Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

lura
11. črc 2010

Holky, chci se zeptat na Tesko plínky zelené = essentials. Všimla jsem si, že u velikosti 4 mají dva druhy. Normální 4 a pak ještě 4+. Ty 4+ jsou na noc, nebo prostě pro větší mimčo, když je tam větší rozsah váhy (7-14 kg)?

dadka2
13. črc 2010

Tak u nás vedou pampers premium care a pampers active baby, malý nikdy opruzený nebyl, asi k tomu naštěstí nemá sklony. Sleep and play mi tak smrdí a huggies se mi zdají tvrdší.

jitulisek
3. srp 2010

Souhlasím s dadkou. U nás jsou také číslo Pampers premium care. Jsou krásně měkounké a hlavně nejsou napuštené parfémy. Akorát jsou dražší, protože čím větší balení, tím méně plenek a cena je samozřejmě pořád stejná. A bohužel nedělají magapacky jako u jiných pampersek. Active baby vel. 3 taky nejsou špatné, nikdy jsme je nepročuraly (ani v noci),ale jsou hrozně parfémované. Sice se neoprudila,ale slyšela jsem,že je to nevhodné stejně jako třeba parfémované slipové vložky. Huggies classic mi přišly hrozně tvrdé. Na začátku jsme zkoušely i babylove vel. 2. Nebyly špatné,ale podle mě jsou silné a když na to máte ještě dávat plenku na kyčle,tak to je pak zábava oblékat nějaké dupky. Teď bych chtěla vyzkoušet Huggies premium, jestli jsou dobré. Nevíte někdo, jestli nejsou taky tak tvrdé jako h. classic? Abych je nekupovala zbytečně. 🙂

xkacatkox
3. srp 2010

@jitulisek já za sebe můžu říci, že jsme s Huggies premium moc spokojení, neprotékají, ale nevím zda se ti nebudou zdát tvrdé ve srovnání s pampers premium, nám vyhovuje obojí, ale huggies máme raději, hlavně, že vydrží celou noc, narozdíl od pampersek, ty se nám po 6 hod vždycky pročuraly 😒

neumisa
3. srp 2010

pro staršího syna jsem používala Huggies (ale to už je dávno ☹ ), mladšímu dávám babylove z DM a jsem velice spokojena, v klidu vydrží celou noc, ještě nám neprotekly. A nejsou moc drahé.

baca
3. srp 2010

No to je zajímave - já jsem teď koupila ty z DM, protože zrovna neměli naši velikost Alan a byla jsem velmi zklamaná. Přijde mi, že je to na omak mokré už po prvním počurání. A to nejsem nijak zhýčkaná super značkami. Používám látkové plenky, takže jednorázovky mám jen občas, ale dávám je na noc. Vyzkoušela jsem Tesco - ty byly super, bohužel pro mě Tesco z ruky. Rossmann i Droxi - vše šlo, ale ty DM už nikdy.

stylly
3. srp 2010

určitě pampers sensitive a active 🙂

minea
26. říj 2010

Znáte některá pleny GAGA z Teska? Jaké jsou, máte je vyzkoušené? Třeba v porovnání se zelenými Essentials.

bufina
26. říj 2010

@minea Já si myslím že budou úplně stejný, jen to přejmenovali. Předtím než byly ty zelený Essentials, tak byby fialový atd. Navíc co sem viděla tak mají jako potisk ty chobotnice, nebo co to je a to měly ty fialový...

jijitka
26. říj 2010

@minea zkusila jsem je koupit, jsou jiné než Essentials. Zdají se o něco užší a určitě trochu delší, mají jemnější vnitřek, zadní část je pružnější. Ale po zapnutí se kolem nožiček vytvoří takový divný "volán" 😀 No, nic moc ....

hojda
26. říj 2010

@jitulisek já kupovala ty pamepers prémium cara za 169,-, takže to bylo opravdu za hubičku🙂, teď jsou k sehnání za 209,-.

jitulisek
27. říj 2010

@hojda Fakt ? A můžu se zeptat kde ?

slavkah
27. říj 2010

zkousela jsem nekolik ruznych plen a nejvice mi vyhovuji pampers active fit

lenulab
11. led 2011

ahojky, tam nám nejvíc vyhovují pampersky premium care, jsou ale dražší takže jsme přešly na sleep and play a ty jsou moc super, zatím vůbec neprotekly 😉 huggies vůbec protože jsou hoodně veliký a naše princezna z nich vypadávala 🙂 jak tady čtu tak vám vyhovují tecso plínky, to jsem vůbec netušila, že mohou být tak dobré...ani jsem je nechtěla koupit na vyzkoušení, protože jsem myslela, že jsou na prd...Takže vyzkouším! 😀

svatule
13. črc 2011

ahoj holky, obnovuji téma s dotazem. Používám látkové pleny, ale třeba na ven, nebo k lékařce mám papírovky, a teď řeším problém, jakou velikost koupit. Malá má cca 7,5kg, kupuji v DM buď alana, nebo babylove, těch 50 ks mám na cca 1,5měsíce. A teď nevím, zda už jí koupit pleny 7-18kg, nebo pořád ty 7-9kg, nemáte někdo zkušenost, jak jsou velké ty větší?

crca
13. črc 2011

@svatule já kupuku v DM ty Babylove-sice máme plíny jen na noc,ale i tak beru těch 7-18kg a vážíme cca 12kg,ono záleží jak se ti to zapíná 😉

svatule
13. črc 2011

@crca takže nejsou nějaké obří? mám strach, aby to malá nepročůrala a zase tím, že je většinu dne v látkových, eventuálně nahatá, tak nechci aby mi ten balík zbyl nevyužitý, tak to asi zkusím ty 7-18

altche
13. črc 2011

Svatule, sympatizuju s Tebou, taky používám látkovky a na cesty Alany, klidně kup ty větší, 7-18, naše malá má cca 7 kg a jsou ok🙂

crca
13. črc 2011

@svatule pokud ti stále vyhovujou ty menší tak je používej dál,každopádně malá bude růst,tak je využiješ kdyžtak později 😉

svatule
13. črc 2011

@altche
@crca takže zkusím už ty větší, právě, že tím, že jich nespotřebuji tolik, tak jsem měla strach, abych je pak nevyhodila, do těch větších se určitě vleze i v roce 🙂

crca
13. črc 2011

@svatule nám jsou 2 😀 a vlezeme se 😀

lennetfrigg
12. bře 2013

Ahoj holky, ja požívám pleny různých značek... dá se říct, že to co je v akci, ta kvalita mi příjde celkem srovnatelná. Teď jsem ale koupila Pampers Sleep and Play a už teda nikdy. Malá se po nich celá osypala!!!!! Měli jsme je už dřív a bez reakce a teď, no hrůza☹

speedygon
19. bře 2013

Tak my vyzkoušeli všechny možné a jednoznačně nejhorší jsou Sleep and Play, které většinou protekly. Sice jsou lehounké a tím i prodyšné, ale co do praktičnosti jinak naprd. Nejvíce jsme nakupovali Huggies Premium, když byly v akci nebo přes jeden e-shop a spokojenost. Ještě jsme vyzkoušeli Pampers Active baby a Premium care(už nejsou tak jemné,jako bývaly a divně jsou cítit),Huggies Classic. To je z těch značkových asi vše. No a ze značek řetězců jsem brala např. v Lidlu,Kauflandu,Tescu a Albertu..žádné z neznačkových vysloveně nezklamaly, jen jsem proti těm plenám s igelitovou fólií, protože pokožka miminka nemůže pořádně dýchat. Naštěstí se malá nikdy z žádných plen neoprudila, ale jak jsem psala: igeliťáky už raději ne, pokud by nešlo o koupi neúmyslnou...Teď čekáme další a do začátku tu mám 2 balíky Pampers Newborn(žlutý obal) a dnes jdu ještě na sraz s paní, která mi prodá 2 balíky Helen Harper. Tak doufám, že nebudu z Helenek zklamaná, ale vzhledem k ceně(64 plen za 100Kč) bych to překousla, pokud by se mimi tedy vyslveně neosypalo. A myslím, že to tedy nejsou igeliťáky(doufám)...

andreahan
2. kvě 2013

Absolutně nejhorší pleny- Pampersky, jinak jsem spokojená se všemi (Huggies,ale i obyčejné lidl,Tesco,Babylove)...Pampersky jsou PŘÍŠERNOST,jsou prostě MOKRĚ po hodině,děti z nich opruzené a nakonec se z nich ještě odchlipuje jakási sít´ka ala stoleté vložky....nechápu to!!!Jakto,že to někomu vyhovuje?Já tedy nikoho neznám,kdo by s nima byl spokojen,ale tady to čtu...myslím,že ty Newborn byly jen hrozné,ale tyhle Premium Care bych tedy už nechtěla ani zadarmo!!!!Nejvíc kupuju babylove- a ještě máme hezké krabice na skladování čehokoli..... 🙂

petrusew
2. kvě 2013

@andreahan Absolutně souhlasím. V porodnici jsem měla Huggiesky. Později pampersky, ale byly hrozné. Navíc mi šíleně smrděly! Jak došla zásoba, dala jsem na radu kamarádky a šla do Babylove. Používáme stále a jsem spokojená. Malá není opruzená, plenky vydrží poměrně dlouho. Nám celou noc.

duracell79
2. kvě 2013

U nás jedině Pampersky Active Baby, látkovky a nejlépe běhat bez 🙂. Vyzkoušeli jsme ledacos. Pampers Sleep & Play - nepružné. Tesco (modré) - hrozně tvrdé a veliké olemování kolem nožek, ale nikdy neprotekly, Huggies - nejhorší plíny, co jsme kdy zkusili, tu cenu absolutně nechápu, protékaly všemi směry a byly jak prkno. Babylove - hrubé, tvrdé, nepružné, cena za nic moc kvalitu vysoká. Toujours - celkem šly, ale také tvrdé a cena tedy za obyč plíny vysoká. Babydream plenky - taky celkem šly, myslím, že neprotekly, nevyhovoval mi obrázek, který neurčoval střed plínky. Wickies - DĚS!! Ani zadarmo. Na noc jsem vždy dávala jedině Pampersku. Každému dítěti vyhovuje něco jiného 🙂

ckei
2. kvě 2013

U nás též absolutně nejlepší Pampersky, díky super funkci a fakt perfektní pleně má malý spotřebu max. 5 plen denně, nedám na ně dopustit. Nikdy žádné opruzeniny, velmi dobře sajou....Naopak totální propadák a nejhorší pleny na trhu, dle mě, Babylove a Huggies - to je teda tragédie s velkým T!!!

duracell79
2. kvě 2013

@andreahan Mokré?? Já tedy ani nepoznám jestli se malá po probuzení už vyčůrala, bo jí mám dát na nočník 🙂. Jako jediné jí vydrží celou noc a nikdy neprotekly. Všechny ostatní pleny alá "prkno" se za mě s Pamperskama nedají vůbec srovnávat 🙂. Ale každému vyhovuje něco jiného 🙂 A z Pampersek máme také užitečné krabice 🙂

andreahan
2. kvě 2013

Já to taky nechápu,jak to může někdo chválit a někdo nenávidět,za mně teda normálně nacucaný,na ždímání!!!!

ckei
2. kvě 2013

@andreahan malej má v noci Pampersku i 12hodin (v noci nepřebaluju, spí celou noc) a sice je načůraná, ale vnitřní povrch suchý, totálně bez problémů.