Jaké jsou nejlepší plenky? Prosím značku a důvod

gosa22
3. říj 2013

máme Pampersky (zelené), nové Premium nám opruzují zadeček...je dobrá nějaká jiná značka?

elana
3. říj 2013

Dobrých je plno, dobrá je taková, která dítěti sedí, nevadí a neprotéká a to se bohužel zadeček od zadečku liší. Nám v poměru kvalita:cena naprosto vyhovujou Babydream z Rossmana, ujdou (ale už nejsou tak cenově výhodné nemáš-li kupon, i Babylove z DM), maminky si chválí i zelené Tesco nebo Bella Happy (ovšem ty BH u nás totálně propadly, proteklo co se dalo).

lamarika
3. říj 2013

Na tuhle otázku asi neexistuje univerzální odpověď. Každýmu vyhovují jiné. Z některých se někomu opruzuje prcka a jinej na ně nedá dopustit. Mým děckám každýmu vyhovuje jiná značka.

mafeska
3. říj 2013

Kupuju pampers active baby, zkoušela jsem tesko plíny, huggies, sleep&play, premium care a vždy jsem se vrátila k active baby. Peněženka sice radost nemá ale já nemusim věčně prát nebo řešit opruzený zadeček. KAždému vyhovuje něco jiného. Nám tyhle. 🙂

ivajaro
3. říj 2013

Za náe tedy tesco esencial (nevím jak se to ted píše :D ) úplně supar, malá se neprudí sají líp jak pampersky ideální!!

edeltraut
3. říj 2013

My jsme používali Pampersky, nyní BabyLove z DM. Ségra si nemohla vynachválit Huggiesky... ale nyní čeká druhé mimi a prý jde taky do BabyLove.... 🙂

zuzazuzanta
3. říj 2013

Tak nám vyhovovaly Tesco zelené a Pampers active baby.Jen ty Tesco jsou takové tvrdší.Ale jak maminy zminujou.každému miminku vyhovuje něco jiného.Je třeba vyzkoušet.

ilovebaby
3. říj 2013

My take zelene tesco 🙂 pampersky nam jak pisete take zaprudily zadecek,tak jsme presli na tesco.pozor ale.berte jen ty zelene.pak jsou pry jeste bile a to jsou igelitaky ☹

elastiq
3. říj 2013

Také mám dobrou zkušenost s Pampers klasickýma zelenýma, neseděly nám ale Pamper sleep@play, přišlo mi, že jsou hned pročůrané,hlavně po dlouhé noci

kikimaruska
3. říj 2013

Tak my nyní jedeme v látce, ale prvnímu synovi vyhovovali zelené Tesco a Babylove z DM. Na Pampers sem tenkrát finančně moc nedosáhla krom Sleep And Play, což byl u nás propadák, zadeček věčně opruzený a to díky tomu heřmánku. Pokud bychom náhodou museli dočasně najet na jednoráz např.v nemocnici, jdu opět do Babylove.

klouzek
3. říj 2013

Už nikdy více oranžové pampers sleep and play,my používáme z německa toujours a veliká spokojenost-něco jako tady pampers,akorád že za pampers,dáte víc peněz,jinak kvalita stejná

blannie
3. říj 2013

To je fakt hrozně individuální, nám nesedly DM babylove, DM nature, Tesco zelené, Huggies, neopruzují jen pampers premium a bella happy. Mám zálust právě na ty toujours...

datela
3. říj 2013

U nás na plne čáře vyhraly šmoulí z Alberta.A to měla už několikrát pořádně zatěžkávací zkoušku.Po Pamperskach byl šílene opruzeny,po Huggiesskach obsypany.Ještě vyhovujou zelene Tesco essential,ale Šmoulí vedou

mpavlinka
3. říj 2013

Nejlepší Pampers Premium - úžasné, měkké, poddajné, suuuuper sajou, ze všech Pampers minimálně "smrdí". Pak jsou taky fajn Pampers Active Baby a šmoulí z Alberta. Absolutní propadák Huggies Premium - přijdou mi, že vůbec nesedí na zadeček a protýkají o106. Pampers Sleep n Play ujdou, ale je třeba častěji je měnit, tolik nesají a nejsou moc měkké, nepruží. U dcery jsem hodně používala Tesco zelené Essentials. Nyní u syna na noc Pamperska Premium (fakt neproteče ikdyž nepřebaluju celou noc) a přes den Pampers Active Baby a šmoulí z Alberta.

pajapoj
3. říj 2013

U nás u prvního dítěte seděly všechny, opruzený pouze po zelených Tesco plínách i tesco ubrouscích. Pak jsem mu koupila jeden balík Bella Happy a každá druhá plína neměla lepku, takže jsem si je zařadila do kategorie šmejd. Střídala jsem Pampers, DM a nakonec na noc měl Albert než se odstavil.
U druhého opruzená úplně po všem, vyhovují pouze Pampers Active Baby (zkoušela jsem DM, Huggies, Albert a dál už jsem odmítla experimentovat 😒 ).

kajalka
3. říj 2013

Za mě vedou bamboolik 🙂 Jsou levný, zdravotně nezávadný, šetřej životní prostředí, mají krásný vzory, neprotékají, dítě se mi v nich neopruzuje. Kam se hrabou chemický pemprsky. 😎

pehaka
3. říj 2013

100 matek 100 názorů nejlepší jsou ty které vyhovují nejvíce vám...🙂 já jedu v baby dream a v babylove , které kupuji v německu j😉

mangold
3. říj 2013

máme vyzkoušený všechny pleny a jednoznačně u nás nejlepší jsou české plenky Magics 😉

karpinda
4. říj 2013

My používáme Háppy a jsme spokojení! Malej se narodil předčasně a tyto vel. 0 nám dávali v nemocnici, tak jsme si na ně zvykli. Tak jsme koupili i vel. 1 a i s nimi vše o.k. 🙂 Vyzkoušeli jsme DM Babylove, ale jsou ve stejné velikosti větší, než Happy, tak nám jsou zatím k ničeme, ale myslím, že jsou taky v pořádku. Až nám chlapák vyroste, máme připravené zelené Pampers ve vel. 2, tak jse zvědavá, jaké budou.. 🙂

betysek
4. říj 2013

Látkové....Po nich se zadeček neopruzuje a pokud náhodou ano, tak se to rychle zahojí....

antarres
4. říj 2013

Pamper Premium Care a Active Baby, nikdy jsme opruzeniny neměly, ani jednou. 🙂)) Za sebe je doporučuji. 😀

vrtulka81
4. říj 2013

Hugisky nam kednu dobu nic nedelali a pak hruza,pemprsky ok snad vsechny,ted pouzivame babylovky.Chce to zkoušet a uvidi se 😉 Každému sedi jiné,někdy sedi nějaká značka a treba změní něco při výrobě a je zle

lenicka07
4. říj 2013

myslím, že tu ještě nezazněly Baby time z Penny Marketu. Používáme je převážně v noci (přes den je malá už bez plíny), a hodně toho poberou (malá v noci dost pije). Používám je i pro kluka, když někam jedeme. Pampersky nám protékaly a malá se po nich jednu dobu i opruzovala. Navíc jsou za dobrou cenu.

lucido
4. říj 2013

Používám látkové pleny a plenkové kalhotky. Jednorázovky dávám na noc a na cestování, kupuji v Rossmann drogerii ty Babydream a ok. Taky máme pampers Active Baby. Pampers Premium Care nám moc nevyhovují, Sleep&Play katastrofa. Jiné jsem nezkoušela.

skorepka
4. říj 2013

mame to jako @mateska vyzkousela jsem snad vsechny Pampresky, i levnejsi znacky z Kaufu, Interu, DM a nakonec jsme se ustalily na Active Baby Pampers, vyhovujou i druhemu prckovi. Jine protekly, skrtili, opruzeniny sme teda myslim s dcerou nemely, ale treba na tech bilejch Pampers-nevim jmeno mi vadily ty cudliky ve vnitr. Kdyz nebyla moznost po kakani hned prebalit, tak tupliky uschnuly na prdce a slo to dost spatne dolu i mokrejma Huggies ubrouskama a to jsou dost mokre. :( Takze za nas Active baby na plne care

janka
4. říj 2013

nejlepsi u nas: ALBERT Quality (ted šmoulí 🙂 ) a BELLA HAPPY a STARE TOUJOURS. Tyto se mi osvedcily o obou deti.
Dalsi saly (jakz-takz), ale se mi deti zacli osypavat: BABYLOVE, HUGGIES, PAMPERS,
Uplny propadak Pampers Sleep and play, ted nove Toujours, oboje tenke, malo save.
Latkovky moje dite odmita, normalne se rozciluje, Vadi ji ze jsou objemne a nemuze si poprdet 😀
Ale zalezi hlavne na miminku 😉 Dale na tom, kde je koupis (pampersy z nemecka jsou jine), nekdy se neco malo zmeni ve vyrobe a vsechno je jinak...

mitote
4. říj 2013

Pampers Premieum Care... tenke, ale nic nepropusti,, dobre sedi. Nejlepsi je asi prouzek zluty, ktery zmodra, kdyz je plina pocurana.... hlavne v noci jen nakouknu a kdyz vidim, ze nic nemodra, tak neprebaluji.

romcovaklarka
4. říj 2013

U nás jedině Euroshopper - super cena a dětem vyhovují, takže nemám proč měnit. Když náhodou nakupuju místo v Albertu v tesku, beru zelené teskácké, ty jejich úplně nejobyčejnější jsou (na rozdíl od těch alberťáckých) strašně "igelitové" a taky mi moc nevyhovují obyčejné samolepicí lepíky místo takových těch "suchých zipů".

Když jsem jednou koupila v nějaké akci Pampers premium care, tak se mi z nich malej neskutečně oprudil 😕

maki73
4. říj 2013

pampers active fit na plné čáře u nás po celou dobu používání plenek jsem nenatrefila na žádné, které by se s nimi mohly rovnat 🙂 sají skvěle, všechny kamarádky, co vyzkoušely si je pochvalují, malá se nám oprudila z kdečeho, ale tyhle nikdy...jen jsou drahé, takže to rozhodně není nic pro maminky spořilky...

ratatooy
4. říj 2013

u nás nejdýl používané pampers activ,v pozdějším věku jakekoliv a red na noc jedine albertacke,neosypal se nikdy z ničeho,ale uplnej propadák pampers slep&play-smrdí,nesají,nemaji pružný lem
je teda fakt že ty pampersky sou příšerná chemie ale vydrží celou noc,blby jen ted je že už se nadají ehnat v akci za dobrou cenu,kupovavaly jsme před 3rokama krabice po 312ks za 450-500kč

baris
5. říj 2013

u nás taky jednnozačně pampers activ (ty zelné). No a pak i ty bílé - taky byly nej. Ale oboje plenky jsem vždy kupovala v akci 😀

Zkusila jsem i ty oranžové pampresky, huggies, tesco ... - ale byly přišerné. Proteklo to, tvrdé, nepoddajné ....

ale každému miminku vyhovuje něco jiného 😀