• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké dětské pleny jsou podle Vás nejlepší?

22. února 2017 
Rozhodně Bella Happy, Pampersky smrdí chemií, malej se mi hned osypal. :slight_smile:
3. říj 2016 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rumanek našla jsem vaší odpověď se spokojeností s plenkami DADA. Koukala jsem na ně taky :slight_smile:. Jsou opravdu výborné a kde je kupujete( nebo kupovala )? Já je našla jen na mimibazaru. Taky mě zajímají od stejné značky vlhčené ubrousky,třeba tyto http://www.mimibazar.cz/inzerat/88653209-10/jednorazove-ubrousky-dada
moc děkuji za vaše poznatky :slight_smile:.Monika
11. led v 07:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biedronka neboli Beruška :beetle: v Polsku.
22. únor ve 03:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor ve 03:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem jiné moc nezkoušela, jen na začátku. Jsou prý naše, ale vyrábí se pro Polsko. Rodina manžela bydlí kousek od hranic, takže si dovážíme :grin: Jinak ubrousky kupuji v Lidlu :wink:
22. únor ve 03:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší jsou Dady/ vyrábí se v turnově, ale u nas se koupit nedaji, bohužel a pak tesco / zelené/, jinak pampers jsou jednoznačně nejhorší.
22. únor ve 04:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinda0075 přesně tyhle ubrousky používám a jsou super. Něco jako nivea pure and sensitive .Ale za poloviční cenu :slight_smile: Ten ubrousek je prostě bavlněný, né takový umělý. A jinak za nás taky Dada top! Teď jsem vyjímečně koupila zelené pampersy a děs. Ráno zvenku vlhké. To se mi u Dadovek nikdy nestalo.
22. únor v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji, už jsem četla v jiné diskuzi, určitě budou naše favoritky :slight_smile:, Polsko máme kousek, tak tam určitě zajedeme a nakoupíme zásoby :slight_smile:.......
22. únor v 09:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek