Jaké jsou nejlepší newborn pleny?

cervena_vila
22. čer 2012

Ahoj, sešly se mi doma dva balíky dvojkových plen, ale jsou velké, ačkoliv předepsanou hmotností sedí. Mám čtyřkilové dítě, koupila bych Pampers premium care newborn, to vím, že jsou příjemné plenky. Jenže mám spotřebuj jednu max. dvě plenky denně - v noci - jinak dávám do látkových. Takže se mi nevyplatí koupit 78ks prémiových pampersek, protože mi z nich vyroste, než dodělám balík a za tu cenu, co se prodávají, zrovna nemusím mít doma zbytky. Takže jaké jsou vaše oblíbené plenky? 🙂

ladybugie
22. čer 2012

na 4kg dítě mi seděly dvojkové plínky všech značek, problém mám až s velikostí 3 a to jak u dcery, tak u dvojčat. Na novorozence jsem používala bílé pampersky, právě ty premium care a max spokojenost. Po těch plenkách v porodce ( bella háppy) se mi jedno dvojče hned po porodu oprudilo do krve, huggies mi protékaly a ty obyč tesco či lidl jsem u novorozenců nedávala. U strarších už ano a spokojenost. Huggies mi protékají ve všech velikostech.
Pokud máš problém s velkým balíkem, tak zkus mrknout na mmb nebo mma a tam maminy prodávají nebo vyměňují načaté balíky, třeba by se to vyplatilo tam 🙂

levandule_vanilkova
22. čer 2012

Já používala hned v porodnici Huggies, nám třeba nikdy neprotekly a byla jsem s nimi naprosto spokojená. Ty ale asi hledáš něco levnějšího jak jsem tak pochopila. Ještě bych se zkusila mrknout na plínky značky Babylove (DM) Dostali jsme jich kdysi celou krabici a taky byli super.

cell
22. čer 2012

Huggies byly v porodnici a protekly vždy - až jsem z toho byla nešťastná. Měla jsem Pampers premium care - 1 byly fajn, ale brzy jsem přešla do látek, na novoška nejlepší zavazovací disany 🙂

ja.na81
22. čer 2012

DM Babylove

coxa
22. čer 2012

u nás byly u obou od začátku do konce jedině pampersky 🙂

sandynka
22. čer 2012

My používali na začátku bella happy kvůli kyčlím a byla jsem spokojená. Pak jsme přešly na pampers active baby 🙂

hojda
22. čer 2012

Tak zkus mrknout na bazárek občas tam nějaká maminka prodává zbytek plenek, tak bys tam třeba ty premium care našla, já je měla taky a spokojennost velká. Huggies mi připadají takové tvrdé, ale jinak už taky látkujeme.

palomitacheca
22. čer 2012

U syna jsme od zacatku pouzivali bella happy , obcas jsme koupili i jinou znacku, ale happy prevazovaly az do doby, kdy plenky prestal nosit, a byli jsme spokojeni. U druheho je chci pouzivat taky, tak snad budou sedet.

bikca
3. zář 2012

My jsme taky mely od zacatku bella happy a super. Jsem zaregistrovana v jednom internetovym obchode kde jsem je nakupovala a zrovna na ne maji velke slevy jestli znate feedo. cz. Mají tam i spoustu jinch akcích (vlevo nahoře sekce "akce"). My jsme k nákupum skoro vzdy mely pribalene neco navic. Jednou brindacek, podruhe metr tak uvidite 😝

zzzzuuuuzzzziiii
3. zář 2012

Já musím pochválit jedině pempers premium care... i kdyz jsou drazsi, jsou super.

sariel
3. zář 2012

Používám pampers premium care. Jsem s nimi nejvíc spokojená. Malá měla PV 3100g, nejméně 2900g. Teď má 4,5 kila a pořád jí jedničky krásně sedí.

finezuza
3. zář 2012

nám vyhovovaly huggies, byla jsem s nima maximálně spokojená. Teď už jsme na "3", taky používáme huggies nebo tesco zelené, za nás určitě ne Pampers oranžové - nejhorší co jsme měli a pampers zelené. Ty bílé pampersky prý jsou ale dobré, ale taky jsou o dost dražší.

slundo
3. zář 2012

Pořád jsme na pamperskách.....snad všechny nám vyhovují . Jednou jsme zkusili huggies a nic moc.

cutce
3. zář 2012

mi jsme od narozeni na pamperskach 😉. Myslim, ze sem tam protecou snad vsechny 🙂

ajuse21
3. zář 2012

pampers..nejhorší byly huggies

mafeska
26. lis 2012

od narození používám pampers, měla jsem premium care, velikost moc neseděla, pak jsem dostala pampers newborn (žlutozelené) na ty jsem nedala dopustit a používám už jedině active baby. V akcích se dají koupit za super cenu. Vyzkoušela jsem jen tesko plíny (zelené) a děs.

filipatereza
26. lis 2012

Já měla v porodnici Huggies a celkem v pohodě. Doma Pampers, dost protékaly:( Od té doby jsme v látce. Sice přebaluji častěji, ale vůbec neprotéká a i jinak jsme spokojení...

ajina17
26. lis 2012

pampers ty bílé jsou nej 🙂

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krmv
11. led 2013
terezadr
21. únor 2013

Já mám výbornou zkušenost s Moltexkama, jsem ekologická máma a tak mi vyhovují po všech stránkách. Koupila jsem tady, mají je za dobrou cenu http://www.slonecek.cz/index.php?show=search&se...

mijave
22. bře 2013

Zeptám se - u novorozence by měla být ta plenka vykrojená na pupíček. Která z Vámi uváděných značek tyto pleny dělá? A používaly jste to, nebo je to jedno?

daisyjane
22. bře 2013

Bella Happy. Vykrojeni pro pupicek, sirsi kvuli kyclim. Nikdy nic neproteklo a nikdy z nich nebyl maly opruzeny... 🙂

bjoucik.15
22. bře 2013

Bella Happy a nebo Pampers new baby 🙂

cokoholka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristyna99
16. zář 2018

Nám seděli bella happy ale jestli chceš menší,přivezli mi do porodnice lupilu,byl to menší balík a byli suprovy 🙂