Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

mkr
9. srp 2008

tak my začínali na pampers no hrůza ty opruzeniny malá měla až do krve a to jsem přebalovala každé dvě hodiny, do nedávna jsme používali tesco plíny, ale sem tam protečou když má prcek řídkou stolici, teď jsem zkusila z DM babylove a nemůžu si je vynachválit mají vysoký sed okolo nožiček je tam dvojnásobná ochrana proti úniku a a zadělávání lepínky je nejlepší z těch vyzkoušených plín takový variábilní, fakt doporučuji

petrolejka
9. srp 2008

Já používám od porodu jen Pampers, takže nemám srovnání, ale jsem s nimi maximálně spokojená. Opruzeninu Týnka neměla ani jednou.

pec
11. srp 2008

Tak my máme nejspíš univerzální miminko 😀 . Vyzkoušely jsme Pampers (New Born, Active Baby, Slep&Play), Huggies, Happy, Hellen Harper, fialové Tesco a teď dokonce i plínky z Penny a všechny nám vyhovují. Čůrání neproteklo nikdy u žádné (a to nechávám plínku i celou noc a ráno je opravdu dost těžká) a kakání občas ano - ale to by neudržela asi žádná plínka 😅. Opruzeniny jsme zatím neměly, zadeček mažu Bepanthenem nebo měsíčkovým krémem od Weledy. Ubrousky jsme zkoušely také víc druhů a nejvíc se mi líbí Huggies.

hanka.j
12. srp 2008

My střídáme Huggies Premium, Pampers Active Baby a fialový Tesco. Asi neexistuje plenka, kterou by malej nepročůral, ale Pampers nám celkem vyhovují kvůli těm pružným páskům na bocích. Huggies Premium a Tesco jsou hodně podobný. Radši ale koupím ty Tesco, když jsou v akci za 199 Kč za balení.

berunka
14. srp 2008

holky mate nekdo zkusenost s plenkama Fixies? 😉

kubinkov
14. srp 2008

Na první děti jsem fixiesky ráda používala, protože byly jedny z nejlepších, ale teď jsou proti ostatním příliš drahé a o tolik lepší mi nepřipadají. Vlastně vůbec nejsou lepší, nemají pružné pásky a nesají víc než třeba fialové tesco. Jsem fanda fialových tesco. 😉 A ze zkušenosti mohu říct, že čistě kojené miminko, které nejí nic jiného, tzn. tak do šesti měsíců, prokaká občas všechno. Ale s pružným páskem na zádech je to přeci jen lepší. 🙂

lollaj
14. srp 2008

vyzkoušela jsem Fixies, fialový Tesco, nějaký z Lidlu, ale nejvíce nám vyhovují Pampers Active Baby - nikdy nám neprotekly.

makinka.1
16. srp 2008

Zadna! 😀 Pouze latkovky!

maryshka
5. zář 2008

Mne osobne by najviac vyhovoval mix medzi Pampers Sleep and Play a Huggies Premium...Sleep and play su jemne a makke a Huggies premium maju sikovnu gumicku, maly si neobkaka cely zadocek, ale Huggies su trochu "tvrdsie"...este by som chcela vyskusat Pampers Active Baby....to by mohlo byt ono.

daphnei
5. zář 2008

Dobrou zkusenost mam s Babylove , jak pleny dobra savost, ochranne pasky na stranach, vysoky sed, tak i kapesnicky - Sensitive. Bez parfemu a bez alkoholu. Pampers kapesnicky mi pripadaji moc navonene, Hipp ma uplne vse moc navonene 😝
Pampers pleny ok, akorat se mi zda ze maji nizky sed. Anicka je mela vetsinou jako bokovky 😀 😀

maryshka
6. zář 2008

No, pocula som, ze plienky babylove si mamicky velmi chvalia. V nasom malom mestecku otvaraju DM onedlho, tak ich urcite vyskusam. Pampers maju skutocne nizky sed, pouzivame velkost 3, syncek ma 6 kg a vzdy ich ma pod pupikom asi tak dva cm. Utierky na zadocek babylove tiez nepoznam, mne vyhovuju Nivea Soft and Care alebo Nivea Pure. Pampers su fakt desne, hlavne sleep and play, ktore su take navonane, az su lepkave a neprijemne na dotyk. Vlastne vsetky papmers okrem sensitive, tiez este ujdu. Tot moj subjektivny nazor.

neelli
9. zář 2008

Tak my používáme fialové Tesco plínky a jsme maximálně spokojení - dobře drží, neprotečou, žádná alergická reakce, opruzeniny atd., přijatelná cena. Používali jsme i Pampersky, ale nebylo to ono - 1 a 2 byly OK, ale 3 dost rychle protečou, resp. sáknou mezi nožičkama... Stejné zkušenosti mají i moje kamarádky, ale je fakt, že všechny máme kluky, tak nevím, jestli to nehraje nějakou roli...?

kacka.va
9. zář 2008

neelli: já mám holku a pampersky nám od velikosti 3 taky vůbec nevyhovujou. 😉

cerstvamama
9. zář 2008

Nám nejvíc vyhovují plenky Huggies a ubrousky Babylove nebo ještě lépe Johnsons s aloe vera.

smardik
24. zář 2008

holky jaké jsou pleny happy? jsou ten v hypernově a koukala jsem že nowborn mají výstřih na pupeční pahýl tak že by byli super do porodnice?

možná to tu někde je ale nechce se mi to číst celé

kubinkov
24. zář 2008

Happy jsou docela slušný. Takový silnější proti ostatním, pro to nejmenší mimi se mi víc líbily Pampers, přestože vystřižení na pupík nemají. To není tak nutné, podle mě. 🙂

smardik
24. zář 2008

kubinkov nutné to ale určitě není ale na škodu taky ne, chci jen nowborn pak mám koupené eko a pokud budou malému vyhovovat tak chci používat jen ty

kubinkov
24. zář 2008

S eko nemám zkušenosti. Na těch Pamperskách mi vyhovovala "síťka", která hezky oddělila řídkou stoličku od zadečku a mimi se nemuselo tolik čistít a omývat. To Happy neměly, ale špatný nejsou.

smardik
24. zář 2008

já osobně taky nemám s eko zkušenost ale vím že si je maminy chválí že se po nich mimča neoprudí tak uvidíme a když tak koupím hned jak bude možnost do zásoby protože jsou drahé ☹

kubinkov
24. zář 2008

Mě na těch eko popravdě odradil za prvé vzhled plínky, měla jsem pocit, že je nějak špinavá, a za druhé cena. Já mám dobré zkušenosti s fialovými tesco a teď Toujours z Lidlu, malý se mi v žádných neoprudil. Co je ekologické musí být i ekonomické, jinak se o ekologii v žádném případě nejedná. 😔

smardik
24. zář 2008

kubinkov u nás stojí 450, z německa 300 tak to zas taková hrůza není 🙂

schnek
24. zář 2008

smardik, u nás seženeš eko Alana v DM cca za 300,- a nebo Moltex 450,- na netu a nebo v Německu Alany za cca 8 euro a Moltex za 10 euro 😉

schnek
24. zář 2008

a oboje jsou dobrý 😉

smardik
24. zář 2008

schnek mám Moltex za 300 🙂 až domů tak to jde 🙂

kubinkov
25. zář 2008

Všimla jsem si, že v Německu Moltex stojí stejně jako ostatní plenky, ale jezdíme tam jen jedou za rok, tak si plenky kupuju tady. 😒

smardik
25. zář 2008

kubinkov mi je vozí jedna paní 🙂 vždycky to jde nějak zařídit

janaboris
26. říj 2008

My používali pampers sleep and play,pak clever z billa a teď máme hugies,všechny jsou dobré.Řekla bych že v dnešní době jsou všechny papírové plenky na tak dobré úrovni že už rozhoduje pouze cena a množství plen v balíku.Igelitové nekupuji v žádném případě.Tesco jsem měla jedno balení a malej mi je dostkrát pročural mimo plenku...

janaboris
26. říj 2008

Jo a aji babydream z rossmann jsou dobré🙂

evicka7
21. lis 2008

když jsme jely ještě ve hnuskách, tak dobrý byly DM Babylove a Happy, ale látkovky jsou látkovky

annynka
9. pro 2008

ahoj, tak já už jsem zkoušela:
huggies- ty jsou super, dobře sajou, mají vzadu ten natahovací pás a příjemné na dotek vevnitř teda..
huggies classic- no ty jsou celkem ok, ale nemají vzadu ten pás, takže, když mělá malá ještě vaječinu, tak to dost často vyjelo nahoru..
pampers sleep and play- jo ty jsou super! Jsou teňoučké, ale dobře sají, velmi příjemné.
normal pampers- tak v těch pojedem až do konce, plus to budem střídat se sleep and play..
no a fialové tesca- tak to je humus!!! Zkusily jste někdy sáhnout na tu stranu, která se dotýká prdelek?? takové tvrdé a ostré, no dala jsem je Ani, když došly pamprdy a šly jsme jen do obchodu pro nové, když jsme šly domů, tak už byla protivná a když jsem ji rozbalila, měla bobek pipinku rozedřenou do krve!!! a byla celá červená! no hnus! takže u nás Tesca ne..