Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

verled
4. bře 2010

ahoj holky🙂
moje poznatky🙂
měla jsem huggies a ty uý nikdy a ne že by bylly blbý, ale mě přijdou na omak tuhý strašně, teď jsem koupila i tesco essentials myslim a nejsou špatný, trochu umělejší, ale neprotejkaj, ale nejlepší jsou pampersky, skvělý na omak a ani když celou noc nepřebalíte a ráno tam je kilo načůráno, zadeček je furt suchej🙂 a taky maj ty postranní prodloužený strany......a to mi vyhovuje...

jijitka
4. bře 2010

Brusinka - jj jsem 😉 No právě ta barva obalu mě mate, protože tam jsou jak zelené tak i fialové. A ty fialové jsou označené jako New.., tak nevím.

brusinka.pusinka
4. bře 2010

Ty fialové změnily dizajn jsou v zeleném obale ty kupuji já 😉 Mají suché zipy a jsou pro nás dobré, a levné a podobné kupuji v lidlu vypadají stejně 😉

misa84
4. bře 2010

čau holky,

my jedeme na pamperskách, jako miminko měl honzík Babylove z DM, ale vetší velikosti už mu tak neseděli, navíc jsou nějaké tuhé. stejně tak huggies premium - tuhé a navíc pokaždé pročůrané. teď trénujeme na nočník, takže chci koupit nějake levnější, aby mi nebylo líto je každou chvilku sundávat, když běžíme dělat ee. ale chci samozřejmě kvalitní. tescové jsou taky nic moc....nemáte některá vyzkoušené ty z lidlu?

beruska2x
4. bře 2010

podle me teda ty Tesco jsou lepsi nez Lidlu.. zkousela jsi ted ty nove Tesco?

jijitka
4. bře 2010

Berusko - ty nové jsou fialové, že ??

beruska2x
4. bře 2010

ne zelene...

jijitka
4. bře 2010

aha, díky.

pindruska
4. bře 2010

také se přidám:
Používala jsem ze začátku Pampersky. Když byl synek maličký, tak ok, pak už větší velikosti nám nevyhovovaly a bohužel je i několikrát pročůral. Od té doby používáme Huggies Premium a jsme s nimi spokojeni. Ještě jsme zkoušeli z DM a také ok. Koukám ale, že každé z nás vyhovuje něco jiného - já třeba nedám na Huggiesky dopustit 😉 .

lucie777
4. bře 2010

Nejradši máme PAMPERSKY, sou měkký, vydrží celou noc, žádný negativa nevidím.. huggies taky nejsou špatný, ale přijdou mi nějak tuhý. Strašný sou z DM, měli sme ty nejmenší a skoro celý balík mi ještě leží ve skříni a čeká nejspíš na vyhození..

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dainka
5. bře 2010

ahoj mi používáme pouze huggies premium a super !!!!pružnost ,absorvace i vzdušnost 😉 a stejně skvělé eště trochu lepší -více absorvují happy .dříve jsme kupovaly ty fialové z tesca ,ale už nejsou a ty zelený jsou na prd nekupujem

kajka05
5. bře 2010

ahoj,taky přidávám názor.....my nakoupili pampersky na doporučení známých a malá z nich měla opruzeniny..úplně šílené.Takže jsme přešly na huggies premium a žádný problém. Když náhodou došla zásoba na cestách po kamarádkách, nepředvídané prodloužení návštěvy 😀 a měli jen pampersky, hned zase byla celá červená... ☹ Prostě každému sedí něco jiného..

romik84
5. bře 2010

děvčátka, moje zkušenost je ta, že pleny neprotýkaj, jen když jsou mimču akorát, to znamená ani moc malý, ani moc velký. Je blbost někomu doporučovat, tyhle jsou nejlepší, každá musí na svém dítěti zkoušet, co mu zrovna vyhovuje, ať už po stránce alergií, opruzenin, nebo velikosti, každé dítě má jiné proporce, moje dítě má třeba tlusté nožičky, tak potřebuje větší velikost mnohem dřív než je na plínách napsáno. Vyzkoušely jsme asi pět druhů plen, pampers, Huggies premium a classik, bella, pretty baby, tesco, jediný který jsem úplně odsoudila byly belly, no a někomu vyhovují, ostatní mi protekly alespoň jednou

misa84
9. bře 2010

tak jsem vyzkousela nove, zelene, teskovky, a jsou fakt lepsi, nez byvaly ty fialove. jeste dobiram huggiesky a u tech se nam napr. dneska stalo, ze je maly prokakal na zadicka...a to uz nekaka zadnou horcici...takze pro me zelene teskovky dobra alternativa k pamperskam-za lepsi cenu.

cimlik
9. bře 2010

Ahoj, plínky TESCO mají od zítřka v akci 2 + 1 balík, tak je chci vyzkoušet, ještě jsme je nikdy neměli.

beruska2x
9. bře 2010

misa to jsem rada ze mi to neomlatis o hlavu 😀 jinak me se Sima ted taky 2x prokandil, lezou mu zuby tak je to des, neni to tim u vas???

sylvka
9. bře 2010

romík,přesně my teda máme od narození pampersky a krom dvojek si nemůžu stěžovat,ale máme největší 6tky,protože malej má tlustý nožičky(má 14kg) 😀 😝

slunickooo
9. bře 2010

my používáme taky Tesco, dříve fialové, ted zelené - ale někdy se mi stává, že si malá pročůrá.... většinou když cestujeme a nejmín to potřebuju, ale opravdu pročůrá - až na oblečení, tak nevím proč - jestli to nějak blbě nasadím???????

lumixii
9. bře 2010

Když jsem pročítala tuhle diskuzi, tak se tady hodně píše o plenkách Tesco, nejvíce nám vyhovují jak jsem už tady psala Hugies premium a Pampers Premium Care.
Tesco jsem neszkoušela, tak jsem je tentokrát na zkoušku koupila. Koupila jsem fialové.
Správně se říká, že každé miminko snese a vyhovuje mu něco jiného.
Malý má po 2 dnech šílené opruzeniny, už jsem vyzkoušela kde co a nemůžeme se opruzenin zbavit ☹
Tak můj malej má asi moc "zhýčkanou prdelku". ☹

misa84
10. bře 2010

berus: je to mozne, vcera jsem malemu nasla novou trojku vlevo nahore 😉

smardik
10. bře 2010

lumixii my dopadli s tesco plínama stejně-u toho staršího a jediné co pomohlo je imazol a trápili jsme se s tím hezky je mast imazol a to tak za týden, byli jsme i u dr, takže už nezkouším vůbec nic a starší má huggies premium po těch se neosypal nikdy, neprotečou a mladší má pampers premium care a jiné plínky ani nezkouším

beruska2x
10. bře 2010

misa no tak to jo 😀 m protece plinka aspon 1x na kazdej zub 😀 to to ma az na lopatkach a jde rovnou pod sprchu 😀
hugies premium jsou taky fajn, taky nam sedli, ja mam teda ty Tesco, za vubec super cenu 😉 ale zda se mi je je na ne bud 100% chvala neo naopak delaji hodne zle ... nic mezi 😀

lumixii
10. bře 2010

smardik: díky za radu, zrovna jsem se chystala s tím k dr. Jdu koupit imazol, snad to pomůže.

cimlik
10. bře 2010

Holky, to jste mě teda s těma plínkama Tesco nepotěšily. Asi je ani nebudu zkoušet a zůstanu u osvědčených značek.

gtver
10. bře 2010

cimlik, je to opravdu individuání, našim klukům zas oběma vyhovují bez jakéhokoliv náznaku problému (stejně jako Huggies), naopak starší měl problémy s opruzením u Pampers (mladší je ještě ani nezkoušel). Ale 3 balíky jakýchkoliv nevyzkoušených je risk.

beruska2x
10. bře 2010

cimlik to ne.. ja jsem s nima spokojena na 100% a takovych mamin znam hodne, spise je vyjimka asi ze nesednou...

cimlik
10. bře 2010

Náš se po žádných plínkách nikdy neoprudil, tak pořád váhám.

beruska2x
10. bře 2010

ja taky nadavam na pampers, mela jsme jen ty do vel 3, pak uz staly za prd - hned procurany, nizky jak bokovky - za tu cenu 😝 podle me neprimereny 😒 kvalitou...

kup si balik, zkus a uvidis.. 😉 ty akce jsou docela casto, kdyz vam sedno tak se priste predzasobis 😀

beruska2x
10. bře 2010

cimlik me taky ne, tak nevahej 😉 to uvidis po 3 plinkach, kdyztak je prodas ale ja verim ze budou o.k. 😉