Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

chechta
18. pro 2007

Ahojky, tak my sme v porodnici měli fixies newborn a new born s dm oboje spokojenost. Pak jsem začala používat z dm babylove do té doby než neudělali nějaký vylepšení 😠 - možná jsem měla jen kazovej balík, ale byli tam takový ostrý hrudky, který jsem musela vytrhávat(páč si myslím, že by to broučka škrabalo), dostali jsme taky háppy - jsou dobrý ale na noc na nic páč strašně protýkaj, pamprsky už nikdy víc protekli úplně pokaždý a to jsem měla ty baby activ, ted sem koupila Huggiesy standart a jsem absolutně spokojená - ještě chci vyzkoušet ty jiný huggies, taky jsem vyzkoušela moltexky - 3 jakost, ale bylo jich spoustu kazovejch (ale zase vychází kolem 3kč jedna a ještě jsou ekologický) - jinak jsem s nimi byla taky spokojená.

dlinduska
18. pro 2007

no my zatim zaparkovali u pampers sleep and play a jsme spokojeny.

betka007
18. pro 2007

ahoj, nám sa osvedčili pampersky

zdenka26
18. pro 2007

Na pemprsky nedám dopustit.Mz ze začátku látkovali ale byli jsme furt opruzení. Na papírové pleny nedám dopustit

zusma
18. pro 2007

U mě zatím velká spokojenost s Tesco. Možná více než s pampers new born.

sylvar
18. pro 2007

nám vyhovují sleep and play a huggies, po narození jsme používali pampers new born a ty byly dobrý.
já na sleep and play nedám dopustit,nikdy nám neprotekly ani se neprokakaly

aponchie
18. pro 2007

zacali jsme na pampers jak byla miminecko to bylo super celkem sedeli a vysli cenove stejne pac je jich mnoho jinak pozdeji sme presli na fialove tesco pleny jsou naprosto identicke ,navic huggies pampers sleep and play nam proteklay bokem a nemely takovou kapacitu obcas helen harper

artuse
19. pro 2007

tak mně se zdají dobré Tesco pleny ve fialovém balení, ty používáme nejčastěji, a jsou cenově přijatelné 🙂 řekla bych, že jsou srovnatelné s Pampers

majaaita
19. pro 2007

Používáme Tesco fialové nebo Háppy, ty mi asi vyhovují víc. Teď máme na zkoušku Helen Harper, ujdou, ale vrátíme se ke klasice. Pampers jsme měli jen ty New born a dobrý - pak pár vzorečků, co si Jiří prokadil až na záda 🙂 V porodnici jsme dostávali taky Háppy a spokojenost maximální.

berdicek
19. pro 2007

Používame Huggies a fialovy Tesco. Ty jsou fajn, na to ze jsou tak levny. Pokud jde o Pampers, tak ty me zklamaly, pouze Newborn byly super, jinak kazdou chvili protekly.

kejka
19. pro 2007

Určitě fialový Tesco plíny.To jsou jediný,který náš mladej v noci nepročůrá.To čuně malý bude mít na noc plíny snad do školy. 😀 😀 😀

aniska
20. pro 2007

ahojda, trochu blba otazka... Ale pouzivam zatial latkovky, takze sama si na toto neodpoviem... Prosim Vas, ako casto sa menia take papierove plienky? Ja rozmyslam ze kupim tie eko na cesty, ale neviem ako casto maleho prebalit. Kazdu hodinu tak? Dakujem za odpovede!

zdenka26
20. pro 2007

Ahojky ,já přebaluji před každým jídlem.V noci ho nepřebaluji jen když je pokakaný.je zbytečné každou hodinu. 🙂

berdicek
20. pro 2007

Ja prebaluji po kazdem kojeni, coz je tak za 2-3 hodiny.

zittka
20. pro 2007

ahoj, já jsem spokojená s babylove z dm. perfektní kvalita za rozumnou cenu.

bramburka
20. pro 2007

fialový tesco lepší než jakýkoliv jiný...babylove neznám...

kaceenka81
20. pro 2007

my jsme si nakoupili v těhotenství tesco plíny a malá z nich má vyrážku takže mi staší ve skříni.jediné které snese jsou huggies.takže my nemáme na výber...

sisstin
20. pro 2007

klasicky pampers..zatím new born...žádnej problém...doufám, že přejdeme na látkovky..jednou 😕 😅

sokolka
20. pro 2007

Siss co já vím tak co jsem se bavila s maminama co začaly s papírovkama tak se jim pak míma po látkových osypali ☹

sisstin
20. pro 2007

sokol: fakt? 😲 Já chodím do látkovej..a jsou tam taky maminy, co nezačínaly od začátku..a nic neříkaly 😕 ...já to nepoužívám zatím proto, že malej strašně moc čůrá a byl furt durch 😝 ale když jsem do toho dala takový prachy (do těch plen), tak se mi nechce na to vykašlat úplně 😠

sokolka
20. pro 2007

To je jasný. Hele to si musíš vyzkoušet. Každý mímo na to reaguje jinak. My když jsme koupili levnější plenky (používáme pampers od narození) tak se mi taky osypal. Ale uvidíš. Třeba to bude ok 😀 😉

schnek
20. pro 2007

ta my jsme se po přechodu na látkovky neosypali... 😕

krikri27
21. pro 2007

Pampers u nás vedou, S fial. Tescem jsem neměla taky problém, akorát jak jsou v akci, vel. midi nikdy nemají 🙄
Huggies se nám nelíbí, čůráme i kadíme vždycky, fakt vždycky bokem a našla jsem v nich víckrát plasové šuntíky, psaly, že je našli v Tesco, já teda v Huggies 🙄 A co si pamatuju, stály za prd už před lety, když jsem měla Elišku..

krikri27
21. pro 2007

o:plastové

lenkakr
21. pro 2007

nejvíc spokojená jsem s fialovýma tesco a hagieskami. pampersky nám nevyhovují, nemají v zadu gumičky

ina.b
24. pro 2007

Nám nejvíc vyhovují Fixies 😉

bananek
20. únor 2008

Píšu Jitce co nakupuje v renotech u uničova mohla bys mi napsat jak tam mají otevřeno moc díky za radu 🙂

jabber
20. únor 2008

my teď používáme Babydream z Rossmanna, na rozdíl od Pampersek nám nikdy neprotekly a líp dceři sedí 🙂

kalu
20. únor 2008

My taky máme z fialových Tesco vyrážku. Jinak používáme Huggies, ale kupodivu jsme zjistili, že nám víc vyhovují Huggies Classic a ne ty Premium- sice nejsou tak hezké a barevné ale lépe nám sedí jsou takové měkoučké. Vyhovují nám také Bella baby Happy. Pampersky už nekupuju, protože mi tam vadí ten parfém.

kalous
20. únor 2008

Tak mi mame Huggies premium jsu s nimi jsme spokojena ale už začina trošku na nožičkach přibyrat tak jsme koupili Huggies Classic a jsu supr ještě jsme měli Pempersky ale ty protekli a pak ještě Háppy taky v pohodě 😉