Jaké máte zkušenosti s plenkami Albert?

lojzina
12. zář 2010

myslim jestli maji pruzny pas,jak vydrzi nebo nevydrzi,a hlavne,jestli jejich povrch zvenci neni takovy ten ,,igelit"?

romana29
12. zář 2010

Myslíš Euroshopper? Jen ty nejlepší, začala jsem je teda kupovat až když malej nevlezl do Tesco plínek, přeci jen už měl 18 kg 😕 😀 . Máme je doteď na noc, nikdy neprotekla, i když je někdy naducaná a skoro kilová 🙂.
Budu je určitě používat i pro malou (jen co vypotřebujem podarovaný a zbytečně drahý a v ničem lepší Pampers nebo Fixies).
Igelitový nejsou - poprvé jsem normálně rozdělala kousek balení přímo v obchodě 🙂, abych viděla jestli jsou nebo nejsou igelitové (myslím, že když jim někdo může v obchodě sníst rohlík, tak já snad můžu zjistit, jestli jsou nebo nejsou igelitové).

reynocek
12. zář 2010

Ahoj, tak já je vyzkoušela a byla jsem spokojená. Mají pružné pásky kolem bříška a vydželi nám podobně jako Pampers nebo Babylove (DM). Zvenku igelitové nejsou. Jen snad ta savá část je o něco tlustší než u Pampers, takže když se jich balí víc dohromady třeba někam na výlet, tak zaberou o trochu víc místa. Ale nám to neva.

kudelovazuzana
15. zář 2010

My jsme taky zkoušeli, teda jenom ty v balení po dvou kusech a jsou fajn, ale jsou teda hodně drahý, vyjdou na 4 Kč a dráž tak to si radši koupím levnější pampersky nebo babylove 😝

jaa
19. zář 2010

Tak já mám odzkoušené všechny jednor.na trhu a tyto vypadají na první pohled dobře..ne druhý je už poznat,že je to tak druhá jakost.(různá výška upevnění gumiček,nakřivo ap..)Ale, jsou jinak bělené,čištěné....a malá po nich stejně jako po tesco plenách,měla poleptanou pokožku,až do masa a to po hodině na sobě.Ještě,že jsem koupila jen zkušební vzorek.. 😖 Pak jsem ji prdelku léčila skoro měsíc....