Jaké dětské pleny jsou podle Vás nejlepší?

lyndina
22. led 2013

plenky? ..celkem dost druhů a značek na trhu ..které schledáváte nejlepšími ?? platí poměr : cena/kvalita ? 🙂

veruska007
22. led 2013

Huggies, Pampers, Babylove. Troje nejlepší, kupuju v akci, když vychází okolo 3,-/ks. Děti mám hubené a nejlépe jim sedí/ seděly Huggiesky.

zuzi82
22. led 2013

Prvnímu synovi seděli Huggies a jiné jsme vůbec nepoužívali. Koupila jsem je i pro druhého a tomu pořád protékaly, přešli jsme na babylove a nedám na ně dopustit. Levné a přitom kvalitní. 😉

speedygon
22. led 2013

Nejlepší z vyzkoušených jednoznačně Huggies, nejhorší asi Pampers Sleep and Play....Později(a doteď) jsme praktivkovali na den obyč. pleny, na noc Huggies. Jinak nejlevnější zatím nalezeny v Kauflandu, vyjdou na necelé 3Kč na plenu(nevím, jak od nového roku) a nejsou špatné...

cajomilka
22. led 2013

Babylove 🙂

terkaz
22. led 2013

Huggies 🙂

petrusew
22. led 2013

babylove

eficenka
22. led 2013

látkové - anavy, gagapleny, sweetmonkey.... vyjde to nejlevněji a docela se šetří příroda..

vojtaxx
22. led 2013

Nám u oboch kluků sedí Huggies ale taky jsem slyšela záleží jestli je to holčička a nebo chlapeček...nám sedí tyto ale holčičkám prý nesedí tak nevím..prý holčičkám radči Pampers

mircisek
22. led 2013

čtvercovky🙂

janulas84
22. led 2013

Pampers premium care. Ani jedna opruzenina. K tomu používáme na zadeček krémem z weledy a opravdu se vyplatí radši si trošku připlatit, navíc vždy se mi podařilo obojí koupit v akci.

anitram18
22. led 2013

Tesco Essentials zelene...v akcich vychazeji jako jedny z nejlevnejsich a opruz.nebyla nikdy 🙂

nikollita
22. led 2013

Látkové 😀 ale jinak pampers premium care

victress
22. led 2013

mně se nejvíc osvědčily GAGA premium z TESCA, v akci se dají koupit za 3 Kč/ ks, jinak vychází 5 Kč/ks, Pampersky ne, z těch jsou opruzeniny a hrozně vysušujou 😝

ia.
22. led 2013

první půl rok pampers premium care - ani jednou neprotekla řídká stolice, od půl roku pampers active baby - spokojenost i u prvního syna a nehodlám experimentovat 😉 😉

janka12
22. led 2013

My pouzivame pampers a zadne opruzeniny ani jine neduhy.

beta.m
22. led 2013

Nám nejvíc vyhovují Huggies, ale nevím které budeme kupovat když mají v ČR skončit 😖

rebelie
22. led 2013

Klasické české čtvercové - třeba Kiko Eko Lux.

katka_mel
22. led 2013

Pro miminko jsem kupovala pemprsky, teď už kupuju od 3 babylove. Cenově jsou mnohem přijatelnější a kvalita taky dobrá. Hagísky nám neseděly, dělaly se nám opruzeniny.

blancina
22. led 2013

Co miminko to jiný druh plen,každému sedí něco jiného.Já u prvního syna používala jen (překvapivě na kritiku 😲 ) Pampers Sleep and Play a také Bella Happy a byla jsem velice spokojená. 🙂

rasha
22. led 2013

Babylove a Tesco Essentials nebo Gaga

mafeska
22. led 2013

Pampers active baby, používáme od narození a max spokojenost. Neexperimentuju.

sandynka
22. led 2013

Pampers active baby - u nás spokojenost veliká 😉 Huggies a Tesco - u nás veliká nespokojenost 😒

samasa
22. led 2013

my používame pampersky...ked dáme akékolvek iné, obaja maly boli hned opruzený... ☹

nasekuratko
22. led 2013

pampers active baby a babylove... jeste celkem ujdou tesco. Nejhorsi u nas dopadly teda Huggies-vzdycky protecou

ebsian
22. led 2013

Vyzkoušeny pampers sleep and play, pampers premium care bílé, tesco a huggies bílé newborn vel.1 a 2.
Nejlepší pro mě z těchto sleep and play, lehoučké, tenké, příjemné a neprotíkají, tesco tvrdé, větší než ostatní jmenované v dané velikosti a neprotíkají ( poberou nejvíc)..Premium care od pampers luxus, ale cenově pro mě nepřijatelné, Nejhorší huggies bílé newborn jak vel.1, tak 2 už nikdy více, zdá se to být příjemná lehká plenka, ale u nožičky pravidelně protíká, přitom tak levné ty bílé huggies nejsou jako a takové zklamání ☹ ☹ už v balení ty huggies některé slepené, že nešly rozlepit a roztrhly se..

stellamax
22. led 2013

Měla jsem za nejlepší Babylove 1 a 2. Trojky jsou už z jiného materiálu, tak používám Pampers premium care a jsem spokojená.

prdecek
22. led 2013

pampers active bab a tesco pleny

jennynka5
22. led 2013

Pro me nejlepsi Huggies UNISTAR (jinak jsou Huggiseky spatne). Ale nevim,zda v CR jsou, maji tmave modry obal a nejsou nicim napustene, narozdil od ostatnich udrzi kakani, i poradnou naloz 🙂

mandragora10
22. led 2013

Pampers active baby jsou asi nejlepsi, jinak pouzivam i Huggies super dry a pampers sleep and play. U prvniho syna jsem vyzkousela i Happy, Tesco, Babylove, z Rossmanna a krome tescovych nam taky vyhovovaly. Nakupuju proste, co je zrovna v akci, vyplati se to sledovat a nakoupit si do zasoby.

gecitka
22. led 2013

Tesco zelené jsou nejlepší, já měla vyzkoušeno Huggies - takové tvrdší - nějak nesedí, Pampers - od sleep and play(ty jsou zaručeně nejhorší) až po premium care (ty jsou sice tenké, ale šílený puch). Pampers obecně strašně smrdí nějakou umělotinou - a hrozně mi to vadí. Ještě nemámm odzkoušeno babylove, ale četla jsem taky jen klady. Ale Tesco sedí a jsou pro naši malou nejlepší - nechtěla jsem se orientovat dle ceny a tak jsem vyzkoušela i ty nejdražší pleny, ale naprostý propadák (pampers),takže jsem zase u Tesca 🙂)