Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

kristi
27. lis 2006

tedka budou fialove Tesco v akci 2+1 balik zdarma

raculka
autor
28. lis 2006

kristi- jsi hodná 😉
nevíš náhodou, od kdy do kdy ta akce platí? já mám aktuální letáky z tesca,ale nikde o plenkách nepíšou.... 😕

macejka
28. lis 2006

Ahojky,já už také tesco fialové vyzkoušela a musim říct,že mi moc vyhovují.Díky za tip na akci,také jsem viděla leták,ale plenky tam nebyly.Také by mě zajímalo od kdy akce bude.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristi
30. lis 2006

ja taky omrkla letaky a nic, ale bylo to v TV v reklame, tak asi lepsi tam rovnou zajet

macejka
30. lis 2006

Holky,včera jsem tam vyslava přítele aby mi ty plenky koupil,ale přišel jen s jedním balíkem.ptal se tam na informacích a o ničem nevěděli tak se ptal nějaký prodavačky ta někam volala a ptala se.Ale prý ta akce byla,už není,ale prý zase bude.Nebylo by to poprvé kdy na něco tesco naláká a pak to vůbec nemaj.Ale kdyžtak si tam stejnak zajeďte,abyste mi pak nevynadali,kdyby ta akce náhodou byla 😀 😀 😀

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
raculka
autor
1. pro 2006

Tak jsem také vyslala manžela a neúspěšně-žádná akce nebyla 😠
Nechápu,proč to uvádějí v TV reklamě, když to neplatí 😠
No ale pořád se jim to rentuje,taky jsme stejně koupili aspoň jeden balík
a takových důvěřivců bude 😀
Nemáte někdo zkušenosti s Helen Harper nebo Droxi plenkama? Ty teď mají oboje myslím za 229 v akci, to není špatná cena.Já je ale zatím nezkoušela.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristi
4. pro 2006

taky jsem to vypatrala, ale ani ja jsem to nestihla...snad se jeste zadari do unora

lapinka
4. pro 2006

u nás ty plínky byly taky v akci+troje ubrousky vlhčené.Sev.Morava- Třinec

prochi
5. pro 2006

Raculka, my používáme Helen Harper. Jsme s nima moc spokojený. Začínali jsme s Pamperskama New Baby, ty nám vyhovovali moc, jenomže máme doma otesánka a téměř hned jsme museli přesídlit na větší. Zkoušeli jsme Huggiesky, ale ty nám protýkají. Jednou jsme koupili Pampers Sleep Play, ale po těch měl malej úplně rudou prdelku. A pak jsme zkusili koupit "Helenky" a nemůžu si je vynachválit. Nevíte jaký je rozdíl mezi Tesco bílýma, tmavě modrýma a těma fialovýma? Byli jsme v Tescu minulý týden a měli tam ty tmavě modrý za 179,-, tak jsme je vzali a jsou taky super.

macejka
5. pro 2006

Holky vyrábějí se ještě vůbec plenky Fixis?Chtěla jsem je vyzkoušet,ale nikde na ně nemůžu narazit.Chodíme nakupovat většinou do Globusu,ale taky jsem koukala v Tescu a Intersparu a nikde nic.Teda aspoň v Praze ne.Ale jednorázové tampónky do podprsenky a vatové podložky od Fixis mívají tak nevim.Máte s nima někdo zkušenosti?(s těma plenkama Fixis)

womann
5. pro 2006

Fixies se vyrabeji normalne,patri k tem drazsim,ale kvaliatnejsim.Stoji cca do 300 KC.U nas je maji,ale to Ti asi nepomuze(Strakonice,Horazdovice..).
Jsi asi z Prahy.Slysela jsem na ne dobre ohlasy,ale ja pouzivam Pampers.

gedren
5. pro 2006

Ja jsem si Fixies koupila do porodnice (ted uz jedu na latkovych), a to v ramci vetsiho nakupu lekarny a drogerie v nejakym internetovym obchode - takze na netu se urcite sehnat daj a kdyz si toho clovek objedna dost, vetsinou ma i postovny zdarma 🙂 Ja nejak moc nemusim chozeni po obchodech, takze pres net kupuju skoro vsechno krom zakladnich potravin (a ty bych klidne takhle kupovala taky, ale vysly by o dost draz 🙂)

kristi
5. pro 2006

holky, koukala jsem dneska do letaku DM a maji 2x jumbopack Pampers za 528 Kc

raculka
autor
5. pro 2006

prochi-já bohužel tmavě modré z Tesca, o kterých píšeš, neznám 😒
Jinak ty fialové jsou kvalitnější, ty bílé dopadly špatně v jednom testu a prý jsou trochu igelitové, takže mi je kamarádky nedoporučovaly.Ten cenový rozdíl mezi bílýma a fialovýma ( teda když je akce), není zas tak velký, tak si radši za lepší připlatím.Stejně to vyjde o dost levněji než Huggies nebo Pampers. 😉
Tak to ty Helenky taky možná vyzkouším,díky za tipy.

macejka
5. pro 2006

Tak já na ně mám asi smůlu na ty fixisky,zkusim pátrat dál a nebo vyzkoušim nějaký internetový obchod jak píše gedren.
kristi,díky za tip,když jsou Pampersky takhle v tom velkém balení tak už se vyplatěj koupit a tohle je fakt slušná cena.DM drogérku máme kousek 🙂

lucie85
6. pro 2006

taky jsem vyzkoušela ty bílé z Tesca a jsou opravdu na nic. Hned jsou pročůrané a když mám ruky od krému, tak nejdou vůbec zalepit. Fialové jsou skvělé a ještě mi se mi zdaji dobré z DM Babylove. Včera jsme dostaly Huggies a tak to vyzkoušíme. Jaké s tím máte zkušenosti?

raculka
autor
6. pro 2006

Lucie85-mně huggies nepřišly moc dobré,ale vám třeba můžou vyhovovat 😉
Já jsem zjistila,že když bylo mimi malé,tak nám pampersky i huggies hodně protékaly po stranách (i když váha v kg odpovídala)a nejlépe seděly ty fial tesco.Teď jsem pampersky zase vytáhla a už je to o dost lepší.Takže asi opravdu záleží na tvaru nožiček. 😀 Ale jinak mi pořád stejně nejvíc vyhovují ty z tesca.Pampersky mi nějak smrdí a přijdou mi na omak mokré víc 😀

macejka
6. pro 2006

Lucie85,mně taky Huggiesky protékaly a malé Pampersky taky nic moc,ale ty větší 4-9 kg se zdají být lepší tak uvidíme.babylove z DM si také chválím,ale zatím jsem kupovala ty malé 3-6 kg tak snad budou dobré i ty další.A připojuju se i k chvále na fialové tesco plenky 🙂

siduska
10. pro 2006

ja som uz skousela pleneky, sleap en play, pampers, z dm babylove, haggeis a muzu rist ze najlepsi su pampers, ale cetla sem tady ze su dobry taky fialove TESCO tak to vyskusim.Dite prebaluji vzdy, kdyz je mokre, mne se taky jeste nestalo, zeby plenka protekla.A nejsem spokojena se sleap end play

raculka
autor
11. pro 2006

Fanklub TESCO PLEN- od 13 -24.12. mají zase akci na ty fialové za 199,90 i s ubrouskama navíc 😉

macejka
11. pro 2006

raculka DĚKUJEME za info 😀

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
raculka
autor
19. pro 2006

Tak jsem vyzkoušela i Helen Harper,byly v nějaké akci za super cenu.Vyrábi je ONTEX,stejná firma jako Tesco pleny.Připadají mi dost podobné těm tesco-hlavně dobrý a nesmradlavý materiál.Ale na zádech mi přijdou kratší a obrázky taky nejsou tak výrazné(sice mi to dřív připadalo jako nedůležité,ale teď na obrázky náš mimísek rád kouká)jako u Tesco plen.Takže pořád Tesco u nás vedou.
Magda27-díky za odkaz 😉

jita2
20. pro 2006

Taky bych si ráda zašla do Tesca pro ty plínky, ale je to od nás hóooodně daleko, tak nedaleko od nás (Renoty u Uničova) je výrobna plínek, je tam spousta plen 1. i 2. kvality, a jsou v rozemezí od 1,95 kč do 3,50 Kč, občas mi ale taky protečou, není to tak často, ale stane se...

effelein
21. pro 2006

Dlouhou dobu jsme používali Huggies a Pampers sleep&play. Nedávno jsme objevili Tesco pleny /v těch fialových obalech/ a jsou opravdu dost dobré. Nejlíp padnou, příjemnější na dotyk, neprosakují...není co dodat. Luxus za pár korunek.

renataku
10. led 2007

malému je nyní 8.měsíců a nejvíce nám vyhovují plenky Fixies a Halen Harper kvaky kvak, jsou perfektní i cenově dostupné a strčí celé pampersky do kapsy, pač ty nestojí za nic, pouze ty první velikosti, pro novorozence, ty jsou od pampers dobré,mají dobrou savost.

ijetka
11. led 2007

Tak holky tady jsem se dočetla, že jsou dobrý fial. tesco. Dnes jsem je koupila a jsem mile překvapená. Jsou fakt prima, tak díky moc 😀