Jaké plenky mám koupit 3 leté dceři?

holesov
20. črc 2011

Zdravím,mám jeden problém,dcerka bude mít 3 roky stále nosí plenky je to autista,kupujem ty sleep and play vel.5 11 - 25 kg ty jí jsou ale malé už jí tlačí na bokách,nevíte o jiných a nějakých větších? Zakoupila jsem na aukru na zkoušku 10ks takovích natahovacích něco jako učicích od vel.15kg ale tak velké mi nepřídou také je má akorád,a natahovací nám nevyhovují když se nám pokaká tak se zle pžebaluje 😒 😒 tak nevím kde sehnat jiné,nevíte někdo? děkuji za rady.... 🙂 🙂

kaleilah
20. črc 2011

jako větší mi přijdou junior od babylove...ty 5ky. Nebo bych se kldině potom zeptala ve zdravotnických potřebách

andy80
20. črc 2011

Určitě se poptat v lékárně, tam se dají objednat i speciální plenky na dospělého.

pelenka
20. črc 2011

Lékárna a zdravotnické potřeby a troufnu si říci, že by Vám je měl i doktor psát a měli by Vám přispívat, pracovala jsem ve speciální škole a vím, že to tak maminky měly. Tchýně je pediatr a vím, že říkala, že je to hodně o doktorovi, že někteří to psát nechtějí, ale určitě se zkus pozeptat nárok na to by být měl ( i když bůh ví, když teď osekávájí všechno).

coxa
20. črc 2011

a co klasické pampers, ale 6ky?

vixina
20. črc 2011

Zkus Bella Happy nebo Huggies - ty byly vždycky větší než pampersky se stejným označením.
A taky bych zkusila něco vyrazit z pojišťovny 🙂

hathor86
26. črc 2011

Ahoj, nam se osvedcily doma plenky od babydream vel 6, jsou opravdu hodne velke, maji je v prodejnach rossmann, navic se tam daji koupit vzorky(v jednom je myslim 2 Ks kolem 20 kc), takze bych koupila vzorek a uvidis podle velikosti jestli jsou ok nebo ne... jinak jsem videla ze je pouzivaji i v nemocnicich!! ale nam jsou treba velikost 4 jeste porad akorat, u jinych znacek uz bych davno kupovala 4+ nebo i vic... tak hodne zdaru a jinak s tim proplacenim maji holky pravdu, urcite bych to aspon zkusila... u doktoru se clovek musi rvat! 😉 budu drzet pesti. Katka

socina
26. črc 2011

dělám v ústavu soc. péče. Používáme tam plenny. Dělají se ve velikost S. Dají se napsat na pojišťovnu

hancazivocich
26. črc 2011

ahoj - něco jsem našla - sice je to pro děti starší 3let, ale třeba to pomůže http://www.postizenedeti.cz/content/pleny-na-po...