Jaké máte zkušenosti s plenkovými kalhotkami G-mini?

barnie
26. srp 2010

Ráda bych používala látkové pleny a vhledem k tomu, že tyto svrchní kalhotky mají poměrně nízkou cenu, bojím se, aby to nebylo na úkor kvality. Prosím o vaše zkušenosti. Díky.

evatk
26. srp 2010

raději bych koupila dražší, třeba bambino mio... měla jsem pro malou oboje kvůli širokému balení, za prvé g mini nejsou tak pevné a za druhé měla malá úplně zapařený zadek a opruzeniny po jejich použití, takže jsem pak dávala jen body, jsou asi totálně neprodyšné
ale třeba tvoje mimčo nebude mít problém

kubinkov
27. srp 2010

Měla jsem je a nehodí se ani na nouzové použití, když dojdou lepší. Suché zipy škrábou na bříšku a brzy nefungují. Mají mezi nožkami úzký střih, takže plenky vylézají a navlhne oblečení, na kalhotkové plenky se nehodí vůbec. Podle mě jsou to vyhozené peníze, je lepší koupit kvalitní svrchňáčky z druhé ruky nebo raději investovat do nových. Mě je osvědčily Bummis Brite a Popoliny Popowrap. Bambino Mio jsou dobré na rovné pleny ne na kalhotkové. TotsBots Flexiwrap měly pro nás nevhodný střih.

ivasad.
2. zář 2010

Kup si raději kvalitní, na tomhle se nevyplatí šetřit. Když jsou naprd svrchňáčky, nestojí pak za nic celé přebalování. Já mám thirsties (vynikající - díky možnosti křížení sucháčů máme od narození vel. pro děti od 5kg - takže vydrží fakt dlouho) a IV organic (také dobré, ale tolik s mimi ,,nerostou"). Stíhám točit tyhle dvoje. Pak mám z druhé ruky bambino mio, ale ty mě provlhají v ploše, asi možná tím že už jsou oprané. Nenadchly mě ani střihem... Na G-mini jsem neslyšela ještě dobré hodnocení 😒

Jestli potřebuješ ušetřit, tak raději na plenách, ne na svrchních kalhotkách. Já dávám nejčastěji novosklad z čč ještě po mně a jelikož máme kvalitní svrchňáky, tak je všechno v pohodě.

petrynka
7. zář 2015

tyto plenkové kalhotky používám u dětí (kluk, holka) 5 let a naprostá spokojenost. Dávám do nich klasickou bavlněnou plenu a pokud byla velikost kalhotek zvolena dobře, nikdy neprotekly a to obě děti byli velmi živé. Kupovala jsem i od jiných firem (Popoliny, Bambino), ve většině případech protekly. Takže peníze vyhozené. Mám i na druky i sucháč, vše se dá velice rychle vyměnit při opotřebení.

kikimaruska
7. zář 2015

Tyto kalhotky rozhodně nebrat. I vzhledem k 5 let starému příspěvku je doba už někde jinde. Měla sem je na prvního syna před 7 lety a před rokem mi tyto kalhotky nabízela látkováním neznalá kamarádka, které nesedly. Nejedná se o prodyšný PUL materiál, ale o igelit, ve kterém se prdelka zapařuje (alespon staré modely, co sem měla v ruce já a pochybuji o inovaci). Vyzkoušela sem za dobu přebalování přes 20 značek českých i zahraničních a vyplatí se nešetřit na kvalitních PUL kalhotkách, případně fleesáčky, na noc vlňáčky atp. 😉, navíc domácí výrobci šijí za velmi přijatelné ceny z kvalitního atestovaného PULu. O výběru vhodných kalhotek určitě poradí ve skupince ohledne látkových plenek zde nebo na FB 😉.