Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

vlastovka
1. čer 2007

nemáš zač 😉 Asi počkám na další akci, až budou zase za 199Kč. A koupila sis jeden balík pro miminko nebo víc balíků? Nemám odhad...

zdenicka
1. čer 2007

takze na nich musi byt maminka s mimnkem?nebo je jeste naky poznavaci znameni?

iza
1. čer 2007

kooupila jsem hned tři(kvůli té akci)..sem si řekla, že pokud by to mimiču nevyhovovalo tak je někde udám 🙂 ...jen si říkám, kolik jich tak budu potřebovat denně....možná že my ty 3balíky vydrží tak na měsíc 😀

vlastovka
1. čer 2007

zdeni, provetla jsem to tu skoro celé a jediné poznávací znamení (krom té fialové - která je už i na těch druhých 😖 ) je ta maminka s miminkem. Kdyžtak se tu mrkni o pár stránek dál. Je to tam několikrát napsané. Jo a pak taky cena: Ty lepší stojí normálně myslím 269 (cca), v akci 199, zatímco ty levnější stojí 179. Jsou prostě levnější. 😉

karotky
1. čer 2007

Koukám,že jsem nenakoupila špatně.
TESCO pleny jsou super a těd jak byli v akci,tak jsem si nakoupila do zásoby všechny velikosti do 1.roku.
Pak už se opravdu nevyplatí prát bavlněné plínky. 😉

iza
1. čer 2007

jo a ty tři balíky stály kol 518,- a je to 80ks v jednom balení

nomisek
1. čer 2007

ahojky, tak to my používali pampersky Sleep and Play. Jako jediný nám neopruzovali zadeček. Zkoušeli jsme Helen Harper, ale z těch jsme se oprudili 😖 no a teď jsme najeli na plínky šup šup. Jsou nejúžasnější, mají všude gumičky, takže miminko neškrtí. Pampersky nás právě škrtili na pupíku. Jsou suproví, myslím, že jsou nejlevnější a hlavně pružný 😀 takže jsme to nakonec vychytali 😅

iza
1. čer 2007

karot prosím a jakou máte tak denní spotřebu? 🙂

karotky
1. čer 2007

Pokud se nepodělá,tak těch 8.Přebaluju ho při každém krmení.
Takže mě to vyjde v průměru na 20kč denně. 😉

anthonia
17. črc 2007

ahoj děvčata,mám větší dítě, máme 8,5 měsíce a 12kilo a jediné plíny, které nám vyhovují, jsou Pampersky. nejsou levné, jsme učitelská rodina, ale na plínách šetřit na tom našem bivojovi nemůžeme.snad menším dětem poslouží i jiné, ale aby se předešlo pokakaání zadečku a zároven byla zaručena nějaká pohyblivost, jiné nám nevyhovovaly.

monrougemerise
17. črc 2007

Holky, ahojte 🙂 My vyzkoušely Pampersky a Huggiesky a Huggies vyhrály. Líbí se mi, že mají nad zadečkem gumu, takže stolička neproteče až na zádička. Pampers ji nemá. 🙂

tlapicka
17. črc 2007

pouzivame pemprsky a huggiesky. jsou sice malinko drazsi, ale kdyz jsem zkousela obycejnejsi, vypotrebovala jsem jich mnohem vic, takze na penize asi na stejno. jeste kdyz clovek kupuje jumbo packy a jeste ve sleve, tak neni co resit...

matysi
18. črc 2007

My používáme pampersky, huggiesky a látkovky. Abych pravdu řekla, víc nám vyhovují huggiesky, i když taky občas (i přes gumičku na zádíčkách) protečou. U pamprsek (nyní jsme u vel. 3) se mi zdá, že plenka je vlhká i z vnějšku... O tom, že nám při "větší nadílce" protečou, ani nemluvím ☹ Nejlíp se nám osvědčily vícevrstvé látkovky... Neprotekly nikdy 😀 Je sice pravda, že jednou za tři dni musím pustit pračku, pověsit plíny a přežehlit je, ale to zabere ani ne hodinku času, žehlím převážně večer u telky, takže mi to jako ztráta času ani nepřijde. Pokud se používá separačka, tak to s tím častým přebalováním taky není tak hrozné a hlavně Matějíčkovi vadí stejně pokaděný plenky jednorázový jako látkový. U nás tedy jednoznačně vedou "látkáče" a jednorázovky pak máme na cestování 🙂

romana27
18. črc 2007

Taky přidám svoji zkušenost. Od narození používáme plínky z Tesca. Sice mě docela naštvaly, že je zdražili, potvory jedny 😀 , ale jinak jsem spokojená. Zadeček opruzený není, plínku měním před každým kojením a vždycky, když slyším, že se něco stalo 😀 .
Pravdou ale je, že v porodnici, když mi dítě předali do péče 🙂 - až třetí den, byla jsem po císaři, tak měl zadeček pěkně dorasovanej 🙄 , asi ho chudáka nechali dlouho v jedné plínce nebo nevím, čím to mohlo být. Každopádně do týdne jsme se to Bepanthenolem a Pitiolem dali zase do pořádku.

unka7
18. črc 2007

Mi jsme vyzkoušely všechny druhy plenek a jako jediné nám vyhovují Háppy pleny. Na zádech a na bříšku mají gumičku, takže se natahují dle pohybu a nemáme po nich opruzeniny.

andrysek2
18. črc 2007

Ahojik mamci ja jsem pouzivala od narozeni dcerky pilnky z Tesca a jsem s nima spokojenaaa

kinsli
6. lis 2007

Ahojky holky, tak by to chtělo trochu oživit tuto diskusi, myslím, že už dávno upadla v zapomnění. Já bych chtěla první 3 měsíce používat pampersky a pak bych přešla na ty fialový tescopleny 😉

schnek
6. lis 2007

no já nevím, ale Pampersky mi přišly dost chemický, super byly Fixies, ty jsme fasovali i v porodnici. Vyzkoušela jsem oboje Huggies, fixies, fialové Tesco, Pampers a teď mám nějaké z Německa a nakonec jsem se rozhodla a přecházím na látkové, ale co se hodnocení týče, tak super Jsou Fixies, pak Huggies a Tesco jsou tak nastejno a nakones ty Pampers, ty jsou podle mě děsný. Ty německý jsou super, maj "senzor" vlhkosti, ale to nemá cenu rozebírat, když u nás nejsou k sehnání 🙂

bielanevesta
6. lis 2007

Tak máme vyskúšané Pampers, Fialové Tesco, Happy, Huggies, Helen Harper.
Momentálne u nás vedú Huggies a hneď za nimi Pampers. Ani Tesco a Happy neboli na zahodenie ale Helen Harper otras-hroza, igelitové na omak nepríjemné takže ich mám len ako najnutnejšiu rezervu 😝

jankar
6. lis 2007

Používáme taky TESCO FIALOVÉ a jsem maximálně spokojená,jak s cenou(když jsou v akci)tak s kvalitou 🙂

danullinnka
6. lis 2007

používáme Pampers,bud zelené nebo sleep and play.Používala jsem je i u prvního syna a jsem spokojená.Žádné opruzeniny,pocit mokra,nic...takže pohodka 😀

brnda
6. lis 2007

ahoj mi použiváme nejvic huggies a jsem s nimi spokojena kdyz je maji nekde v akci tak nejsou ani drahy,meli jsme i tesco pleny a ty byli taky dobry a nejhorši co jsem mela byli pliny z hypernovy

pipisek
6. lis 2007

já jsem u první dcery (9 let) na nátlak mamky, tchyně a babičky používala látkové pleny asi 4 měsíce. a prakticky pořád jsem malou přebalovala, stačilo jí jen si učůrnout a byl řev 😠 každý den jsem tedy prala a z obou stran žehlila 😠
pak jsem už používala papírové a to už jí vadilo jen, když se pokakala. teď mám 3měs. mimčo a od začátku jedu jen papírové. už by se mi nechtělo pořád prát a žehlit a upřímně řečeno, ani nevím, kdy bych to stíhala 😝

iza
6. lis 2007

ahoj holky,tak musím potvrdit,že fialové Tesci jsou fakt bezva-Jáchymek se po nich neoprudil, nic nám neprotejká a ani se nepročůraj 😉
Vyzkoušela jsem i Huggies a přišlo mi, že jsou mu těsně přes stehýnka-velikost byla asi až do 8kg a nějak se mi to teda nezdálo...mělděsně otlačený nožky.Máte s tím některá taky zkušenost? 😕

natalien
6. lis 2007

Nám nejvíce vyhovujou Huggies super flex 😉

natalien
6. lis 2007

Iza, když dám Nell plínku, tak ji gumičky okolo stehýnek upravím. Pokud zapomenu( 🤐 ) tak trochu otlačený nožky má, ale není to tragedie. Jsou fakt měkoučký a pružný. To u těch modrých klasickejch se říct nedá...

kalo
6. lis 2007

Pipisek: tak to by mi asi hráblo, celé dny prát a žehlit..si dobrá, žes to vydržela 4 měsíce Buďme rádi za papírovky 😀
My měly od narození Pampers a teď jsem objevila Baby love z DM...příjdou mi těm Pamperskám dost podobné a cenově vyjdou poměrně lépe. Tak jsme přesídlily na tyto.
Ne,že bych chtěla na svém dítěti nějak zvlášť šetřit, ale Huggies mi příjdou dost drahé...nebo aspoň u nás v drogééérce 🙂

markeeta
6. lis 2007

ahojky, my pouzivame plenky znaky Euroshopper, nevim v jakem kramu je v CR maji, ale jsou stejne jako Huggies. Vyrabi to stejna firma, akorat to jednou prodaji draze se znackou a jednem levne bez znacky.
ja sem prala dokud se mi nerozbila pracka a sem za to rada, akorat to pridelava praci. Natasa vubec opruzena neni. Menim kazde 3h.

jednorazovky prosakuji pokud jsou male velikosti

schnek
6. lis 2007

iza, měla jsem u zelených Huggies stejný pocit, respektive kupovali jsme je o číslo větší než jiné plenky. Ale s těma classic jsem byla spokojená. A teď jsem maximálně spokojená s látkovejma 🙂

syrael
7. lis 2007

Tak mi jsme se opakovane presvedcili, ze Pampersky velice jednoduse protecou, na rozdil treba od Fixiesek, nebo Huggies...Ty pampersky jsou lepsi v tom, ze ta plena je celkove tenci, ale k cemu to je, kdyz tak casto pousti☹