Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

vodry
20. čer 2008

Ahoj holky, dovoluji si také vstoupit do vaší diskuse. My také používáme plenky Tesco, ty fialové do 9kg. Z jiných jsme byli bohužel opruzení. Chtěla jsem se optat, zda ty Tesco pleny od 9 do 18kg jsou také ve fialovém obalu a nebo to už je jiná barva? Pokud jiná, tak jestli s nimi máte některá zkušenost. Vím, že každý chválí jen ty fialové.Nám už totiž budou brzo malé. Máme skoro už 9kg.Díky moc 🙂

binki
22. čer 2008

momentálně vedou Huggies 7-16 😉

breberka
23. čer 2008

ahoj holky, taky se přidávám. pampersky nám často protékaji na zádíčka - děs. Huggies premium mi zatím vyhovují lépe, ale dle vašich ód zkusím ty tescácký 😉 a uvidíme

berunda
1. črc 2008

Ahoj, jake Vam vyhovuji ubrousky vlhcene???
Ja mam ty z dm, ale prijdou mi suchy....

moba
1. črc 2008

Ahoj holky
Vodry všechny a to i ty větší pleny jsou ve fialovém obale ty v tom bílem jsou horor, upný igelit 😝
Také používáme jen Tesco pleny fialové, ostatní jsme se vždy pročůrali, taď jsem v DM drog. koupila Bio pleny bali cca 250kč a jsou taky dobré a hlavně šetří přírodu dají se kompostovat.
Jinak co se týká ubrousků, používáme ubrousky drog. Rossmen a nebo od Nivei ty jsou nejvíc vlhčené, ale zase dost drahé, takže kvůli ceně vedou Rossmen drog. mívají je v akci za 40kč

caira
1. črc 2008

tak my pouzivame jak huggies tak pampers, prijde mi to, ze jsou stejne na jedno brdo, nevidim v nich nijak znatelny rozdil, obcas se stane, ze protecou, ale to spis, kdyz mala kakne nepozorovane v drncatku a ja si toho hned nevsimnu a jak se v tom smrdla tak zacnou horem vytejkat 😀 jinak vetsinou kdyz prebalime hned jak se pokaka tak to drzi vsechno dobre uvnitr. 😉

janakade
1. črc 2008

Ahoj Vodry, naše malá je taky v Teskáčích a je jich "fialová" celá ředa 😉 tzn. všechny velikosti 🙂

janakade
1. črc 2008

Berunda, tak my používáme ubrousky Tesco nebo Lintea a jsme spokojené s oběma. Někdy jsou první ubrousky sušší, ale snažím se tomu předcházet tak, že si je po koupení položím do skříně vzhůru dnem, aby se provlhčily, když jsou pořád "správně", tak ta "náplň" steče 😉

vodry
2. črc 2008

Ahoj holky, moc vám děkuji za odpověď. To jste mě potěšily, že fialové Tesco pleny jsou ve všech velikostech, protože u nás prostě vedou 🙂 On je jezdí kupovat manžílek, takže já nemám přehled.Teď jsem zkusila dát malýmu Pampers active baby a hned měl červený zadeček. Asi nám vadí, jak je to napuštěné nějakým tím balzámkem.Takže zůstaneme věrni Tescu 😵

holly1
2. črc 2008

ahoj, ještě mimi nemám, ale připravuji se 🙂 Hodně chválíte ty fialové TESCO, jak je poznám? Nijak se nejmenujou? 🙂

moba
2. črc 2008

holly1 poznáš je, mají fialovej obal a velký nápis Tesco pak mají ještě v bílé obalu, ale ty jsou hrozné, levnější, ale hrůza

minea
2. črc 2008

Vodry, u nás to samé, active baby s parfémem mi "activně" nakoupily babičky a nedaly se použít - okamžitě rudej zadeček a pupínky. Od tý doby nechci pemprsky ani vidět 😅 . Jinak u mě pořád vedou fialový teska, ale teď jsem byla příjemně překvapená z hagísek, který jsem poprvé vyzkoušela - jsou luxusní.

agness02
3. črc 2008

Ahoj, přidávám svoje krátké zkušenosti s plenkama, používáme huggies premium, pružnej pásek je super, v pamperskách byl malej nespokojenej a dost často nám z nich něco uteklo 😀 , ubrousky používáme linteo, nejsou drahý a pěkně voní. 😉

ivee
8. črc 2008

ahoj holky, Tesco plínky vedou i u nás 😀 a vlhčené ubrousky mi teď doporučila kamarádka z Plusu, mají bílo-růžový nebo bílo-zelený obal a cena je cca 37 Kč, je jich tam 80 a jsou skvělý! Veliký, dostatečně vlhčený a pevný, takže se jich nemusí použít tolik. Nevzpomenu si na značku a já to hned přednávám do krabičky, tak se nemůžu podívat, ale jsou fakt dobrý. My je máme na prochajdu a cesty, jinak doma používáme značku H2O 😝 😀

kacamar
8. črc 2008

pouzivame Huggies Premium od zacatku a ubrousky Linteo (ubrousky nam vyhovujou vsechny, tak kupuju ty nejlevnejsi). Jenou jsem vyzkousela Bella Happy a jako taky to šlo, ale vratila jsem se zpatky k Huggieskam. Ted mam teda obyc. a ty nemaji nahore ten pruznej pasek, tak jsem zvedava, kolik bude nehod - zatim zadna. Nam kdyz uz to protece, tak nohavicema - vrchem jeste ani jednou.

janda79
8. črc 2008

ahoj, používali jsme i pleny z Penny marketu a byla jsem moc spokojená, jediný rozdíl byl, že byly tlustší, ale to nám nevadilo.

mirka755
8. črc 2008

pokud je akce na Pampers, tak ty. Ale jinak Tesco a Clever 🙂

yasmin07
9. črc 2008

tak my používáme pampers active a jsou super 🙂 Měla jsem i pampers sleep and play a ty protékaly 😒

kijonkova.k
9. črc 2008

My jsme zkusili kde co,měli jsme zásoby.Ale po porodu jsme dostali Pampers bath fresh a ty jsou super.Jsou navonané,ale vůbec nedráždí,malá má ekzém,takže celé tělíčko má suché,jen zadeček má nádherný.Jen ta cena kdyby nebyla tak vysoká.Ale jinak se nám neoprudila z žádných.

frog
9. črc 2008

Jo Clever jsou výborný,tedka jsme začaly č.4 a jsou fakt jemňoučký a ten úžasnej králík má u Ani úspěch 😉

kacka.va
9. črc 2008

tak jsme koupili ty tesco plínky fialové. jsou hodně podobně plenkách Fixies. Jediné, co mě trochu mrzí, že hrozně ztěžknou, když jsou počůrané. U nás pořád vedou Huggiesky. Pampersky asi budeme muset počkat až budeme větší i když máme 6 kg a plenky mají rozmezí 4-9 kg, tak se pokaždé prokadíme až na záda, takže zkusíme je použít, až budeme ještě o něco větší, třeba pak budou vyhovovat.Nevyhovují nám ani Pampers active baby ani Sleep and play.

frog
9. črc 2008

kacka.va-u pampersek se to nezlepší ani když do nich dorostete,mám s nima špatný zkušenosti taky.Vždycky jednou za čas nákou dostanu a říkám si,třeba to bude lepší a ono zas nic,naposledy se mi malá probudila durch až na matraci 😠 ..

yasmin07
9. črc 2008

Holky, já nějak netuším, který ty Tesco plenky jsou dobrý. Jedny jsou takový ,,igeliťáky" 😀 a druhý jsou dá se říct normální 🙂 Ale fialový jsou oboje 😉

frog
9. črc 2008

Ty igelitáky stojej myslím normálka asi 180 kč a maj bílej obal a ty dobrý maj fialový obal s číslem velikosti v pokaždý jinak barevném kroužku dle velikosti a normálka bez akce stojej asi 259kč.Aspoň před měsícem to tak ještě bylo.. 😒

kacka.va
10. črc 2008

frog: no ale je zajimavý, že velikost 2 u Pampersek nebyla až tak šílená v protékání jako teď ta velikost 3.

frog
10. črc 2008

Každý děcko má jinou prcku,nám prostě neseděj 😀

jabluncanka
10. črc 2008

Pracuju v porodnici jako dětská sestra - mám vypozorované,že kvalitní papírové plenky jsou Huggies,nebo Babylove z DM.Docela špatně vychází klasické Pampersky = děti měly osypané,oteklé zadečky... 😎

martina.zikmundova
14. črc 2008

Nejlepší plenky jsou dle mého Pampers active a fialový tesco, jsem s nima naprosto spokojená. naopak když jsem měla párkrát Huggies, tak fakt špatná zkušenost, osypaná prdka, všechno mi z nich vyteklo.

berunka
14. črc 2008

asi co miminko to jine plenky a jina citliovst. ale je super ze na Tesco plenkach se shodne docela hodne maminek.

sisa32
15. črc 2008

Ahoj holky, taky se přidám se svojí zkušenností. Nám nejvíc vyhovují Baby love z Dm. Předtím jsme používali hodně pampersky, ale jak jsme vyzkoušeli BL, tak jine už jsme nechtěli. Je to už sice 8 let, ale teď pro druhého prcka jsem zase koupila Baby love.