Jaké dětské pleny jsou podle Vás nejlepší?

lyndina
22. led 2013

plenky? ..celkem dost druhů a značek na trhu ..které schledáváte nejlepšími ?? platí poměr : cena/kvalita ? 🙂

morganalefay
3. říj 2016

Rozhodně Bella Happy, Pampersky smrdí chemií, malej se mi hned osypal. 🙂

melinda0075
11. led 2017

@rumanek našla jsem vaší odpověď se spokojeností s plenkami DADA. Koukala jsem na ně taky 🙂. Jsou opravdu výborné a kde je kupujete( nebo kupovala )? Já je našla jen na mimibazaru. Taky mě zajímají od stejné značky vlhčené ubrousky,třeba tyto http://www.mimibazar.cz/inzerat/88653209-10/jed...
moc děkuji za vaše poznatky 🙂.Monika

rumanek
22. únor 2017

Biedronka neboli Beruška 🐞 v Polsku.

rumanek
22. únor 2017
rumanek
22. únor 2017

Ani jsem jiné moc nezkoušela, jen na začátku. Jsou prý naše, ale vyrábí se pro Polsko. Rodina manžela bydlí kousek od hranic, takže si dovážíme 😁 Jinak ubrousky kupuji v Lidlu 😉

filija
22. únor 2017

nejlepší jsou Dady/ vyrábí se v turnově, ale u nas se koupit nedaji, bohužel a pak tesco / zelené/, jinak pampers jsou jednoznačně nejhorší.

masotri
22. únor 2017

@melinda0075 přesně tyhle ubrousky používám a jsou super. Něco jako nivea pure and sensitive .Ale za poloviční cenu 🙂 Ten ubrousek je prostě bavlněný, né takový umělý. A jinak za nás taky Dada top! Teď jsem vyjímečně koupila zelené pampersy a děs. Ráno zvenku vlhké. To se mi u Dadovek nikdy nestalo.

melinda0075
22. únor 2017

Moc děkuji, už jsem četla v jiné diskuzi, určitě budou naše favoritky 🙂, Polsko máme kousek, tak tam určitě zajedeme a nakoupíme zásoby 🙂.......

klimaanton
18. srp 2017
Uživatel klimaanton je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klimaanton.

Nejlepsi urcite BABY CHARM 🙂

cesky vyrobek, super cena a vyborna kvalita 🙂

pavlasevcova
29. srp 2017

Několik postřehů, přehled a srovnání plenek Pampers, Naty, Happy, Bella, Hugies: https://www.sledujcenu.cz/a/test-plenek/

35_a_budu_mamka
29. srp 2017

Bella Happy a ty dražší Huggies

9561verunka
29. srp 2017

Mám první dítě, takze jsem se snazila kupovat vše nejlepší ( nebo spíše nejdražší, protože jsem si myslela ze nejlepší 😀😀). Pouzivali jsme jen Pampers asi do 5 měsíce, potom se mi ale dost často stávalo, ze byla plina procurana a to jsme prebalovali pravidelně. Přešli jsme na polské Dada pliny a za me naprostý TOP.. cena naprosto minimální a kvalita super.. Takze pokud máte možnost tak Dada. Nejlepší však bude, kdyz si sama ozkousite co mimcu sedne ☺☺

ev.ka
29. srp 2017

Bamboolik 🙂

petrajanska01
28. lis 2017

Já mám ráda Bella Happy. A tahle paní mi moji volbu jen potvrdila. Pampers smrdi. http://matkatereza.cz/bella-baby-happy/
I v testech dopadly dobre - v clanku je odkaz.

faklafek
23. srp 2018

Každé dítě je stejně jiné, takže úplně poradit asi nejde. Asi je fakt nejlepší vyzkoušet všechny. Testovací balíček nabízí na http://facebook.com/vybirameplenky

darija06
20. únor 2020

Plínek jsem na dětech vyzkoušela hodně a nejlepší zkušenost jsem měla s výše zmiňovanými Bella Happy, za tu cenu je to opravdu hodně muziky a to nemlvím o tom, když jsou v akci.

125katulka125
29. únor 2020

já jsem teda nemusela zkoušet všechny, nakoupila jsem bella happy a pandy jako levnější verzi podle recenzí a uplně to stačilo a zůstala jsem u nich

darija06
21. bře 2020

Ty pandy jsem taky zkoušela a příjemně překvapily, protože za tu cenu jsou opravdu dobré.

zatecka0
22. bře 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

za mě teda pandy, poměr cena "vykon" je odpovidajici

skorinka423
23. čer 2020

@darija06 přesně tak, ja je kupuju přes net v akci a ještě k tomu vždycky dostanu bu´d ubrousky nebo podložky, takže super

zelenaesmolda
23. čer 2020

@lyndina
little angels nebo nutmeg

sabca21
16. črc 2020

zatecka0 přsně tak, nám tato značka taky vyhovuje a jsme spokojení, za tu cenu jsou super a ještě když je mají někde v akci