Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

mracik
28. led 2007

dashak, látkových spotrebuješ asi otretinu viac, ako jednorazoviek a nikdy som ich nežehlila (niektoré druhy sa ani nesmú)
s tým umelým mliečkom máš pravdu, je to riadne pracné oproti dojčeniu, som si užila pri prvom synovi 🙂

dashak
28. led 2007

Mracik, já žehlení nesnášíííím 😠 Vím, že se nemusí už pak žehlit, ale aspoň v šestinedělí kvůli bacilům by se mělo. Ale musí být kolem toho hrozná práce, mamka mi vykládala, jak ty posranděné nejdřív namáčela někde v kýblu a pak to odprala a pak teprve prala načisto. Finančně to vyjde asi nastejno, ale té práce kolem toho. A proč používáš látkové, zdá se ti, že je to pro mimi lepší?

mracik
28. led 2007

no o žehlení by ti vedel rozprávať môj muž, je to moja najneobľúbenejšia činnosť... Žehliť fakt netreba ani v tom šestonedelí, možno u nedonosených detičiek (?) Tie staré plienky so strašnými igelitovými nohavičkami to muselo byť fakt desné - moja mamka ešte prala na potoku a vyvárala v hrnci.
Moderné systémy sú o niečom inom, neverila by si, aké je to jednoduché.

Ja som sa pre látkové rozhodla po tom, čo mal malý v prvých týždňoch ťažkú plienkovú dermatitídu na pamperskách - vyzeralo to fakt hrozne, červené zahnisané vyrážky po brušku, zadočku a stehienkach, na látkových mal pokožtičku čistú. On je inak dosť citlivý, takže nepoužívame žiadne mydlo ani inú kozmetiku.

dashak
28. led 2007

A jak teda fungujou ty látkové? Já jsem se o to nikdy nezajímala, tak nevím. Hlavně si myslím, že bych to ani neuměla poskládat a zabalit. Hlavně bych měla strach, že to proteče.

mracik
28. led 2007

ja mám také, čo vyzerajú ako jednorázovky, len musíš ešte obliecť horné nohavičky - teda ako by si obliekala dve jednorázovky
a ešte mi nepretiekli

jess
28. led 2007

kote,ty papírové pleny mokré nejsou,protože jsou napuštěné něčím,co moč mění v takové želé.Jednou se mi pamperska roztrhla,vysypalo se mi to a musela sem vysávat 😀

womann
28. led 2007

dashak-pouzivam active baby,tak to je mozna tim.Sleep jsme jeste nemeli,tak nevim...

zevina
29. led 2007

my používáme od narození pampersky a bez jakýchkoliv nehod 🙂 i sleep & play a úúúplně v poho za dobrou cenu. A že s naším broučkem šijí všichni čerti, takže prošly velkou zátěžovou zkouškou 😀

adrastie
29. led 2007

Ahojky, holky happy mají i v globusu, jsou dobrý. Super jsou i bornys

raculka
autor
30. led 2007

Tak jsem vyrazila na TEsco plenky.Ty levnější a horší mají buď ještě v tom starém bílém obalu a hned vedle jsou ty v novém obalu,ale ten obal se trošku liší,od těch našich oblíbených za 260,-( teď v akci 199,- + ubrousky). Takže doporučuji obezřetnost.Ty levnější mají teď v tom balení 3+1-radši nekupovat.

balala
30. led 2007

My,když byl prcek malej kupovali Pampers a byla jsem snimi spokojená, pak jsem vyzkoušela oran.Pampersky,Huggiesky taky pročůrával a teď kupujeme jen Tesco fialové plýny a jsem s nimi moc spokojená.Malej má 21 měsíců a tak konečně zapojujeme nočník 🙂 Normální plýni jsem vůbec nepoužvala asi se děti rychle naučí na nočník,ale mě papírové vyhovují,nemusím se zdržovat s praním...souhlasím s tebou Rovo

anavka
3. únor 2007

Ahoj, tak jsme konečně vyzkoušeli fialové Tesco plenky a jsou úplně super. Rozhodně srovnatelné s Pamperskama, který jsme doteď používali 😉

aeroaero
7. únor 2007

Ahoj všem, teprve miminko čekám a protože bříško mi roste tak se mi už za chvíli nebude nikam chtít jít, tak bych se chtěla zeptat jaký plenky bych si měla koupit pro novorozeně.Máte zkušenosti s Pampers Newborn 2-5 kg?Nebo bych měla koupit větší?A jaký bych si měla koupit fialový Tesco plenky pro tak malé miminko?Děkuju za odpověď.

dashak
7. únor 2007

Aeroaero, nejmenší tesco jsou 3-5kg, ale dej si pozor, ať koupíš ty správné. Dělají se dva druhy, oba jsou ve fialovém obalu, tak se to trochu plete. Ty dobré stojí 259,- v akci je mívají většinou za 199,-
Já jsem s pampers spokojená nebyla, takže bych ti doporučila ty tesco

raculka
autor
7. únor 2007

Aeroaero-já jsem teda do porodnice ty nejmenší pampersky měla,byly docela fajn,až ty větší mi nevyhovovaly.Slyšela jsem chválu i na nejmenší fixies,taky specielně ty newborn.Dělají je v menším balení.Další dny už jsem ale pak používala ty naše oblíbené Tesco. 😉

semi
7. únor 2007

já jsem mooc spokojená s tesco plínama,a všichni s kým jsme to rozebírali

jita2
8. únor 2007

Já jsem koupila vlhčené ubrousky Huggies, a jsou úplně na nic, protože pouští takové malinkaté kousíčky při utírání miminka, což je dosti nevhodné...

ijetka
8. únor 2007

jita2
i já mám takovou zkušenost 😠

Chystám se do Tesca pro zásobu plen, takdoufám, že nevezmu ty hnusný 😕 budu se móóóc soustředit abych vybrala dobře 😀

raculka
autor
8. únor 2007

jo,huggies jsou na nic a je to drahý, po ubrouskách jsme měli červenej zadek 😠
jita a ijetka, jakou velikost kupujete? ještě pořád midi ? já koukala,že větší jsou až od 9 kg, my máme asi těch 7,5 kg.Mám pocit,že už midi nám začínají bejt malý,ale zase když jsem předtím kupovala větší pleny,tak mu to protýkalo.Tak nevím,jak je to u vás??

ijetka
8. únor 2007

raculko
já kupuvala ty do 9kg, teď má Kubík 8,10 (teď už asi víc, tahle váha byla v 6měs.) a teď mu koupím ty větší, protože mám skoro celej balík. Teď jsem ho načnula.
Fakt mám hrůzu abych nevzala ty hnusácký 😒

raculka
autor
8. únor 2007

ijetka,ty obaly jsou opravdu trošku odlišný,hlavně ty fajn jsou pořád na stejným místě a ty blbý taky.😉 Já myslím,že teď bohužel není akce ( ta byla do 31.1.) na ty naše,takže budou stát asi 259,- a ještě bez ubrousků ☹
Jinak jsem slyšela,měly být akce na mimi oblečky,tak nevím,jestli je to ještě aktuální.Každopádně jsem tam minule koupila super pyžámka- 3 v balení asi za 220 celkem, což se mi zdá super cena. 🙂

ijetka
8. únor 2007

No uvidím jak pořídím, to zas bude peněz....určitě něco uvidím a hned mu to koupím 😅

dashak
8. únor 2007

Ijetko, jestli půjdeš do tesca, tak tam měli krásného hracího medvídka do postýlky za 119,- Takový ten natahovací, dole zatáhneš za kulaté štěrkátko a on hraje nádhernou melodii. Jinak ty hnusácké plínky jsou levnější, tak si to nemůžeš splést. A jestli budeš kupovat midi, tak ty mají ještě na obale obrázek myslím maminy s mimi v modrém pozadí. Já jsem minule koupila malé krásné sametové kalhoty - byly dvoje za 220, jedny celé růžové a druhé proužkované - takové barvičky i pro kluka, tak pak budou pro Honzíka 😀

macejka
8. únor 2007

Souhlasím s tím,že fialové tesco pleny jsou super a pak nám vyhovují Pampersky,ale až teď ty 4-9kg.Ty menší mi nevyhovovali a protýkali-zajímavý.A Huggies jsem měla newborn tak ty byli docela fajn,protože jsou fakt mrňaví,ale taky protýkali.teda aspoň nám.
taky jse minulý týden koupila v tescu za super cenu bodýčka,bylo jich sedm v balení za 199.- a tři overálky-pyžámka asi za 150.-nebo 200.-,to už přesně nevím.asi to budou ty samé jak píše raculka 😉

luciass
11. únor 2007

ahoj holky,
ráda bych měla představu, po kolika se plínky prodávají a co stojí ten balík (v akci i třeba bez)? různé značky atd.
díky 😉

ijetka
11. únor 2007

luciass
jak jsem už psala kupuju Tesco plínky, midi (4-9kg)68kusů v akci za 199kč
já jsem Kubíkovi teď vzala maxi (9-18kg) 56kusů taky za 199 v akci už si nepamatuju kolik stojí pemprdy a jiný plenky co jsme vyzkoušeli 😅

jesterka3103
11. únor 2007

Jednoznacne pampers,jeste mi neprotekly....ono to chce asi dat pozor kolem stehynek,at to pekne drzi 😉

kamhajek
12. únor 2007

Ahoj, tak jsem taky zkusila ty tesco pleny fialový a zatím to vypadá, že budou v pohodě. Jinak jsem používala pampers a byla jsem moc spokojená.

markibie
13. únor 2007

tak jsem vcera koupila ty tesco plinky a jsou stejne jak pampers mimichodem ty jsem pouzivala pred tim a od zitra jsou za 199kc

luciass
15. únor 2007

holky je dobrá cena za pampersky 4 7-18 kg 74 ks za 359,-?
diky