Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

lenousek100
11. črc 2009

Tak beru otázku zpět, cenu za ty Pampersky jsem tu už našla 🙂

soanpe
11. črc 2009

lenousek
to fakt navím.My jezdíme do Drážďan.cesta autem vyjde na 300-400.- a časově 1,5 hod jedna trasa.
když to porovnám s cestou přes zacpanou Prahu, tak to vyjde na stejno 😅 s tím rozdílem,že mě na magistrále 2x někdo nabourá, doma zjistím, že salámy jsou skyslý a žiletky po prvním oholení už neholí 😝

lucie.krajcarova
14. črc 2009

holky, teď mi třikraát protekly pampers, jsem nasr... 😖 zkusím koupit babylove, napíšete mi, kolik plen je v balíku a kolik to stojí? vel. 3

broucina
25. črc 2009

Tak v porodnici jsme meli babylove z dm, ty byly moc fajn, pak manžel nesehnal nic jiného než pampers, které nám snad protekly pokaždé, ať jsme je na dítko instalovali sebelíp, takže jsem se naštvala a přešli jsme plně na látku, protože mě nebavilo každou noc převlíkat mokrou postýlku. Prostě příště radši zajet do dm....

fridininka
26. črc 2009

Ahoj, teď nejraději mám Pampers Activ baby, potom Huggies premium a Tesco (ty fialové). Výběr plen byl tůzný, podle toho kolik malému bylo. Když se narodil, nebyla jsem s Pampers vůbec spokojená. Vyhovovali nám Huggie classic. Jak prcek rostl a více se hýbal, výběr plen se začal rapidně měnit. Takže se asi nedá říct, jaké jsou nejlepší. Kamarádka má o 2 dny starší holčičku a ta v určitých obdobích používala úplně jiné pleny než mi. Chce to tedy zkoušet....

eatygrenee
29. črc 2009

Ty fialové tesco pleny jsou jen ty dvojky???

reruna
29. črc 2009

fialové tesco jsou různé velikosti,my máme už hrozně dlouho 4 od 9-18 kg a ještě asi dlouho nám velikostně postačí, ale jsou ještě i větší

cimlik
30. črc 2009

Ahoj holky, jestli je tu někdo z Pardubic nebo okolí - v hyperalbertu mají výprodej plenek happy - velikost 9 - 20 kg, 66 ks za 99,70 kč 😉 . Nevím, jestli je ta akce i v jiných hyperalbertech, v létáku to myslím napsané není 😉

cimlik
30. črc 2009

Jinak my plenky různě střídáme, ale nejvíc nám vyhovují babylove z DM, pampers a huggies.

baca
30. črc 2009

já jsem měla v porodce bella happy 2-5 kg a byla jsem moc spokojená, jsou dole takové širší oproti pamperskám, tak je to i lepší na kyčle. Používám látkovky, takže moc jednorázovek už nespotřebuju a lituji, že jsem si nakoupila i jiné značky (babylove, babydream, tesco, alany), sice asi taky nebudou špatné (zatí sjou nám velké, Barborka má 3,5 kg), ale dnes bych si nakoupila větší bella happy a byla bych myslím spokojená

fridininka
30. črc 2009

bella happy jsem měla v porodnici taky. Když byl malinký, tak to bylo dobré, ale jak trochu povyrostl, tak nám protékali 😒

poupe
30. črc 2009

ahoj holky,nepouzivate nektera Helen harpen,ja jsem je kupovala a ted jsem si vsimla,ze maji nove baleni,jsou stale stejne?

cimlik
30. črc 2009

Poupe - ty nové mají vzadu elastický pásek, jinak žádnou změnu nevidím. I obrázky jsou stejné.

poupe
30. črc 2009

diky,ja je kupovala naposledy asi pred pul rokem,

lucie.krajcarova
30. črc 2009

broucino, ohledne pampers, byla jsem poučena o vnitřních gumičkách, musí se vždy protáhnout, aby to neproteklo.. tak budu testovat znova, jestli neprotečou..

kaleilah
30. črc 2009

nám nejvíc vyhovujou babylove. Pamoersky protékaly i když se gumička upravila, dělám to u všech plen. jen u babylove když jsou hodně plný se uvolňuje ta buničina...ale jinak ok

simounah
31. črc 2009

My už jen Happy - občas Huggies premium. Po pampers, babylove jsme měli pupínky ☹ . Každému dítku sedí jiné - je třeba vyzkoušet

lenic
5. srp 2009

Ahoj, my máme taky nejradši babylovky z DM drogerky. Malá se nám z nich, narozdíl od pampersek, nikdy nepros*ala 😉
lucie.krajcarova - trojky babylovky stojí 349Kč, v balení (velká krabice s dvěma pytly) je jich 100.

jituskak
11. srp 2009

tak já přidám zkušenost. koupila jsem tesco fialové, cena teda super, všichni chválili... nikdy před tím se mi malej nepročůral, až s těmito plenama. včera nsad 3x. a to přebaluju každou chvilku. tak jsem se schovala a nevím co s nima. mám jich ještě 36. pampers jsou super, huggies premium taky. taky jsme používali babylove a nebyly špatný, ale já nemám ráda, když ty plenky jsou moc silný. šimonek hodně papá, tak hodně i čůrá a pak to má jak balon🙂 takže kdyby měl někdo zájem, tak za poštovný mu ty tesco plínky pošlu.

leonik
11. srp 2009

ahoj, tak my jsme vyzkoušeli snad všechny značky, Synovi už dva měsíce dávám vel.4, po většině z nich měl celé oškrcené nožky, nebo byl pročůraný 😒 Jediné, s kterýma jsme spokojení jsou z Rossmana 😉

lucenek
11. srp 2009

teď jsou na trhu nové pampers extra care tak prubnem maj bílý obal, a novinka od Huggies walker jsou ve 3 velikostech a navlíkaj se jako plavací plíny ale maj i púostranní lepky na snadnější sundávání neposedných dětí při přebalování, napište si na www.huggiesclub.cz o jejich vzorky

andy24
11. srp 2009

Ahoj holky
tak i já jsem si koupila tesco fialové.Přes den pohoda ale v noci jsme pročuraní.Koupila jsem velikost 4-9 malá má přes 5kg ale mě se zdají na ní moc velké.Nevíte náhodou o kolik jsou menší ti do 5kg.Kdyžtak bych koupila ti menší,od zítřka zase mají 1 balení zdarma.

reruna
11. srp 2009

Ahoj, ráda bych věděla, jestli už má někdo doma ty tesco fialové, které mají ted nový zelený obal, je jich tam o něco méně, ale prý jsou vylepšené o pružné pásky. Jsou jinak sstejné? Velikostně a tak....?
andy24 nevím přesně o kolik jsou menší, ale možná záleží na tom, kolikrát v noci přebaluješ... u nás to bylo tak, že do takových 3 měsíců mi malej pročural všechny plinky jakékoli značky, když v nich byl déle, protože hodně čural, takže jsem přebalovala i v noci při každým kojení.

prcekpet
11. srp 2009

ahoj, tak ja ze zacatku pouzivala pampers newborn 2 - 5kg, pak se maly osypal a v porodnici jsme dostali radu, ze pampers jsou navonene a deti na to spatne reaguji, v porodnici jsme dostali Happy Newborn - maji vykrojene misto v oblasti pupiku, lip se nam zahojil pupik, pampersky se o pupik otiraly. Jinak mame porad Happy a jsem s nima moc spokojena.... "proteceni" jsem zazila jenom s pamperskama a gumicky jsem natahovala a ruzne upravovala,tak aby to vypadalo jak na obrazku, ale nekdy se to proste nepodarilo a sli jsme pod sprchu 😀

kamaradky pouzivaji hodne pliny z DM - babylove a jsou max. spokojene, kazdemu diteti vyhovuje holt neco jineho 🙂

moniska24
11. srp 2009

Ahojky
my používáme nejčastěji huggies premium,občas babylovky z DM.Nemusím pampers,ty skoro pokaždý pročůral 😒

reruna
13. srp 2009

Ahoj, tak už máme ty tesco plinky v novém zeleném obalu doma, protože ty fialové tam už vůbec neměli... těch změn je docela dost. My používáme 4 Maxi, byly 9-18 kg, ted jsou 7-18 kg, ale velikostně se mi zdají skoro stejné. Místo pružných zádíček jsou ted pružné pásky jako u zel. pampersek, to je celkem dobré, gumičky kolem nožiček jsou více pružnější, ještě ale nemáme pořádně otestované, tak doufám, že to nebude protékat. Co se mi ale vůbec nelíbí a nejspíš je kvůli tomu i přestanu kupovat, je děsný chemický SMRAD, ty fialové nesmrděly. A taky se ten vnitřek při počurání sráží do cucků. Na obale jsou vyznačené dvě řady těchto nových plenek - ty zelené jsou tzv. tesco baby essentials. Pak je tam ještě vyznačená jiná řada - newborn, tesco super fit a tesco easy fit. Tak možná že ty tesco super fit - tam je taky vel. 4, ještě vyzkoušíme a třeba budou více podobné těm fialovým...

senja
13. srp 2009

V porodnici jsem mela Pampers Newborn se sloniky, byly moc fajn. A pak na prvni tyden doma (nez jsme presly na latkovky) jsem koupila to same, jen samotne plenky v baleni vypadaly jinak - nazelenale barvy s ruznymi zviratky. Ty teda byly priserne - na zadecku tenounke, absolutne nesave, takze maly se mi z nich oprudil 😠
Zvlastni je, ze z latkovych se mi zatim neoprudil ani jednou 😎

aponchie
23. srp 2009

pls kolik stoji kdyz nejsou v akci pleny huggies ten velkej pack s medvidkem pu potisk?ve velikost 5-9kg myslim,ze jejich kolem 90v baleni?dik

wensdy
23. srp 2009

ahoj Já mám zkušenost s plínkama z Lídlu a oboje značky jsou v pohodě a ty po 16kusech vyjdou cenově nejlíp 3,56 za kus.z DM jsou taky dobrý.

martulikk
24. srp 2009

Ahoj, tak já jsem velmi spokojená (asi v následujícím pořadí) s plenkami Pampers New Baby - Newborn, Huggies newborn, ale i Happy 2-5kg. Ty Happy jsem pořizovala kvůli tomu vykrojení na pupíček, ale nám to pupík i tak dost překrývalo, takže tato "vychytávka" mi tam přijde k ničemu... Jinak tu zmiňujete, že vám protekly plínky (často Pampersky). No, nám se to stalo u všech... jenže nevidím chybu v plenkách, ale prostě jsme špatně nasadili 😅