Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

martinape
10. bře 2010

Ahojte. Příspěju taky svojí troškou. Jsem asi krkavčí matka, ale nám maximálně vyhovujou igeliťáky wickies z kauflandu. Jen na noc dávám pampers sleep and play (ale hrozně smrděj). Asi máme odolnou prdýlku.

beruska2x
10. bře 2010

kdyz vam vyhovujou.. 😉

me vozi plinky kamaradka, dela tam ve fabrice, maji treba posunuty obrazek nasikmo a je za 2kc kus 😉 jsou to prave ty Tesco, pro PL delaji DADA premium, Fixies - no hafo znacek se dela na 1 lince a maminky to ani netusi, jen daji jiny potisk 🙂

cimlik
10. bře 2010

Tak já je zkusím a pak dám vědět. Jen bych vás chtěla ještě poprosit o radu. Jaké mají velikosti? Ostatní značky kupujeme 9 - 18(20)kg. Tesco má tuto velikost nebo 7 - 18kg a pak až nějaké velké. Bude je totiž kupovat manžel, tak aby věděl, co koupit. 😀

beruska2x
10. bře 2010

jee to jsou 4 ne? ty vahy jsou podobne nebo 4+ podle toho jake vam sedi...

cimlik
10. bře 2010

zkusíme 4+, díky 😉

pukanka
11. bře 2010

Ahoj holky, pročetla jsem vás důkladně a vůbec z toho nejsem moudrá.....čekáme mimi a nerada bych mu hned způsobila opruzeniny po narození.....tak co mám tedy pořídit....já jsem slyšela o dobrých Newbornech od Fixies (ale ty jsem nikde v obchodech neviděla, jen na netu) a o Huggies......jaké máte zkušenosti s plenkama pro mimča hned po narození? díky 🙂

kaa
11. bře 2010

Pukanka- každé miminko je jinačí a má jinak citlivou pokožku, já jsem si nakoupila dopředu několik různých balíků plínek a zkoušela jsem. Naštěstí Kuba není na nic alergický, takže teď vybírám podle toho, které se mi víc líbí - co se týče pásků, materiálu, savosti. U mně jsou na prvním místě Pampersky.
A v porodnici jsem měla Fixies, byly tež dobré a objednala jsem si je v lékárně.

cimlik
11. bře 2010

pukanka - to je zmatek, co? 😀 Nejlepší je koupit si od každého druhu 1 balík a zkoušet. Já jsem byla hned po narození nejvíce spokojená s Huggies, Pampers a Babylove z DM. Zkoušela jsem i Happy, ale ty nám vždycky protekly - ale zase pro větší miminko si na ně stěžovat nemůžu. Takže prostě budeš muset zkoušet. Co vyhovuje 10 miminkům, nemusí zrovna vyhovovat tomu tvému.

Jinak včera jsme s úspěchem koupili ty Tesco plínky 4+. V. pěkně padnou a zatím vyhovují. 😉 😎

p.e.t.u.l.k.a
11. bře 2010

Ahoj holky tak já už od porodnice dávám Pampers , měla jsem balík sleep and play a smrděly mi a jiné než pampers ani nekupuju, žádné opruzeniny ani vyrážky nemáme 🙂

pett7
11. bře 2010

Ahoj, tak my používáme Pampers active baby a huggies premium ty jsou suchší ale pampersky jsou lepší v pase. máme i sleep and play ale ty mi hodně smrdí. Smrděly mi i jedny huggiesky už ale nevím které to byly.

pukanka
11. bře 2010

Holky dík za tipy 😉 🙂 já bych to viděla na Figies, Hugies premium a Pampersky.....vyzkoušíme a uvidíme.

ivulacek1
11. bře 2010

Z papírovek používáme z DM Babylove a taky ekologický Alany a jsou v pohodě... Alany dávám spíš, když vím, že to není na dlouho, občas protekly, ale žádná hrůza... mám je ráda, že jsou eko a nejsou v tom ty sajrajty, co v pampers atd.

pikusa
12. bře 2010

Ahoj...tak když byl mates malinkej tak DM babylove a ted Pampersky....
Pampersky mi pročůrával dřív a ted v pohodě---celou noc vydrží.

dainka
13. bře 2010

kamarádka má třetí dítě a u všech po narození alergická reakce na pampers.v porodnici a jediné stopro byly ty huggís .já mněla taky huggís 2-5kg pak 3-6 ...prostě prdílka vístavní k zulíbání .to je zas naše vychytávka 😎

dainka
13. bře 2010

oprava -prdýlka 😀

martanek.mc
13. bře 2010

Ahoj,
my jsme vyzkoušeli hodně značek, ale nejvíc nám vyhovují Pampersky. Jsou nejměkčí a vydrží celou noc bez protečení. Vydrží celou noc a ráno je plínka totálně pročůraná (dokonce jsem je i vážila - až 360g 😵 Prdelka bez opruzeninek k zulíbání.
Překvapily mě Huggies Classic, sice jsou tvrdší, ale v akci se dají koupit hodně levně a jsou taky O.K. Jo a Pampersky Sleep and play taky super.
Naopak Happy, Fixies a Tesco se nám neosvědčily. Tolik můj názor na plíny.
Hezký večer...

misi78
15. bře 2010

My mame nejradsi pampersky jsou krasne meke a vydrzi fakt do rana, zadne opruzeniny. Huggies taky jdou ale maly ma silnejsi stehna a jsou mu trosku mensi kolem stehen a vetsi uz by mu byly moc velke. Tesco ani nahodou jsou tvrde ☹

beruska2x
17. bře 2010

http://www.huggiesclub.cz/script05/shopping.asp...

tady je rozpis akci na Huggiesky 🙂

kgnm
21. dub 2010

kde se vyrabeji Huggies?

maceek
22. dub 2010

Taky přidám pár poznatků:
od narození se osvědčily Pampersky (Nww born vel. 1,2, dále active baby-vel.3).
Dál jsme zkoušeli Huggies - s med.Pu - ty nám neseděly, protékaly.
TESCO - bílý obal s modrým pruhem a obrázkem dítěte na přední straně:dobře sály,nízká cena, ale jinak hrozné-igelit navrch,zapínací pásky strašné - prostě omyl a nikdy více.
TESCO-zelené-velmi pododobné Pampers,i velikostně, pruzné gumyičky, navrch netekaná tex.dobrá savost - ty vyhovují a jsou za dobrou cenu - uvidíme,zda i větší velikosti budou sedět,tak je to můj favorit.
Jinak zatím žádné opruzeniny ani alergické prodráždění.

akcull
22. dub 2010

Ahoj,
nám od narození nejvíce vyhovují Huggies classic, hlavně kvůli materiálu ze kterého jsou udělané, ještě jsem zkoušela Pampersky, ale nakonec jsem se raději vrátila k těm Huggieskam
Zkusila jsem taky koupit plenky Tesco, když si je hodně maminek chválí, asi jsem to netrefila, jsou to 5 junior, takové fialové, vepředu bílé s fotkou dítěte. Tyhle jsou docela strašné, takové igeliťáky, ty lepítka jsou jak nějaká izolepa, no děs..... Můžete mi prosím poradit které jsou to ty dobré Tescové? Hodně jsem slyšela, že jsou dost podobné těm Huggieskám.....

fim
22. dub 2010

My měli v porodnici Happy, ale doma jsme byli na Pamperskách a ty nám zůstali skoro celý rok - malej měl citlivou pokožku a jiné mu nevyhovovaly. Je pravda, že jednou jsem koupila novej balík a ten po otevření vyloženě smrděl chemií. ☹
Huggies jsme zkoušeli, ale možná to byla shoda okolností - letěli pryč.
Od roka jsme na Tesco plínách, těch trochu lepších a naprostá spokojenost. Momentálně nám sedí ta velikost 4+ (má 14 kg a 88 cm).
Teď sháním natahovací papírovky, ale je to všude šílená darda. Ještě musím juknout na ty DM Babylove - jednou jsme je měli omylem a byly fajn. Jen byl na natahovačky ještě docela malej. Tak jsem zvědavá, na kolik vyjde jeden ks.

akcull
22. dub 2010

Nejprve jsme kupovali Huggies Premium, byly super, ale mám docela velké dítě a tak jsme pak přešli na ty Classic, protože jsou větší. jo a v porodnici měli Fixies, taky byly fajnový🙂

fifa79
22. dub 2010

Pampers sleep and play

zubecek
22. dub 2010

babydrem z drogerky Rossmann, bezkonkurenčně pružné boky, varhánky na zádech

spaagetka
26. dub 2010

Souhlas, babydream z Rossmanna a žádný jiný. Žádná nehoda, pružný, vydrží celou noc 😉 Vyzkoušeli jsme ledasco a ještě by šly Pampers sleep and play, ale přišly mi smradlavý 😅

temperance
27. dub 2010

U nás vedou Pampers active baby. Happy plinky desne protekaly, sleap and play smrdely jakoby moci nic nevydrzely a taky trochu oprudily a tesco jsem zkusila kvuli dobrym recenzim ale jak jsme se po nich oprudily fuj nemohly jsme se dlouho toho zbavit..

gtver
27. dub 2010

akcull, ty dobré Tesco jsou zelený obal 😉
jinak musím konstatovat, že pampersky absolutně nevyhovují ani druhému synkovi 😠

karomal
6. čer 2010

Používám papmers active baby a naprostá spokojenost.
Nevím proč, ale teď jsem koupila poprvé plenky Huggies premium, ale nepřijdou mi ok. Nemají obrázek po celé plíně, jak je psáno na obalu... Není to špatný obal? Nejedná se jen o pleny classic, které jsou o dost levnější?
Máte někdo tyto pleny, jak vypadají?
Děkuju moc!

v.i.p
7. čer 2010

U nas vedli Dodot a pokud bylo zrovna pred vyplatou tak Huggies active sec,ale samozrejmne nemame ani nic proti jinym znackam jen se nam v nich udelaji vyrazky.