sleep and Play 3 (2,80 Kč): Nejprve jsem mela strach z toho, ze jsou dost navonene, ale kdyz je meli v supermarketu v akci jen jako megabaleni, tak jsem je koupila. Zadna alergicka reakce se zatim nekonala, stejne jako nehoda. Takze zatim spokojenost.

Hellen Harper 3 (3,60 Kč): Vyzkousela jsem poprve dnes, ale zdaji se mi pro dceru stale jeste velke (i kdyz udavana hmotnost je od 4 kg a ona uz ma pres 5 kg). Jsou to zatim nejdrazsi plenky, na ktere malokdy vidim slevovou akci, takze pokud me necim vylozene neohromi, spis budu vyhledavat napr. predchozi Pampers Sleep and Play nebo Babydream Rossman.

majdula
10. lis 2009

Jednorazovky nedavam porad, vicemene jen kdyz jdeme ven (coz je ale skoro furt 😀 ). Jinak latkuju. Takze je to tak pul napul.

Pro nas byly zpocatku dobre DM Babylove Newborn.
Pampers New Baby byly sice hezky tenke, paradoxne ale mi prisly horsi, protoze kdyz se posrajdil, tak to protekalo kolem nozicek.

Ted ma prcek 5 kg, takze stridam DM Babylove Mini, Pampers Active Baby a ekologicke Alany z DM. Nevim, prijdou mi jedny horsi jak druhe 😅 Pemprsky mi po pocurani straslive smrdi, citite to taky? Strasny. A ty dalsi dvoje jsou zas strasne hamatny a veliky. Dopotrebuju co mam a vyzkousim neco jineho, zvlast ten puch z pocuranych parfemovanych pemprsek nejak nedavam... 😝

sturnus_vulgaris
23. lis 2009

Musim napsat, ze jsem koupila Babydream (Rossman) Midi podruhé a jsou úplně jiné!!! Bohužel ne v tom nejlepším slova smyslu... Zmizela fajn vychytávka - pružný lem na zádech ☹, naproti tomu jsou až moc pružná ta "zapínátka" se suchými zipy vepředu... Celkově je ta plenka jakási větší, tj. pro cca sestikilovou T. v tuto chvíli úplně obří, že se ani nedá zapnout. Možná ale tohle ocení maminky dětí blížící se horní hranici, tj. nějakým těm devíti kilům.

Teď jedu na Helen Harper trojkách a dobrý, mám z nich podobný pocit jako Pampers Sleep and Play (s nimiž jsem taky spokojená), akorat v nich není na pohmat tolik cítit ta gelová granulová výplň a nejsou tak navoněné. Apropos, často čtu, že se někomu zdají Pampers smradlavé. Asi mám nějaký divný nos, ale nic zvláštního necítím. 😅 Dostala jsem i vzorek Pampers Active Baby a taky nic. Tak nevím. 😕

medvik
23. lis 2009

Momentálně používáme velikost 2. Huggies premium jasná volba. Krásně kvůli těm gumičkám sedí, neprotečou a navíc jsou moc hezké 🙂
Pampers hrozně smrdí a připadá mi, že ani moc dobře nesedí. Pak jsme ještě vyzkoušeli Babylove Mini, ty nejsou špatné. A plenky z Billy jsou zatím moc veliké, i když tam píšou od 3 kg, to by děti měly až k ramenům
😲

aleachim
24. lis 2009

My používaly Alana z DM a byla jsem s nimi moc spokojená. Malé drobnosti jsem jim odpustila s ohledem na to, že jsou ekologické. No, jenže teď je vylepšili tak, že nám 3x za sebou protekly, když se pokakala, takže se vracíme k Huggies premium.

minda
27. lis 2009

Teď jsme dlouho používali Babydream 4 a 4+ z Rossmanna a nemůžu si je vyhachválit, trošku je změnili oproti původním, nejsou tak naducané i esteticky jsou pěkné. Patrik má 11 kg a v pohodě mu sedí vel. 4.
V akci jsem teď koupila Huggies Premium 4+, doufám, že nám ještě budou sedět, oproti těm Babydream jsou menší, tady musím používat 4+.

marketa137
27. lis 2009

Chtěla ybch se zeptat. Čtu ja vám vyhovují huggisky. změnili s nějak. když byl syn malej, te´d mu budou 4 roky tak nám neseděli tak jestli je náhodou nějak nevylepšily 🙂 . my asi zase pojedem v pamperskách, ty nám minule vyhovovali nejvíc 😉

helcenka
27. lis 2009

nám vyhovovují Huggies Premium, ty obyčejný Huggies jsou snad nejhorší pleny, který jsme měli - teda až na ty z Lidlu, po těch se malej opupínkoval a trvalo 14 dní, než se mu to zahojilo.
Jinak je používáme necelý dva roky - teď už to snad taky odbouráme - a za celou dobu se nezměnily, až na obrázkový potisk.

kaleilah
27. lis 2009

DM babylove pro staršího, pro mladší pampers, ale ty minule vyhovovaly tak do vel. 3, pak jsme přešli na DM, teď budu dělat stejně 🙂

florule
28. lis 2009

my používáme Pampers. Měli jsme už i Huggies, ale zdáli se mi takové tuhší. Ale také neprotékaly

alti
29. lis 2009

Každé děťátko snese něco jiného! Dcera měla od malinka Pampers jiné nesnesla bylo hned opruzená. U syna jsem zkoušela různé a zase jsem zkončila u Pampers. Už v porodnici jsem dostala Happy a oprudil se i z jejich vlhčených kapesníčků. Pak jsem začala používat Huggies obyč. zase se oprudil. Po delší době, když nebyl problém u Pampers ani v horku v létě jsem dostala od známých Huggies Premium docela dobře seděli, ale jsou méně prodyšné a tak se opět a po dlouhé době osypal a to už jsem musela léčit opruzeniny. Takže končím se zkoušením a končím u Pampers - aloe vera jsou nejlepší i když gumičky by mohly být pevnější, ale možná proto je v nich prcka jak z alabastru! 🙂

leopolda
4. pro 2009

Ahoj.

Mohu se zeptata,kde se prodávaji Bella Happy.je to jen v určitých drogériích,nebo dostupné všude i v marketech.Díky. 🙂

smardik
4. pro 2009

leopolda bella happy mají v kauflandu a hyperalbertu-zrovna jsou v akci

senja
2. led 2010

Sice pouzivame latkovky, takze zkusenosti je malo. Pouzivali jsme jednorazovky v porodnici, tesne po, na cesty k doktorce a v nemocnici, tedy dohromady tak na jednu velikost jedno baleni.

Uz jsem psala o svych zkusenostech s
Pampers New baby, ze kterych se mi maly oprudil a neustale protekaly zadama 😖
Pampers Premium Care - skvele, zatim nejlepsi. Akorat ten igelitovy pach pampersek mi vazne vadi. Jo, a take zadni cast plenky je nejaka tenka, takze obcas se stane, ze kakani misto aby se vsaklo do plinky je vytlaceno az na zada. Takze mit holku curajici dozadu, tak spokojena nejsem.
Bella Happy - pridelovali je nam v nemocnici. Sice tvrdsi, ale jinak skvele. Bohuzel nam nesedl strih a maly se prokakaval nohavickami.

V pondeli jdu koupit dalsi velikost a pemyslim, zda nezkusim Huggies Premium... anebo zustanu u tech Pampers Premium Care.

senja
2. led 2010

zuzu_z To je prave to, co jsem tu uz kdysi psala s temi Pampers New baby. Slonici jsou super, ale ty nazelenale se zviratky jsou otresne.
Nakonec jsem prisla na ten rozdil: Ty pampersky se sloniky se ted totiz prodavaji pod nazvem Pampers Premium Care (bile baleni) a jsou ve vsech velikostech 😉

tygrous
24. únor 2010

Holky, prosim vas, kolik stoji balik Tesco plinek na zhruba 6kg dite (nevim,jake maji rozmezi kg 😅 - 4-9kg jako u jinych?) A kolik plen je v baliku? My latkujeme, ale na cestu nebo k dr. davam papirovku a do ted jsme meli Babylove z DM na slevove kuponky a velikost 3-6kg je nam uz mala, tak hledam jine, levne a dobre pliny😉

beruska2x
24. únor 2010

tesco plinky stoji 239,- v akci 199,- to mas velikost 3? tech tam bude kolem 60ti myslim 😕

lumixii
24. únor 2010

Tak i já se přidám přidám k diskuzi... taky jsem vyzkoušela mraky druhů plen... a nakonec pro nás jsou nejlepší
Pampers Premium Care, Hugies Premium... ale každému vyhovuje a miminko snese něco jiného..

jijitka
4. bře 2010

Čauky, máte někdo zkušenost s fialovýma Tesco plenkami, vel. 2 ??
Já jsem vyzkoušela žluté Tesco Newborn a celkem mile mě překvapily - dobře sedí, sají, neprotékají ... a cenově vycházejí asi 3,60 za kus. Vnitřek je na omak hodně podobný Pamper prem.care.
Ale velikost 2 a 3 už má ten vnitřek bohužel jiný, takový víc "papírový", tak nevím, jak to bude s kvalitou...

brusinka.pusinka
4. bře 2010

Jijitko já kupuji tesco plenky od narození už používáme 4 a můžu říct že kvalita je pro mě skvělá malá se nikdy neoprudila a ani je neprokakala a nepročůrala 😀 ale už nejsou fialové ale jsou v zeleném obale 😉 A jinak myslím že jsme ze stejného města Jsi z Havířova Viď 😀