Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

pucik
16. lis 2007

nám se po pampers ubrouscích udělala opruzenina, řekla bych, že do toho zbytečně cpou všelijaký parfémy krémy a bůhví co , sice mají snahu se odlišit a udělat to lepší, ale mimča jsou moc jemná na všelijaké ty přípravky 😉

bielanevesta
16. lis 2007

My jedine obrúsky Pampers Sensitive 🙂 na tie nedám dopustiť 🙂 A že sme ich vyskúšali...

pucik
16. lis 2007

no jo, je vidět, že každý mimčo je jiný, námnejvíce vyhovovali ty z dm babylove, taky jsem jich vyzkoušeli dost i ty tesco nebyly špatný 🙂

bielanevesta
16. lis 2007

Tesco práve u nás vobec nie 😒 Malá bola po nich osypaná a zle to utieralo...takisto huggies nie...no každé mimčo je iné a niečo iné znesie 😉 🙂

jck
16. lis 2007

Ahoj mamči,
přidávám taky svojí zkušenost, já používám hugiesky, jsou sice dražší ale nejlepší, vyhovuje mi ta gumička v pase. Taky pempers, ale ne Sleapandpley (nevím jak se to píše) ty jsme pročůraly na to šup.

už jsem vás tady párkrát četla a koukala jsem jak chválíte Tesco plínky a je to tady zase, jak píše andílek zase to obsahuje ňáky neřády 😖 já jsem je nezkoušela a opravdu ani nebudu

ubrousky používám Pamper Semsiteve a jsou super, vydrží krásně vhlký dlouho a nic nám nedělají

Pěkný den, papa

makelka
16. lis 2007

Ahoj, tak já používám většinou Tesco plíny - i když teda jak píšete, že to obsahuje jakejsi bordel, to je fakt něco. My s nima ale nemáme žádné problémy, a zatím mi vuhovují nejvíce 😉 Teď jsem ještě koupila Pampers Sleep and play a ty jsou fakt šílený, malej je věčně pročůranej, a to měníme i co hodinu 😠 takže ty už nikdy více 😠 😠

Jinak ubrousky používáme Babylove z DM, nejsou parfémovaný, protože jinak se mi po všech osypal, Pampers jsou sice fajn, ale moc parfémované, na náš zadeček 🙂

majka07
16. lis 2007

Nám vyhovují Pampers baby aktiv, teď co jsou nové vylepšené je jsou ještě lepší. Sleep dáváme na noc, neprotékají nám, sice se mi to stalo párkrát na začátku, ale za prve jsem měla špatnou velikost a za druhé jsem to špatně upevnila, ale už problémy nemáme 😉

gandy
16. lis 2007

Vlhčené ubrousky používám Pamprs sensitive a teď i ty babylove a jsou dobré. I když doktor říkal že tyhle vlhčené ubrousky jen když se někam jede, jinak doma nepoužívat, holčičky pak mají gynekologické problémy. Tak se snažím používat od babylove ubrousky suché a když je hodně pokakaná, tak teprve ty vlhčené. I v porodnici to nedoporučovali. 😨 🤐

mysulka
18. lis 2007

Holky a na kolik Vás tak vyjdou Huggiesky, když jste jim na 100% věrné? Nechci působit jak nějaká frfňa, ale pokud to bude možné, tak bych ráda zůstala u nějakých takovýhle, jak říká moje tchýně, "značkových" plenek. I když to jsou pampersky taky a jak tu čtu tak spokojenost s nima je tak 50%, ale tak každé mimčo je jiné, nu 😉

denousek
18. lis 2007

ja chci taky kupovat znackove....to urcite....!!taky jsem slysela za pampersky sou na prd...ale ted mi sestrenka streli bylik ptz jeji mala uz z nich vyrostla tak je zkusim ale jinak mam nachystane huggies 😉

nissanek
18. lis 2007

Ahoj, tak ja ted pouzivam 100% Huggies. Ze zacatku jsem zkusila o pampers new baby, ale huggies jsou opravdu lepsi, hlavne ta gumicka vzadu.

Mysulka, 80 Huggiesek koupis tak kolem 300 a na den pocitej ze zacatku tak 8-12 plen. Mesicne tak 900-1300.

mysulka
19. lis 2007

Nissanku, moc děkuju, to není zas tak hrozný pro náš rozpočet, tak snad budou vyhovovat. Jak jsem to tu četla tak na ně nadává fakt tak jen 10% uživatelek, tak snad bude vše O. K. 😀

kaaterinkaa
19. lis 2007

Můj Alešek je zatím odolné miminko, jestli je plenka za 3,50Kč nebo 8Kč je mu jedno a já dokud nebude mít problémy se zadečkem, budu koukat na cenu a akce, ale nejlepší jsou dle mě pampers, ty fakt nemůžu hanět, ale dm, rossman a fialové tesko jsou levné a super též. Každé miminko je jiné, takže asi zkoušet a uvidí se

spree
19. lis 2007

Ahoj,my jsme používaly Pampers 1,2 a od 3 už kupuji jen fialové Tesco. Nedám na ně dopusit!

lennis
19. lis 2007

Ahojda, jsme na Huggies Premium a na noc Babyactive od Pampers, v akci jsem nakoupila Sleep and Play Pampers, ale malej se nám z nich hooodně opruzoval, zůstávaj vlhký na povrchu, Huggies ne. Myslela jsem, že to finančně bude mnohem více náročný, ale nepřijde mi to. Kupuji balení kolem 300,-Kč a myslím, že finančně se to nevyrovná tý pohodě, nedovedu si představit v noci několikrát vstávat a přebalovat ho a pak po nocích žehlit, furt někde namočený plíny, no děs běs.

danullinnka
20. lis 2007

Ahoj Lennis,my máme taky Pampers,ted máme sleep and play a malý se vůbec neopruzuje ani mi nepřijdou vlhké,má ji celou noc a v pohodě.První syn taky vyrostl na pamperskách a taky bez opruzenin.
Holky,a ty Tesco plenky vás neodradily?Viz.televizní noviny???

mysulka
20. lis 2007

Ahojky, no právě, že mě to odrazuje, i když kamarádka mi je taky doporučovala a proto než to riskovat, tak raději ten klidný spánek a "značkové" plenky. Ale jak se tu už několikrát řeklo, raklama a značka nezaručuje 100% úspěch, škoda 😠

navi
20. lis 2007

Ahojky, ono je asi nejlepší, aby si každá maminka vyzkoušela, který plíny budou jejímu drobečkovi vyhovovat. Mě třeba jinýma vychvalované Huggis Premium moc zklamaly.Jsou mezi nožičkama dost úzký a hned první plínku nám Luky prokadil, ale co mě dostalo úplně, tak že se mu podařilo jednu i pročurat a to ji neměl ani hodinu. To se nám ještě nestalo u žádných. Zkusili jsme i ty fialové Tesko, jsou super, ale taky mě odrazují ty zprávy v tv. Pampers ujdou, nejlepší asi byly New born. Jinak nám se moc líbí pleny Happy, kvalita i cena 😀

natalien
20. lis 2007

My používáme jedině Huggies Premium a fakt jsme s nimi spokojeni. Chtěla jsem vyzkoušet plenky z DM Babylove a včera se Nellince podařilo si hodit kakánky až pod lopatky 😕 Takže jsem dnes opět koupila "naše" Huggiesky a jsme opět v poho 🙂

bielanevesta
23. lis 2007

Tak ako som bola doteraz s Huggieskami spokojná tak sa musím posťažovať 😒 Malá sa iba trochu vyciká a už sa stalo, že dva krát pretiekli 😠 No dúfam, že téo nebude pokračovať 😝

schnek
23. lis 2007

Tak mě zklamaly nové Fixies. Ondra je pročůrá jako nic ☹ ty staré byly super, ale teď... 😖

veronique83
23. lis 2007

Ahoj mamči, my jedeme od narození jedině na babylove z DM. Občas jsem zkusila něco jiného a vždy se vrátila tady k těm. Z Huggies mu smrděl pindík a z pampersek byl opruzenej. Malej je v nich jako v bavlnce 😀 😀 😀

dajuli
23. lis 2007

My používáme plenky Huggies a jsme moc spokojeni, žádné opruzeniny ani pročůravaní, to samé u nás platí i u vlhčených ubrousků Huggies Pure, nejsou sice nejlevnější ale nemám strach Julince s nimi občas přetřít i tvářičky, s těmi parfémovanými i když značkovými bych to raději neriskovala. Ale to jen proto, že se nám v rodině vyskytují různé ekzémy, tak nechci zbytečně dráždit její pokožku.

vrtule83
23. lis 2007

Dnes jsem na noc zkusila dát háppy a přijdou mi děsný, vůbec nesedí jsou nám hodně široké a krátké. Jsem zvědavá co ráno jestli vydrží.

aponchie
23. lis 2007

no moje zkusenost je asi takova ze ty fialove tesco plinky pro nas byly super,ty tesco bile jsou vylozene nouzaky pac me ten igelitovy povrch nebyl po chuti co se tyce prodysnosti,pampersky jsou super ale dost drahe,huggies vubec nevyhovovaly,a jinak pampers sleep and play nam mala procurala v momente spis jak byly nasate tak jak sedla treba rachlo to a vyteklo ven,jinak ty hypernova a albert hlavne jsou silene co se tyce pasku na lepeni,jeste mozna fixies ale to uz je dost drahe

protea
23. lis 2007

My používáme Huggies nejradši máme ty Clasicc protože mají nejlepší lepítka.
Jo a po Fixies z lekárny jsme měly vyrážku.

womann
23. lis 2007

Nam nejvic vyhovuji Pampers-ale ty klasicke.
Ty z levnejsi rady sleep and play ne.Jinak nemyslim,ze by byly Pampers zas az tak drahe,je to asi mesic,co je meli v Tete v akci-s kartickou za cca 360 Kc-jumbo pack-tzn.velike baleni.Tak jsme udelali zasobicku 🙂

r123
23. lis 2007

tak já jsem vyzkoušela všechny a nejvíc nám sedí tesco plýnky ty fialové!jinak pampers jsou unás naprosto odepsané a ještě i helen harper.nevadí mi ani fixies!nebo huggies!ale tsco vedou!i cenově!!

kombloudek
30. lis 2007

Achojky..nejvíce se mi osvědčily pleny tesco a potom babylove(dm-drogerie),pak ještě babydream(rossmann),je to všechno podobný materiál,cenově v poho a zatím mi ješte neprosakly jako nekteré drahé(sleep and play).Z těch lepších značek jsou to huggies newborn..