Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

bambulik
13. led 2009

tak osobně nemusím Pampersky, malá se mi vždy pročůrala, ale nedám dopusit na pampers new born, ty byly bezkonkurenční

já miluju a jsem spokojená s Fixies plenkama a Huggies premium, s tím modro červeným obalem, jsou to premium? snad jo 😵

zuzik_p
14. led 2009

Ahoj, ja jsem vyzkousela pampersky, tesco fialove, babylove a babydream a bezkonkurencne nejlepsi pro pro me pampers. Jeste nikdy mi neprotekly a velmi mi vyhovuje material, ktery je poddajny. U vsech ostatnich mi nevyhovovala nepoddajnost, neprilnuly dobre a temer vzdy stolicka protekla.

lucenek
14. led 2009

bambulik modro červené jsou classic, premium jsou modro zelené a je tam méďa Pů 😀

mirjanka
14. led 2009

Nám se vždy osvědčily pampers - ale jen ty dražší, dobré byly i fixies a na třetí místo bych dala Huggies - všechny levné hypermarketové plenky byly na houby, přestala jsem je i zkoušet...pamatuji se kdysi na test spotřebitele - vyhrály ho bezkonkurenčně fixies...jejej ale už poslední dva, tři roky se v plenkách nevyznám

pec
20. led 2009

Tak my jsme teď objevili Babylove z DM a jsou úžasný. Úplně lituju, že jsme je nenašli dřív. Kam se na ně hrabou Pampers. Pro druhý už budeme používat jedině tyto. Jinak taky zelené Huggies jsou dobrý a taky Tourjours z Lidlu. A jak jsem už psala, s Pamperskama nemam doboru zkušenost. A taky jsem občas koupila Happy - malé velikosti byly super, ale ted jsem koupila vel. 4 - a je to děs. Malé to vůbec netěsní u nožiček a už se mi několikrát pročůrala. ☹

bolk
21. led 2009

Jedine Tesco fialove. Po babylove i pampers byla opruzena temer hned a hodne a taky dost protekaly. Huggies newborn taky docela dobry. Pak uz jsme meli jen Tesco. Prebaluji kazde dve az tri hodiny i v noci. Nase holcicka je hodne citliva a opruzeniny ma temer hned, ale ted je to vyrazne lepsi. Myslim, ze dost zalezi na citlivosti kuze miminka.

kacka.va
21. led 2009

tak já jsem celou dobu pěla chválu na fialové teskácké, ale jakmile jsme začali s příkrmy a má teď agresivnější moč, tak se po nich opupínkuje, takže jsme je přestali používat. ale od velikosti 4 nám začaly vyhovovat pampersky, ale jen přes den, na celou noc by nám nevydržely.

tara78
21. led 2009

Ahoj,
tak nám nejvíce vyhovují Pampers. Nesmí to být ale ty oranžové Sleep&Play , po tich se mi vždy osype. Vyzkoušela jsem i Babylove z DM (docela ujdou), Clever z Billy (hrůza), Huggies Premium (taky to jde).
Nejlepší ale jsou pro nás Pampers. Pěkně sedí, nikdy neprotekly a jsou slabé, dítko není tak vycpané.

kacka.va
21. led 2009

tara: a vydrží vám na noc, nebo musíš přebalit?

pikkumyy
21. led 2009

na nedonosenyho mrnouska nam nejvic vyhovovaly huggies newborn 2-5 kg, ted vetsinou latkujem, ale na cesty berem Moltexky.

bielanevesta
21. led 2009

Zo začiatku pampers a fialové tesco, no odkedy sme vykúšali huggies premium tak iné nechcem, u nás sú bezkonkurenčne najlepšie. Istý čas keď som našu veĺkosť nikde nemohla zohnať sme kúpili pampers, a ako ten pružný pásik super, ale inak nám pretekali a nakoniec sa z nich začal opruzovať 😝. A ani tie "vynovené" huggiesky nie sú zlé, dokonca by som povedala, že nám vyhovujú ešte viac 😵 😵

ygreen
21. led 2009

pampers active baby - super úža, ale jsou drahé, tak kupuju většinou pampers economy - mají pružné pásky ato je super 🙂

bielanevesta
21. led 2009

a včera sme boli v hypoške a naďabili sme na super akciu, vypredávajú totiž tie "staré" huggiesky tak ich mali za 204,-!!!kč😵a tie nové boli za 415...tak sme z regálu zobrali všetky 4 balíky 😀 tak kdo máte radi staré huggies skúste sa mrknúť po takejto akcii 😉

livy
22. led 2009

jedine pampers, babylove, huggies classic a tesco fialove jsou uplne stejne, nejsou spatne ale jsou takove tvrde a nepodajne

lucenek
23. led 2009

bielanevesta já si nahrabala zásoby takže mám 4 asi 8 megáčů těch starých 😵 😵 😵 HUGGies premium

natalien
23. led 2009

Já jsem náhodou narazila na nové a taky za super cenu a bohužel, ač jsem myslela, že inovovali jen vršek plínky tím, že dali barevnější potisk, tak mě strašně moc zklamali. Od porodnice do nynějška jsme používali jen Premium, z toho jakou paseku nadělali ty nové Nellku dostali Toujours plenky z Lidlu.
Z nových inovovaných měla poškrábaný pupíček, následně celé bříško, gumičky byli ostré, že měla pořezané stehýnka 😝
Jestli ještě narazm na staré, tak bezváhání koupím, ale ty nové rozhodně ne. A ty plenky z Lidlu jsou taky fakt bezva.

lucenek
23. led 2009

nat ty staré jsou fakt lepší.....

natalien
23. led 2009

Jj, já se na ty nové už ani nepodívám 😀

Jinak Pampersky Nelle na zadek nevyhovovali proto, jak jsou parfémované 😖

aponchie
23. led 2009

ty huggies spatne lepily 😝 delalo to nektere?pampers jsme mela na prvni dny zivota az do 6mesice pak sem presla na fialove tesco a DM babylove a parada..akorat sleep&play jsou hrozne 😲

lucenek
23. led 2009

apon mě lepí bezvadně používám jen ty 😉

sylvar
23. led 2009

ahoj, u nás vedou huggies premium a plenky z lidlu, jsou lepší než pampersky,ty jsme používali na střídačku s huggies a po těch lidlovských mě teda zklamaly moc, malá asi nějak moc čůrá a ta plenka to není schopná pojmout 😝

maminkaberusky
24. led 2009

No, jestli může mluvit za sebe, tak nejvíc nám vyhovují Pampers New Born... Jsou teda o něco dražší, než ostatní, ale nemůžu si je vynachválit. Navíc je berem z internetu, takže jsou levnější než v obchodě, dovezou nám je až dom zdarma... 🙂 Nehci tady dělat reklamu, ale kdyby někdo to chtěl zkusit, tak na raj-plinek.cz... 😉

lucenek
25. led 2009

maminka..to jsou dost drahé ty plíny
kukni na www.eva.cz sekce drogerie a plenkové kalhotky tak jsou např. huggies premium za 189Kč 😉

markytkaaa
25. led 2009

Nám New Borny nevyhovovaly ...

Máme fialové Tesco pleny, Pampers Active baby nebo DM Babylove 🙂

radka.m.
26. led 2009

ahoj,tak nám nejvíce vyhovují huggies premium,občas koupíme i pampers,ale na noc je nedávám,protože se nám vždycky podařilo plínku pročůrat. 😲

smardik
26. led 2009

maminkaberusky dívala jsem na ty tvé stránky co jsi poslala a pampars tam levnější nejsou, jsou drahé jak.......aspon o srovnáním se slevami, to raději počkám na slevy a udělám zásoby a i když je nekupuju v akci vychází to stejně

berus
26. led 2009

ahoj, patřím k těm, co používají Tesco fialové plínky. Jenže u nás teď Tesco stěhují a už nedoplňují zboží. A já neměla zásobu plen, tak jsem musela vyzkoušet nějaký nový. Koupila jsem na doporučení v Bille Clever a vypadají ještě lepší než Tesco. Jsou jemnější, měkčí, lepítka víc drží. Zatěžkávací zkoušku mají za sebou (Matýsek se pos...) a včechno udržely 😀 , ještě uvidím, jaká bude noc 😉

jabber
26. led 2009

Používáte někdo eko plenky Alana z DM drogerie? Jaké s nimi máte zkušenosti?

markusko
26. led 2009

ahoj, my jsme spokojení s plenkami z DM Babylove a z Rosmanna. Pampers sleep and play, ani Huggies nám nevyhovovaly. Ještě máme v zásobě eko plenky Alana z DM, ale ty jsme zatím nevyzkoušeli. Máme nakoupeny do zásoby větší velikosti, tak jsem na ně taky zvědavá.

jabber
27. led 2009

markusko - dík 😉 Tak jsme je koupili a pár jich už vyzkoušeli a nemůžu proti nim říct půl slova 😵 zatím teda, doufám, že ještě nějak nezklamou 😅 🙂 Jo a jsou docela velký ve srovnání s jinýma značkama ve stejné váhové kategorii 🙂